Bolest po extrakci

6.2.16 19:29

Bolest po extrakci

Dobrý večer, ve čtvrtek to byl týden, kdy mi trhali dolní osmičku, byla v dásní, nebyla celá venku, celý týden mě v tom šíleně bodalo, bolest neustávala, tak jsem v pátek jela znovu k zubaři, kdy mi to čistil u kosti, bolest šílená, odcházela jsem doslova s brekem. Stále mě v tom pícha, bolest se da už i vydržet, ale stále to bolí, už tam nechci jít a zažít co v pátek, máte někdo stejnou zkušenost? Za jak dlouho to přestane bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22782
6.2.16 19:36

Šla bych na kontrolu. Nezanedbat.
Taky mi trhali osmičku dole, že 2/3 v dasni, ale žádné problémy nebyly, po týdnu vyndali stehy a bylo to v pohodě. Takže komplikace bych nenechavala být.
I když pokud to bylo včera, tak je jasné že to bolí. Uvidis zítra, jestli to bude lepší. Když ne tak bych v pondělí volala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 19:39
@andelka83 píše: Šla bych na kontrolu. Nezanedbat.
Taky mi trhali osmičku dole, že 2/3 v dasni, ale žádné problémy nebyly, po týdnu vyndali stehy a bylo to v pohodě. Takže komplikace bych nenechavala být.
I když pokud to bylo včera, tak je jasné že to bolí. Uvidis zítra, jestli to bude lepší. Když ne tak bych v pondělí volala.

Já se právě šíleně bojím té opětovné bolesti co v pátek, nikdy jsem u zubaře nebrečela jako dítě a teď tohle. :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22782
6.2.16 19:43

@Martanek123 chápu, já i přes dobrý průběh pořád sbiram odvahu jít na druhou osmičku, protože to trhání byl mazec. Ale když se to neosetri, bude to ještě horší. Někdy se to musí čistit víckrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19865
6.2.16 19:45

@Martanek123 Mně trhali dolní osmičku včera a taky to mrcha pořád bolí fest. A předtím mě bolela týden (resp. dáseň okolo), v úterý to zubař zkusil jen vyčistit, moc to nepomohlo, tak šla včera ven. Mám tam jeden steh a přes den to docela jde rozehnat ibalginem, ale večer… Do toho jsem chytla nějakou virózu, tak už nevim, co mě bolí od zubu a co od virózy (stejně tak teplota). Ale mám dotaz - to ti to zubař neumrtvil, nebo to bolelo i přes injekci? Mně to ten můj opíchnul tak důkladně, že jsem necítila ani to čištění (pravda, nebylo to na kost, byla to jen ta dáseň kolem zubu), ani trhání. Podle mě snad není nutný při tom čištění takhle trpět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 19:47
@krtek93 píše:
@Martanek123 Mně trhali dolní osmičku včera a taky to mrcha pořád bolí fest. A předtím mě bolela týden (resp. dáseň okolo), v úterý to zubař zkusil jen vyčistit, moc to nepomohlo, tak šla včera ven. Mám tam jeden steh a přes den to docela jde rozehnat ibalginem, ale večer… Do toho jsem chytla nějakou virózu, tak už nevim, co mě bolí od zubu a co od virózy (stejně tak teplota). Ale mám dotaz - to ti to zubař neumrtvil, nebo to bolelo i přes injekci? Mně to ten můj opíchnul tak důkladně, že jsem necítila ani to čištění (pravda, nebylo to na kost, byla to jen ta dáseň kolem zubu), ani trhání. Podle mě snad není nutný při tom čištění takhle trpět :think:

Vůbec mi to neopíchal, myslela jsem, že je to můj konec, takovou bolest jsem nezažila ani u porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9729
6.2.16 19:53

@Martanek123 A antibiotika Ti dal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 19:53
@ivašot. píše:
@Martanek123 A antibiotika Ti dal?

Nedal, jen že mám brát prášky na bolest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22782
6.2.16 19:55

Mně teda hned dali atb a proti bolesti Aulin. Teda to sis užila. Mně zlecitlivila zubařka i vyndavani stehů, byly dost utáhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 19:56
@andelka83 píše:
Mně teda hned dali atb a proti bolesti Aulin.

Aulin? Ten mám doma, dostala jsem ho na páteř, tak ho můžu brát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9729
6.2.16 19:59

@Martanek123 Mě teda po komplikovaném trhání částečně vyrostlé osmičky dali antibiotika automaticky. Docela se divím, že Ti je nedal minimalně po tom patečním čištění :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19865
6.2.16 20:00

@Martanek123 Tak se příště nenech odbýt a chtěj injekci ;) Já mám skvělýho zubaře, on sám tvrdí, že se mu mnohem líp pracuje, když pacienta nic moc nebolí. Opíchne a pak čeká, až to zabere, případně klidně injekci přidá. Sice ty injekce byly taky dost nepříjemný, jak jsem to měla už celý rozbolavělý (hlavně ta první) a pak můžou bolet i ty vpichy, ale zákrok jako takovej fakt pohoda, a ještě tak dvě tři hodiny po (jsem si krásně odpočinula, protože jinak jsem už týden na cca dvou třech ibalginech denně). Já teď zas trnu, co se mi v tý ráně dělá, že to takhle večer bolí furt jak čert :? Nebolí mě ta rána jako taková, ale okolí - až do ucha, čelist… A v pondělí musim do práce. Šla jsem teda i přímo po tom trhání, ale to právě díky těm injekcím byla docela pohoda proti tomu, jak je mi teď :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22782
6.2.16 20:00

@Martanek123 určitě. Šla jsem s receptem na něj přímo od zákroku. Ty atb mi dali preventivně, měla jsem dost siti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 20:01
@krtek93 píše:
@Martanek123 Tak se příště nenech odbýt a chtěj injekci ;) Já mám skvělýho zubaře, on sám tvrdí, že se mu mnohem líp pracuje, když pacienta nic moc nebolí. Opíchne a pak čeká, až to zabere, případně klidně injekci přidá. Sice ty injekce byly taky dost nepříjemný, jak jsem to měla už celý rozbolavělý (hlavně ta první) a pak můžou bolet i ty vpichy, ale zákrok jako takovej fakt pohoda, a ještě tak dvě tři hodiny po (jsem si krásně odpočinula, protože jinak jsem už týden na cca dvou třech ibalginech denně). Já teď zas trnu, co se mi v tý ráně dělá, že to takhle večer bolí furt jak čert :? Nebolí mě ta rána jako taková, ale okolí - až do ucha, čelist… A v pondělí musim do práce. Šla jsem teda i přímo po tom trhání, ale to právě díky těm injekcím byla docela pohoda proti tomu, jak je mi teď :?

Závidím takového zubaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 20:02
@andelka83 píše:
@Martanek123 určitě. Šla jsem s receptem na něj přímo od zákroku. Ty atb mi dali preventivně, měla jsem dost siti.

Já čekala, že mi je dá, že mi tam třeba dá i dren a místo toho jsem odcházela s brekem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama