Bolest při došlápnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luckaa2098
Povídálka 50 příspěvků 10.10.18 12:44
Bolest při doslapnuti

Ahoj.. v sobotu jsme byli na výletě. Chtěla jsem prelezt spadly strom ale ujela mi noha a spadla jsem. Nebyla to nijak výška mohl to být max 1 metr. Noha nijak nebolela ani jsem si to nejdřív s tím nespokila. V pondělí jsem v práci šla po rovině ve zdráv. Pantoflich a najednou prudká bolest do nohy. Přesněji pata a zevní kotník. Až se mi noha podlomila. Pak to bolelo jen při určitým pohybu nebo spíše ne když jsem udělala určitý pohyb ale když jsem se s nohou vracela do přirozené polohy.. to jsme pořad nějak neřešila přeci jen jsme sli v sobotu 14km myslela jsem ze mám napr natazenou šlachu.. jenže včera večer jsem se plnou vahou postavila nevědomky na patu a od té doby nemůžu na patu šlápnout. Po špičce mužů ale po patě je to šílena bolest.. byla jsem ráno na chir. Patu mám jen mírně oteklou nic hrozného ale pan Dr. Mi udělal rtg hlezna ještě před rtg mi řekl ze s tím nic nemám protože noha nebolí na pohmat jen při chůzi nebo hybani a není nějak natekla.. po rtg mi řekl ze s jak říkal nic tam není.. jen mi to obvazali ale pořad to šílené bolí.. do zprávy napsal podvrknuti a natazeni ale nohu jsem si určitě nepodvrkla.. mám počkat nebo zajít jinam? Třeba sw s tím někdo setkal děkuji :srdce: :kytka:

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 10.10.18 12:56

@Luckaa2098 na rentgenu vidi jen kosti a ne vazy. Muzes mit natrhly vaz/ zanet vazu. Stejne to chce nejdriv klid a cekat, MR nikdo hned delat nebude predpokladam…

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 10.10.18 13:05

Tak ja myslim, ze to mas podvrtnute, jen ne tak moc. :think: Jedno z mnoha mych podvrtnuti :lol: probehlo taky tak, ze jsem z vetsi vysky nejak divne doslapla (ani nevim proc jak), sice to zabolelo, ale za chvili jsem o tom nevedela. A potom pozdeji jsem se jen normalne otacela a najednou silena bolest a regulerne jsem kulhala. Nic silneho, zadny otok ci modrina, ale klasicky stejne misto, stejny typ bolesti. Jakoby se pri dopadu neco naclo a nejaky pozdejsi minimalni pohyb dokonal tu „zkazu“..chvilku jsem to setrila a je to pryc.

Příspěvek upraven 11.10.18 v 03:23

Luckaa2098
Povídálka 50 příspěvků 10.10.18 21:06

Mě spis nejde do hlavy proč mužů doslapnout na špičku ale jakmile stoupnu na patu je to nesnesitelny.. nevím :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 10.10.18 23:15

@Luckaa2098 pockala bych par dni, treba to odezni. Pak sla pripadne na kontrolu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >