Bolest prsa - odstříknutí prosím o radu

Anonymní
2.5.21 06:45

Bolest prsa-odstriknuti prosím o radu

Ahoj holky prosím vás o radu. Mám 11 denního chlapečka. Plně kojim ale u jednoho prsa mám bolesti a i poškozenou bradavku. Nedokážu si představit že další kojení je toto prso na řadě. Zkouším odstrikavat ručně. Nahřála jsem si prso za 10 minut mám sotva 10ml :,( a hlavně to vůbec nestrika jen tam jsou kapky který vždy po tě nádobě stecou. Nemelo by to stříkat? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63645
2.5.21 06:50

Nejspíš ti to ručně nepůjde.. Zkus koupit manuální odsávačku. Nebo na nějaký čas dát klobouček.. :think: máš popraskané bradavky? Buď bylo mimčo u prsa dlouho, nebo špatná technika kojení.. Laktační poradkyni jsi zkoušela? Chce to větrat, mazat hojivou masti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
2.5.21 06:53
@martina.se píše:
Nejspíš ti to ručně nepůjde.. Zkus koupit manuální odsávačku. Nebo na nějaký čas dát klobouček.. :think: máš popraskané bradavky? Buď bylo mimčo u prsa dlouho, nebo špatná technika kojení.. Laktační poradkyni jsi zkoušela? Chce to větrat, mazat hojivou masti..

No jen po telefonu. Asi ano. Trošku je mám rozoraskane. Přijde mi že si tu bradavku v kuse vždy ohne no.. takže mlicko musí stříkat při odstrikavani jo? :think: nemůže jen tak kapat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
2.5.21 07:03

Mělo by stříkat, já jsem si pořídila obyčejnou odstrikavacku z dmka, a popraskané bradavky jsem měla, když jsem měla špatnou techniku kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
2.5.21 07:16

Na popraskane bradavky jsou zazrak stribrne kloboucky. Ja osobne zkusenost nemam, ale mam par kamaradek a nemuzou si je vynachvalit. A uvidim ted, mozna je poridim…aspon necim maz - MM, Purelanem, Bepanthenem…

Mne taky bolely bradavky a spatnou techniku jsem nemela, proste v zacatku to boli snad kazdou. Nekolikrat se mi i oloupala kuze si pamatuju. Pokud te boli ale prso a mas treba boulicky, tak nahrat, rozmasirovat a nejlepe odsat. Rucni odsavacka je za me na prd, lepsi elektricka.

Drzim palce, at je zas lip :) zacatky jsou nekdy slozity…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63645
2.5.21 07:49
@Lebedka99 píše:
No jen po telefonu. Asi ano. Trošku je mám rozoraskane. Přijde mi že si tu bradavku v kuse vždy ohne no.. takže mlicko musí stříkat při odstrikavani jo? :think: nemůže jen tak kapat?

Může kapat, to je v klidu.. Mi se nějaké proudy nikdy nepovedly ani odsávačkou.. Takze se toho nelekej. Pokud ti jde cosi odsat ručně, tak dobrý, ale lepší je odsávačka. Někdy je půjčují v porodnicich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10954
2.5.21 07:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím vás o radu. Mám 11 denního chlapečka. Plně kojim ale u jednoho prsa mám bolesti a i poškozenou bradavku. Nedokážu si představit že další kojení je toto prso na řadě. Zkouším odstrikavat ručně. Nahřála jsem si prso za 10 minut mám sotva 10ml :,( a hlavně to vůbec nestrika jen tam jsou kapky který vždy po tě nádobě stecou. Nemelo by to stříkat? Děkuji.

Zkus kojit i pres bolest, ono se to celkem rychle srovna, a jestli nemas odsavacku, stejne to nikdy neodstrikas tak dobre.
Mezi kojenim muzes nasadit takovy plastovy chranic bradavek od Medely, bradavka se o nic neotira a rychleji a lepe se hoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat