bolest rukou u 2,5 leté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 05.09.09 18:00
bolest rukou u 2,5 leté

Ahoj potřebuju radu, dnes v noci mi malá skoro nespala, brečela, že ji bolí ruce- dlaně, prsty. bolest popisovala jako mravenčení- to zná, když slouho sedí na nočníku tak jí mravenčí noha. Plakala chvíli i ráno, ruce si škrábala. Pak celé dopoledne v poho, normálně ruce popužívala, na otázku, zda ji ještě bolí odpovídala že ne. Jenže když jsem ji dala odpoledne spát, po hodině se vzbudila opět s brekem, že ji bolí ruce :cry: Ruce jsem zkoušela prohmatat, to ji nebolí, normálně může všemi prsty hýbat. Tak jsem na vážkách, co tomůže být. Po probuzení asi ještě půl hodiny pláč, že to bolí, potom to přešlo a zase je vše ok. Už se bojím co bude v noci. Nemáte někdo zkušenost? Jako mravenčení z přeležení mi to nepřijde opravdu byla za noc snad 10× vzhůru s brekem. K doktorce zajdem pokud se to bude opakovat…

Reakce:
farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 05.09.09 18:20

No teda-ze budu psat za jeden den na dva prispevky a OBA BUDOU VYKAZOVAT ZNAMKY MOZNE BORELIOZY.,bych neverila.....

Pokud jsi si vedoma,ze mela mala kliste nebo jsi sledovala nejaky flek nekdy pred tydnem az ctyrma,urco by to bylo toto…Ale kliste to ani byt nemuselo,staci muchnicka nebo komar a taky uz to muze byt mnohem mnohem dele…

A taky to muze byt neco uplne jineho!!!!!

Kazdopadne,odberem krve i na borrelie dr nic neskazi,ona ta borelioza se PRESNE projevuje mravencenim koncetin jako jednim z priznaku!

DRZIM KAZDOPADNE PESTI :!

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 05.09.09 19:36

ahojky, mě napadlo, jestli to nemůžou být růstové bolesti, jak rostou kosti??
samozřejmě každopádně lépe se poradit s mudrou zbytečně, než něco zanedbat

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 05.09.09 19:50

No ja jsem uvažovala také nad těmi růstovými bolestmi, ale nevím, bolí ji jen dlaně a zápěstí. Borelióza taky nevím, nejsem si vědoma že by měla klíště, i když všechno je možné,já sama jsem měla letos 3 :evil: No jsem zvědavá jakto bude vypadat v noci. Každopádně v pondělí dr. navštívíme, už jsme tam chvíli nebyli, malá je celkem zdravé dítko, tak ať ji proklepne.

Eva132
Nováček 1 příspěvek 25.09.09 10:56

Ahoj,jsem tady poprvé a nevím jak to tady funguje,zaregis­trovala jsem se protože jsem se,protže jsem si přečetla jeden příspěvek a mám stejný problém jako maminka,která píše o bolavé ručičce v noci,nás už to trápí měcíc a u doktora jsem byla,ale nikdo si stím neví rady byly jsme na chirurgii kde jí rengenovali a jsme objednané na ortopedii,ale než tam půjdem tak asi zešílím,protože se budí častěji a bolest má větší a větší tak jsem se chtěla zeptat jestli už jste byly u toho doktora vy a co vám popřípadě řekli.Je pravda na krev nás neposlali tak nevím zda je mám uhánět a žádat další vyšetření nebo počkat ale je mi malé moc líto jak jí to bolí a na tu ortopedii máme termín až za čtrnáct dní.

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 26.09.09 10:10

Evi, jsi šikulka, jak si se zaregistrovala, vítám tě tady.
Já nevím, ale napadlo mě, nemůže to být třeba juvenilní atritida? Já teda doufám, že ne, ale napadlo mě to. Zkuste si požádat o revmatologické testy.
Držím palce, aby bolesti přestaly. Člověk by je stokrát raději vzal na sebe, že…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >