Bolest u srdce, která postupuje k páteři

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
7.8.15 19:42

@Quinn7 Taky si myslim, ze je to od patere, taky mam casto motaky a bolest hlavy, ale vzdycky to na nejaky cas odezni, tak to pak neresim… Prave nevim, zaclo me ted i skrabat v krku a mam ho jakoby zahleneny, tak si uz pripadam jak hypochondr… Jestli ten krk nebude spis prochladnuty, jsou vwdra, v aute klima, v obchodech taky chladek… :think:
Chlap tvrdi, ze mi na pohotovosti stejne nikdo nepomuze, kdyz to neni az tak akutni, ze bych mela zachvaty.. Tak nevim… Ani nevim, co bych jim tam rekla… Ze me boli zada a v krku a ze nevim, jestli to spolu souvisi? :think: :nevim: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
13141
7.8.15 19:53

Jestli je to od páteře, co to rozmasírovat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 20:02

@omites Dekuji za radu, masaz uz jsme zkouseli, moc nezabrala, asi by musela byt spis od odbornika, ale ted jsem se trochu procvicila cviky na protahovani… Spis se mi zacalo dychat hure, zkusim jeste nejake…prijdu si fakt jak blb…

  • Citovat
  • Upravit
3102
7.8.15 20:30
@Anonymní píše:
@omites Dekuji za radu, masaz uz jsme zkouseli, moc nezabrala, asi by musela byt spis od odbornika, ale ted jsem se trochu procvicila cviky na protahovani… Spis se mi zacalo dychat hure, zkusim jeste nejake…prijdu si fakt jak blb…

Mě se po těch protahovacích cvikách na záda a krční pátař vždycky přitíží, ale druhý den je to o kousek lepší. Já bych nejezdila na pohotovost, zkusila bych to doma v klidu prodýchat, promasírovat. Já teda byla s tím brněním u doktory (trvalo to asi týden, tak jsem radši šla), půjdu na neurologii jestli nemám roztroušenou sklerozu, ale nemám žádný další příznaky, takže to bude určitě v cajku a pak mi prý napíše rehabilitaci. Ten krk bude určitě z veder a klimatizace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13141
7.8.15 20:50

@Quinn7 pokud jde o ten krk. Kbyby měla doma baňku a našla místo, které bolí nejvíc, tak to dost pomáhá. http://www.zazrakyduse.cz/…-600x538.jpg

výsledek po baňkování - http://www.masaznibanky.cz/…ankovani.jpg

A nebo cross tejp - http://www.aries.eu/…/e/tejpy.png
umístěný na centrum bolesti.

Opravdu tohle zvládne aplikovat každý. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.