Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Změna teplot, průvan, klimatizace… taková ta letní angína, stává se to dost často i mě. Člověk se zapotí, pak na něho foukne, a je vymalováno
Zkuste vyležet, no a kdyžtak v PO k doktorovi…
je to běžné, i v instrukcích cestovních kanceláří je běžně napsáno, že obvyklé nemoci, které dostanete u moře je bolest v krku. je to změna prostředí, někdy teplot…
Mě bolí doteď každé ráno a to jsme byli v Itálii před měsícem
![]()
vloni syn dostal angínu 3.den po návratu ze 14.ti denní dovolené v Řecku
@ivašot. píše:
vloni syn dostal angínu 3.den po návratu ze 14.ti denní dovolené v Řecku
já ji dostala teď a to jsem ani nikde nebyla
![]()
@vokishka píše:
já ji dostala teď a to jsem ani nikde nebyla![]()
tak my si před tím aspoň užili to moře. At je brzo lip ![]()
Ja jsem vždy dovolenou u moře odskákala marodenim.. loni to byla dokonce celorodinná angína po příjezdu dom děsný ![]()