Bolest v pravé části podbřišku - prosba o radu

705
4.3.12 16:45

bolest v prave casti podbrisku - prozba o radu

dobry den. chtela bych se zeptat.. asi od ctvrtka me poboliva v podbrisku (spis prava cast), cca tyden potom co jsem zacala brat nove platicko antikoncepce. musim rict, ze jsem zacala prasky tento mesic brat o 2 dny nez jsem mela, nejak jsem to opomela(ve ctvrtek misto v utery)! mela jsem i hroznou zacpu a kdyz jsem sla na wc na ,,velkou,, tak jsem trosku pri tlaceni spinila. v patek jsem myslela, ze mam snad slepak, v sobotu jsem mela zvysenou teplotu. dnes (nedele) jsem sla uz na wc docela normalne a bricho citim uz jem trosku.
nevite nekdo, co by to mohlo byt??
ale asi navstivym doktora pro jistotu.
dekuji za odpoved.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek
Velikost písma:

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty