Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
dobry den. chtela bych se zeptat.. asi od ctvrtka me poboliva v podbrisku (spis prava cast), cca tyden potom co jsem zacala brat nove platicko antikoncepce. musim rict, ze jsem zacala prasky tento mesic brat o 2 dny nez jsem mela, nejak jsem to opomela(ve ctvrtek misto v utery)! mela jsem i hroznou zacpu a kdyz jsem sla na wc na ,,velkou,, tak jsem trosku pri tlaceni spinila. v patek jsem myslela, ze mam snad slepak, v sobotu jsem mela zvysenou teplotu. dnes (nedele) jsem sla uz na wc docela normalne a bricho citim uz jem trosku.
nevite nekdo, co by to mohlo byt??
ale asi navstivym doktora pro jistotu.
dekuji za odpoved.