Bolesti jsou, ale MS nepřichází

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 06:21
Bolesti jsou, ale ms nepřichází

Dobrý den, mám takový problém. Je mi 17let, rok a půl jsem se chránila antikoncepci (Minerva, Jeanine). Bylo mi řečeno, že jestli někdy otehotnim, bude to zázrak. Ne že bych byla neplodná úplně. Moc těm doktorským definicím nerozumím. :nevim: Avšak měla jsem to dostat 1.5., dnes je 9.5. a stále nic. Kdyz jsem brala HA, tak jsem to i přes to, že by to mělo být pravidelné, mela úplně blbě, to byl také důvod vysazení. Mám bolesti i výkyvy nálad.. no klasika :P Vážně se hrozně bojím, že budu těhotná. Dnes si jdu pro test, určitě se objednám i k doktorce, ať test dopadne tak či onak.

Má otázka tedy zní: Je tu někdo, kdo měl podobný problém jako já a nebyl těhotný?

Jinak zkoušela jsem víno i vanu, aby se menstruace spustila, nic nezabralo. :,(

Příspěvek dávám anonymně, protože tu mám několik kamarádek a známých.

Tak všichni pište prosím :mavam: :hug:

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 09.05.18 07:45

Měla jsi to nepravidelně i přes HA. Není divný, že to máš nepravidelně bez hormonů. Podle čeho sis vypočítala, že máš začít menstruovat 1.5.? Kdes k tomu přišla, když ani jeden cyklus nebyl stejný? Test si kup, samozřejmě, když provozuješ nechráněný styk. A příště si pamatuj, že musíte použít kondom.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 09.05.18 08:39

Pokud jsi to mela nepravidelne i pres HA a ted jsi navic vysadila, tak zo muze byt rozhozene jeste vic ;) zkus si test a uvidis. Pokud ale tehotna byt nechces, pouzivejte kondom ;)

Kateřina_171
Povídálka 29 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 08:49
@Čičorečka píše:
Měla jsi to nepravidelně i přes HA. Není divný, že to máš nepravidelně bez hormonů. Podle čeho sis vypočítala, že máš začít menstruovat 1.5.? Kdes k tomu přišla, když ani jeden cyklus nebyl stejný? Test si kup, samozřejmě, když provozuješ nechráněný styk. A příště si pamatuj, že musíte použít kondom.

Přestala jsem brát v prosinci. Od té doby přesně 27/28 dní. Vždy trvání 5dni. Kondom používáme. Test koupen, dnes si ho udělám.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 09.05.18 08:58

@Kateřina171 kamaradka mela takle po vysazeni HA pul roku krasny pravidelny cyklus a pak ho mela totalne rozhozeny, ale az po tom pul roce…takze mozny je vsechno ;) udelej test a uvidis ;)

Kateřina_171
Povídálka 29 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 09:12

@Kukacka123 právě takhle to měla sestra. Přestali jsme brát obě v prosinci, tak nějak jsme se dohodly, že nám HA i po různých výměnách a nových typech nevyhovuje. A měla to dva měsíce ok. A teď už to 3. měsíc nemá, těhotná není, doktorka tvrdí, že do půl roku je to v pohodě. Tak možná mě potkalo to samé. Každopádně si mě trochu uklidnila, takže děkuju. :hug: :kytka:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 09.05.18 09:49

@Kateřina171 to me jen napadl priklad z me blizkosti…urcite pokud MS nedojde, zajdi na gyndu a uvidis, co rekne dr ;) a neni za co :kytka:

Kateřina_171
Povídálka 29 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 09:52

@Kukacka123 udělam test, když bude pozitivní je jasno a volám doktorce. Když negativní tak budu volat 200%. Doktorku mám výbornou, vzdy mě vezme hned. :)

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 10:16

Může to být jen rozhozené z HA :). Držím palce, věřím, že to bude v pořádku.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 09.05.18 13:39

@Kateřina171 presne ;) dobra doktorka je zaklad! Tak drzim palce, at to dobre dopadne :kytka:

Kateřina_171
Povídálka 29 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 20:40

Tak jsem volala paní doktorce, řekla mi, že standardní postup je počkat 14dni po očekávaném začátku ms. Takže musím počkat na příští týden.
Dělala jsem test a vyšel negativně, tak snad to bude jen těmi hormony. :palec:
Všem děkuju za rady :hug: :*

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 09.05.18 21:42

@Kateřina171 pokud mas uz tyden zpozdeni (asi), tak to bude spis tema praskama…uvidis za tyden, max ti pichne vyvolavacku ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama