Bolí mě dáseň u osmičky poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 19.01.19 09:26
Bolí mě dáseň u osmičky poraďte :(

Ahoj holky, potrebuju poradit jsem ve 20+3tt, chtěla mě přes noc dáseň u moudraku…venku už ho mám, nevím co na to muzu použit mám strach zda to nějak nemůže ublížit plodu jak to bolí :(.. nemáte radu? :( a kdybych popřípadě jela na pohotovost, musim tam dat take teh. prukazku? Dekuju za rady :?

Reakce:
Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 19.01.19 09:27

Venku jakoze prořízli ho už mám ne vytrhli.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 19.01.19 09:31

Výplachy Corsodylem nebo peroxidem, potřít hřebíčkovou silicí nebo rozžvýkat klidně jeden. Jela bych spíš ke svému zubaři, zálečí ti zánět a objedná na trhání pokud bude nutné. Miminku to neublíží, ani bolest ani to trhání, nemusíš se bát. A průkazku s sebou, i na pohotovost.

Elzaaa
Kecalka 128 příspěvků 19.01.19 09:31

Jela bych na pohotovost zubni. Rict ze jsi tehu a oni uz vi co muzes a co ne neboj drzim palce at je to dobre brzo

Ivana 85
Závislačka 3321 příspěvků 19.01.19 09:33

@Nicooool5 udelalo se mi to nedavno,za osmickou mi nazekla dasen a bolelo to jak prase.3 dny mazani corsodyl gelem a bylo po bolesti.

a12
Vesmírná mluvilka 34516 příspěvků 19.01.19 09:37
@Nicooool5 píše:
Venku jakoze prořízli ho už mám ne vytrhli.

A neroste ti ještě? Ja to takhle mam jednou za cas kdyz kousek povyroste..

Pipet
Generální žvanilka 24197 příspěvků 19.01.19 09:48

Zrovna mě to taky bolí, už skoro týden a dneska je to už reativně OK… Jako ten zub prořízlý mám, ale není celý venku a občas se pohne a pak to bolí okolo. Je to fakt jen z toho, jak se „pohne“, pomáhá mi třeba žvýkat na tom místě žvýkačku - místo kousátka :mrgreen:
Přinejhorším bych si vzala Paralen od bolesti, ten můžeš - Ibalgin/Brufen ne.
A kdyby to bylo k nevydržení, tak pohotovost, no.

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 19.01.19 09:53

Mám corsodyl vyplach tak to zkusím no myslela sem ze mám paradontax pastu teď momentálně bohužel tak zkusím ty výplachy zatím ..je možný třeba zda mi ještě neroste kolem toho zubu když čistím mi to i krvacelo a zapiju si ten paralen :roll: :andel:

Katjerina
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 09:55

@Nicooool5 pokud není vytržený a bolí, tak hned k zubaři nebo na pohotovost, může tam být váček, taky jsem to měla, doma nejrychlejší pomoc rozžvýkat hřebíček. Hlavně nezobat žádný prášky. A průkazku sebou, aby věděli co ti mohou na to dát.

Příspěvek upraven 19.01.19 v 09:56

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 19.01.19 09:55

Já tohle řešila nedávno, dáseň bolela jako prase, šlo mi to až do ucha, bolel i krk a taky je moudrak venku. Asi to bylo tím že na mě něco lezlo, za 3 dny to bylo v pohodě.

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 19.01.19 09:59

Chtěla bych zkusit vydržet do pondělí pak si popr. Skočit ke svému ovšem kdyby to bylo k nevydrzeni … zajet bych musela na pohotovost

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 19.01.19 12:19
@Nicooool5 píše:
Chtěla bych zkusit vydržet do pondělí pak si popr. Skočit ke svému ovšem kdyby to bylo k nevydrzeni … zajet bych musela na pohotovost

Taky bych počkala

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 19.01.19 21:42

Mě taky občas bolí dasen po vytrzeni osmičky a hodně mi zabírá elmex gel či ústní voda elmex sensitive.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >