Boule na nohách

277
24.10.20 14:38

Boule na nohách

Zdravíčko, předem se omlouvám za téma, vím, že bych měla jít k lékaři, ale je to trochu složitější. Jsem na vojenském výcviku. Xx hodin denně na nohách. Tento týden byl náročný.
Po čtvrtečním běhu se mi udělala na noze boule, jakoby na holeni. Včera se mi udělala i druhá na druhé nože a navíc jednu nohu špatně cítím - cítím teplo a občas jakoby bych nohu neměla.

Jde o že ošetřovna je možnost, ale zároveň je to pro mě minus. Samozřejmě když to nepřejde během víkendu vyrazím.

Napadly mě křečové žíly, se kterými se rok léčím, ale než jsem odjela byla jsem na kontrole a prý ve v pořádku. Probelmy začaly sú po 10 km běhu se zátěží a v kanadach, ty jako takové utažené nemám. Obě boule na nohách mám na stejném místě. :roll: 8o nesetkal jste se s tím někdo??? Přes noc otok trochu zmizel, ale potom začalo jít do nohy teplo, brnění a necitlivost.

Jsem z toho v háji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4627
24.10.20 15:33

Mínusy nemínusy, navštívila bych doktora. Foto nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.10.20 16:23

Znamená to zřejmě konec. Přijdu o práci… Foto - ale není to moc vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4627
24.10.20 17:09

Vypadá to, jako oteklé z bot a toho dlouhého běhu. Proč by jsi měla přijít o práci? Jsi na cvičení ve Vyškově? Potřebuješ splnit? Určitě nejsi první ani poslední. Jde udělit vyjímka z tělocviku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4627
24.10.20 17:11

Záleží jakou máš hodnost, můžeš se nechat přeřadit na jinou pozici. Kamarád má v armádě odoperovaná obě kolena, a má vyjímku z tělocviku. Dřív zdravotník, dnes v kanclíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
24.10.20 17:15

To bude z těch bot ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4614
24.10.20 17:21

Zakladatelko, klídek

:kytka:

to bylo z těch bot, kor jestli byla velká fysická zátěž není divu, trochu horší proudění lymfy v stlačených botách plus ohromná zátěž na nohy
proč by Vás kdokoliv měl vyhazovat z práce, nebojte…nyní nožky nahoru, jestli to tedy jde, nedávat si horkou vanu ani saunu, procvičit si je a klid, bude to OK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.10.20 17:44

Protože jsem na kurzu. Nemám práci jistou, teprve absolvují kurz.

Sauna a vanu si dám těžko, není jde. Od pozítří se zase jedou bomby, celé dny na nohách. Běh.

Je zvláštní, že jakmile vězňů kanady je to horší a to nemusím, ani chodit, běhat. Přitom je utažené nemám.

Dnes ráno otok zmizel, pak jsem vyšla pár pater a byl zpět, na obou nohách. Teplo, brnění, otok a dokola

Pár lidí už skončilo, jeden kvůli utrzebemu kolenu, což je jasné a další dva, protože si špatně utáhli boty, vznikl jim otok a doktor jim to napsal tak že skončili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2517
24.10.20 17:56

Co nosis za ponozky na ty behy. Nepomohly by podkolenky s kompresi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.10.20 20:25

Nosím klasické vojenské. Zimní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
29.10.20 17:21

Ahoj holky, tak bohužel… Musela jsem na ošetřovnu a dopadlo to jak jsem říkala, lékař mi dal domácí léčbu, nemocenskou. Znamenalo to odchod :? Jsem třetí den doma a noha je v pohodě, občas zabolí koleno, zapíchat kotník, ale to je normální známé to každý… Vrátit se na kurz už nemohu, kvůli kovidu.

Mám na sebe vztek střídá se ve mě s lítosti, že ní zbývaly tři týdny a já mohla mít úspěšně kůru za sebou a práci. Nevím jak se toho zbavit??? Samozřejmě budu zkoušet další turnus kurzu. Ale je otázka zda mě dají na únor nebo květen… Dlouhá doma, moc dlouhá. Lituji že jsem na tu ošetřovnu šla, že jsem lékaře nedokázala přemluvit, že nechci nemocenskou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat