Brala jsem antikoncepci naopak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 00:58
Brala jsem antikoncepci naopak.

Dobrý večer, po měsíci braní HA Yanela jsem zjistila, že jsem ji brala naopak. Nijak moc bych to asi neřešila a začala normálně dalším blistrem, jenže jsem ještě nedostala menstruaci. Prosím poraďte jestli jste se ocitli v podobné situaci jako já. Předem děkuji za odpověď.

Reakce:

Janli
Kelišová 6053 příspěvků 9 inzerátů 09.05.18 01:02

Ne, neocitla. Než začneš brát nové platíčko, udělej si těhotenský test. Tady bude víc než na místě…

baracudas
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 09.05.18 01:15

Jak naopak? 8o

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 09.05.18 06:10

Moc nerozumím. Vždyť u té, co se bere nepřetržitě, je jen sedm tabletek jiné barvy. Tak jak si to někdo může splést.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 09.05.18 06:20

To je přeci úplně jedno, jestli ji bereš naopak nebo ne. :lol: Vždyť ty všechny prášky jsou stejný, i kdyby jsi přeskakovala a pak se vracela. Dny tam jsou napsány jen na pomoc. :roll:

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 09.05.18 06:30

Tak jsem schválně koukala a u téhle je to jedno. Takže může začít třeba od prostred. @Barbucha3 původně jsem myslela, že je to ten druh, kdy je sedm teblet jen placebo, bere se to nepřetržitě, bez té tydenni pauzy.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 09.05.18 06:33
@vokishka píše:
Tak jsem schválně koukala a u téhle je to jedno. Takže může začít třeba od prostred. @Barbucha3 původně jsem myslela, že je to ten druh, kdy je sedm teblet jen placebo, bere se to nepřetržitě, bez té tydenni pauzy.

To existuje? :mrgreen: Zajímavý, o tom jsem nikdy neslyšela. Jo to by pak byl asi problém.

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 09.05.18 06:39
@Barbucha3 píše:
To existuje? :mrgreen: Zajímavý, o tom jsem nikdy neslyšela. Jo to by pak byl asi problém.

Právě že jo a když se takhle ptala, tak jsem myslela, že myslí tohle. U těch ostatních jsou všechny prášky stejne, takže může být v klidu, nic se neděje.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 09.05.18 06:54

Problém býval u třífázových, které měly různé druhy hormonů a tudíž tři barvy. Ale to uz se teď nevyrábí. Čili je úplně jedno, jestli to platíčka zobeš zprava nebo zleva nebo od prostředku. Všechny prášky mají stejné složení. Udělej si pro jistotu těhotenský test a případně zajdi k doktorce.

Janli
Kelišová 6053 příspěvků 9 inzerátů 09.05.18 08:26

@jancabr vyrábí. Právě že antikoncepce nové generace napodobují přirozený cyklus a tam je rovnou pět druhů tablet s různými hormony. Jestli brala tyhle tak je buď těhotná nebo má pořádně domotaný cyklus.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 09.05.18 10:03

@Janli aha, to je fajn že se snaží vyrobit něco přirozenějšího. Ovšem asi ani tak se už k HA nevrátím. Nebo nad tím budu hoooodně dlouho uvažovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >