Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, já dneska zrovna unaveně, pobolívá břicho, taknje to náročnejší, jiné dny jsou akčnějši a vic energie, ale dneska taktto…co ty?
@Janisska10
Taky jak na houpačce, hodně mi tvrdne břicho, skoro nespím… už bych to chtěla mít za sebou ![]()
A kolik jste, holky? Ja jsem dneska 33+4, TP mám až uplný konec března, ale musím říct, že už jsem dost unavená. Jdu ven, něco vyřídím a pak už to doma jen rozdejchávám a držím se, abych neusnula. Břicho mi netvrdne, ale sem tam mě bolí pár minut jak kdyby hodně lehce začínala ms. A kyčel mě bolí tak, že mě to budí i v noci
taky se nemůžu dočkat, až bude malá venku ![]()
@Pajis810 Ahojky,já dnes 37+1.Hlavička je už napasovana dole a vše rozvolněné. Prý už to může přijít kdykoli. Prcek se otočil během 36 TT a před pár dny mi kleslo břicho Od té doby mi je mnohem líp.
Ahoj, já jsem 33+3, příští týden se máme domluvit s doktorem, jestli bude vyvolávačka dřív než na termín porodu, protože malá je o něco větší. Tak jsem z toho trochu nervozní, všichni píšou, že vyvolávaný porod bolí víc, ale zas bych kvůli velikosti nechtěla rodit císařem, chtěla bych si zažít klasický porod.
Ale třeba bude chtít sama vylézt dřív ![]()
@Muddled-girl máš s tím zkušenost? Četla jsem si o tom, a říkala jsem si už, že se na to doktora zeptám, že to první zkusit takhle. ![]()
@Pajis810 Ano s Hamiltonem 2× a pak mi dali oxytocin 2×.Za mně Hamilton nic strašného ![]()
@Muddled-girl a za jak dlouho po Hamiltonu jsi začala rodit?:)
@Pajis810 Měla jsem 2 během dvou dní. Po necelém dni praskla voda v šest ráno. Kontrakce kolem půl deváté cca po 4/5 minutách. Odpo avecer oxytocin 2×, porod druhý den 10:30.Dkouhy to bylo myslím hlavně proto, že malý nebyl sestouplý, já se otvírala dobře.
Známé vyvolávali a prý porodila za šest hodin, odtékala jí plodovka pomalu.