Brigáda místo plného úvazku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 19:26

Brigáda místo plného úvazku

S přáním hezkého dne :andel: se na vás obracím s dotazem. :kytka: Bydlím ještě u rodičů, takže musím našim platit jenom 1500 korun měsíčně + teda tu zdravotku a sociálku. Přemýšlím, že bych nastoupila do Tety, ale mám celkem strach hned nastoupit na plný úvazek. Chtěla bych se tam prvně třeba na ty tři měsíce otrkat a rozkoukat, protože přece jenom být zaměstnancem je už větší zodpovědnost a já se v kosmetice tolik nevyznám. Takže mi to tam bude i déle trvat se vše naučit. Podle mě je i lepší růst od brigádníka až třeba k hlavní pokladní :dance:. Myslíte, že je to špatná volba a mám jít raději hned na plný úvazek? Jinak s tou zdravotkou a soc. musím si jí jako brigádnice platit sama, nebo mi jí budou strhávat z platu? :kytka: Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1957
6.10.21 19:35

Tak od toho je tříměsíční zkušební lhůta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18792
6.10.21 19:42

Co se chceš ohledně kosmetiky učit? Vše ma kód který naskenujes na pokladně a uvidíš cenu. Jaky je rozdíl v dpp/dpc a hpp si najdi na netu, najdi si i info o platbách z brigád a z normálního platu. Narok na pripadne nemocenské atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12020
6.10.21 19:44

Od toho je zkušební lhůta. Jestli nehodlás dal studovat tak si najdi práci na plný úvazek. Jako brigadnik nemáš nárok na placenou dovolenou, případně nemocenskou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6328
6.10.21 19:44

Jdi na hlavní pracovní poměr. Budeš mít tří měsíční zkušební dobu… můžeš odejít ze dne na den. Nebudeš řešit platby sociálního, zdravotního… máš nárok na dovolenou, na nemocenskou. Práci v drogerií teta hravě zvládneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 19:52

Děkuji všem :hug:, tak půjdu tedy na plný úvazek, vidím, že je to rozumnější rozhodnutí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat