Bydlení sama a sousedé.

Anonymní
16.11.19 08:32

Bydlení sama a sousedé.

Dobrý den, prosím o zachování anonymu, z důvodu řešení mezilidských vztahů a známi, kteří sem chodí.
Bydlím sama, mám mladé sousedy. Vědí o mě, že bydlím sama, potkávají mě samotnou.
Když jdou z venku a vidí, že se u mě svítí tak jakmile přijdou domů jsou hluční, nahlas si povídají apod..Hlavně ta sousedka. Zkratka chovají se tak, aby je šlo slyšet.
Mě vyhovuje, že bydlím sama, ale přijde mi, že oni jejich hlasitým mluvením, děláním spolu blbosti, sexem atd..chtějí docílit toho aby mi vadilo, že bydlím sama a oni mají vztah.
Ten kluk tak ani ne, ale spíše ona, tim jejím hlasitym chováním.
Přijít přes den aby se ztišili nemůžu.
Pokud byste mi radily, abych si našla partnera, ano hledám, ale nechci s ním hned bydlet.
Co byste na mém místě dělaly vy, kdyby vám zadaná sousedka dělala takové naschvály?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

11908
16.11.19 08:34

A nejsi trochu paranoidní? Prostě je sousedka hlučnější než její přítel. Jak víš, že zrovna začnou dělat hluk, když se vrátíš a nedělají ho normálně?

• Nahlásit
16.11.19 08:36

Poradila bych ti navstevu psychologa. Sousedum jsi urcite vicemene ukradena a nejspis by je pobavila tva fixni idea, ze soulozi, aby te nastvali.

• Nahlásit
16.11.19 08:41

Myslim, ze bys mela navstivit psychologa. Ta samota ti asi leze na mozek 8o

• Nahlásit
5077
16.11.19 08:42

Řekla bych, že sousedi, úplně normálně žijí a s největší pravděpodobností tě ani neregistrují. V bytových domech to tak hold chodí, že je vše slyšet. Já aktuálně poslouchám brusku a kladivo. A jistě to soused nedělá schválně, jen musí tu rekonstrukci dokončit. Dej se do klidu, nedělají to schválně.

• Nahlásit
Anonymní
16.11.19 08:46
@ontarova.stara píše:
Poradila bych ti navstevu psychologa. Sousedum jsi urcite vicemene ukradena a nejspis by je pobavila tva fixni idea, ze soulozi, aby te nastvali.

Ale ne, nesouloží aby mě naštvali. To je jasné, ale ta sousedka je hlučná když jsem doma.Kdyz se s ním normálně baví, tak mluvi tak aby je šlo slyšet.
Včera jsem přišla domů, ticho po pěšině, potom jsem zapnula pračku, takže bylo slyšet, že Peru, nemám tichou pračku. No a začali dělat asi spolu blbosti, při kterých ona křičela, ale křičela ne normálně mluvila.

• Nahlásit
48491
16.11.19 08:46

Jseš dost paranoidní. Většině lidí na světě jsi ukradená a teď jsi akorát vylosovala sousedy, kteří k tomu všemu neberou moc ohledu na ostaní a chovají se pro ně zcela přirozeně, hlučně. Jako že bych měla schválně hlasitej sex, abych naštvala nezadanou sousedku? :mrgreen: Si představ, že pod nima bydlí nějakej impotent, ten si zas může myslet, že to dělají naschvál jemu, když chudák nemůže.

• Nahlásit
16.11.19 08:48
@Anonymní píše:
Ale ne, nesouloží aby mě naštvali. To je jasné, ale ta sousedka je hlučná když jsem doma.Kdyz se s ním normálně baví, tak mluvi tak aby je šlo slyšet.
Včera jsem přišla domů, ticho po pěšině, potom jsem zapnula pračku, takže bylo slyšet, že Peru, nemám tichou pračku. No a začali dělat asi spolu blbosti, při kterých ona křičela, ale křičela ne normálně mluvila.

A tebe nenapadlo, ze je proste takova a pri delani „blbosti“ krici? Proc si myslis, ze si jejim stredobodem vesmiru? 8o

• Nahlásit
Anonymní
16.11.19 08:50
@Lajka09 píše: Řekla bych, že sousedi, úplně normálně žijí a s největší pravděpodobností tě ani neregistrují. V bytových domech to tak hold chodí, že je vše slyšet. Já aktuálně poslouchám brusku a kladivo. A jistě to soused nedělá schválně, jen musí tu rekonstrukci dokončit. Dej se do klidu, nedělají to schválně.

Ano tak to je normální, že dělá rekonstrukci.Ale když zadaná sousedka bydlí s partnerem a věděla by o tobě, že bydlíš sama, mohla by ti dělat naschvály, že doma má chlapa a ty ne

• Nahlásit
11908
16.11.19 08:51
@Anonymní píše:
Ano tak to je normální, že dělá rekonstrukci.Ale když zadaná sousedka bydlí s partnerem a věděla by o tobě, že bydlíš sama, mohla by ti dělat naschvály, že doma má chlapa a ty ne

Běž se léčit. :zed:

• Nahlásit
Anonymní
16.11.19 08:52
@Mika.ella1 píše:
A tebe nenapadlo, ze je proste takova a pri delani „blbosti“ krici? Proc si myslis, ze si jejim stredobodem vesmiru? 8o

Protože mi jeden z nich může závidět, že bydlím sama a oni si to dovolit nemohou. Mohou se bavit normálně, což nedělají.

• Nahlásit
13568

Neřekla bych že je to kuli tobě. Tak sou třeba hlučnější no, já sem taky půl dne zticha a pak blbneme s dětma, nebo si chlap pustí písničky a když chci aby mě slyšel musím na něj skoro křičet :lol: spíš máte tenké zdi a když je na jedné straně ticho, tak slyšíš i běžný hovor. U nás třeba slyšíme od sousedů i zaplou televizi na normální hlasitost, když je doma úplně klid.

• Nahlásit
@Anonymní píše:
Ano tak to je normální, že dělá rekonstrukci.Ale když zadaná sousedka bydlí s partnerem a věděla by o tobě, že bydlíš sama, mohla by ti dělat naschvály, že doma má chlapa a ty ne

Precti si to po sobe. Proc by to delala? Co by z toho mela?
Chapes, ze je normalni se v paru smat, bavit, soulozit a treba i blbnout a nahlas vriskat?

• Nahlásit
2767
16.11.19 08:54

Pochybuju, ze sousedi resi jestli bydlis sama nebo ne a podle toho voli miru hluku.

• Nahlásit
Anonymní
16.11.19 08:54
@Kriss Tina píše:
Neřekla bych že je to kuli tobě. Tak sou třeba hlučnější no, já sem taky půl dne zticha a pak blbneme s dětma, nebo si chlap pustí písničky a když chci aby mě slyšel musím na něj skoro křičet :lol: spíš máte tenké zdi a když je na jedné straně ticho, tak slyšíš i běžný hovor. U nás třeba slyšíme od sousedů i zaplou televizi na normální hlasitost, když je doma úplně klid.

Ano to jde slyšet, když spolu normálně mluví, jde slyšet hlasy, to je jasné, ale když ona spustí nahlas nebo křičí, dělá to schválně, že já bydlím sama.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama