Bylinné vložky tianDe

Napsat příspěvek
Anonymní
31.10.19 22:13
@P4ja píše:
Zkus třeba hormonální jogu.

Jenze ja jezdím z práce tak unavená že nemám na cvičení ani sílu a jsem ráda ze doma obstaram dceru a věci okolo a padnu na hubu do postele

• Nahlásit
  • Citovat
12833
31.10.19 22:15
@Anonymní píše:
Ja právě taky. Vždy mi pomohly jen bylinky ač jsem na ně nikdy nevěřila jejich sílu jsem poznala teprve nedávám. A proto když jsem slyšela tohle tak mě to prostě nadchlo :( a sazim na to ze by to mohlo pomoci kvůli těm bylinam jinde všude jsou dobré recenze a tady samé špatné tak já nevím co mám dělat :(

No na těch vložkách je bylinný možná tak nápis. Já to donesla sestřence, která má farmako a vysmála se mně, když jsem se jí ptala, co je na tom bylinného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 22:16

Po revizi z tebe bude odcházet kdeco i bez,,zázračné vložky",ono stačí konečně začít používat zdravý selský rozum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12833
31.10.19 22:17
@Anonymní píše:
Jenze ja jezdím z práce tak unavená že nemám na cvičení ani sílu a jsem ráda ze doma obstaram dceru a věci okolo a padnu na hubu do postele

Aha tak to chápu. Vezmeš vložku a máš to bez práce. Já padám a padala taky a HJ mně neskutečně dobíjela a dobíjí energii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 22:33
@P4ja píše:
Aha tak to chápu. Vezmeš vložku a máš to bez práce. Já padám a padala taky a HJ mně neskutečně dobíjela a dobíjí energii.

Tak asi jo bylo by to pro mě asi jednodušší protože už jsem z těch doktoru a vseho vyčerpaná. Asi už stejně tak nějak rezignuji na vše.

• Nahlásit
  • Citovat
12833
31.10.19 22:37
@Anonymní píše:
Tak asi jo bylo by to pro mě asi jednodušší protože už jsem z těch doktoru a vseho vyčerpaná. Asi už stejně tak nějak rezignuji na vše.

Pak začni cvičit a uvidíš. ;) Když nic jiného, tak ti to prospěje na psychiku a pohodu. Jinak to s tou vložkou bylo myšleno ironicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 22:39
@P4ja píše:
Pak začni cvičit a uvidíš. ;) Když nic jiného, tak ti to prospěje na psychiku a pohodu. Jinak to s tou vložkou bylo myšleno ironicky.

Ja vim ze to bylo myšleno ironicky, s upřímně jsem na ni odpověděla, že by to bylo pro mě nejjednodušší. Uvidím co mi řeknou zase v poradně, ale laparoskopie mě zřejmě nemine. Mám fakt bolesti. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
22953
31.10.19 23:03
@Anonymní píše:
Ja vim ze to bylo myšleno ironicky, s upřímně jsem na ni odpověděla, že by to bylo pro mě nejjednodušší. Uvidím co mi řeknou zase v poradně, ale laparoskopie mě zřejmě nemine. Mám fakt bolesti. :zed:

A co změnit život? Proč se tak honíš, že padáš únavou z práce? Cvičení je fakt dobrý relax. Jen se donutit. Zkusila bych i orientální tanec nebo něco, co uvolní pánevní dno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10727
31.10.19 23:05

Kolik si těch laparo měla? Já 4. Vždy kvůli cystam a srustum. A zazila jsem i potraty i zamlkle. A zkoušela si endo dietu? Ja tedy nevim. Takhle to vzdát a zvolit něco co mi pomůže leda placebo ale spíš z toho budu mít problémy bych nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
31.10.19 23:12
@Russet píše:
A co změnit život? Proč se tak honíš, že padáš únavou z práce? Cvičení je fakt dobrý relax. Jen se donutit. Zkusila bych i orientální tanec nebo něco, co uvolní pánevní dno.

Jenze mě práce baví, jen je hodně vyčerpávající. Přijedu ve 4 z práce rychle pro malou do školky, udělat večeři poklidit, věnovat se male je předškolák. Někdy mám den, kdy prostě mala si sama hraje nebo ji dam do ruky tablet abych si mohla hned lehnout a do večera se prospat. Dělám práci s lidmi, a s některými je to občas těžký a řešit s nimi problémy, reklamace, ustavičně v autě, takže strach aby se něco nestalo. Byla jsem už i v kanclu a to není pro mě. Nedokážu jen sedět v kanclu a dělat papíry mě z toho hrabalo být zavřená sama v kanclu. Už kolikrát jsem chtěla jít něco dělat cvičit trampolíny atd. Ale prostě není síla radši si pujdu lehnout a spát :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22953
31.10.19 23:15
@Saynka píše:
Jenze mě práce baví, jen je hodně vyčerpávající. Přijedu ve 4 z práce rychle pro malou do školky, udělat večeři poklidit, věnovat se male je předškolák. Někdy mám den, kdy prostě mala si sama hraje nebo ji dam do ruky tablet abych si mohla hned lehnout a do večera se prospat. Dělám práci s lidmi, a s některými je to občas těžký a řešit s nimi problémy, reklamace, ustavičně v autě, takže strach aby se něco nestalo. Byla jsem už i v kanclu a to není pro mě. Nedokážu jen sedět v kanclu a dělat papíry mě z toho hrabalo být zavřená sama v kanclu. Už kolikrát jsem chtěla jít něco dělat cvičit trampolíny atd. Ale prostě není síla radši si pujdu lehnout a spát :(

A to nemáš noční… Nebo dvanáctky, kdy přijdeš k Večerníčku. Hele, práce byla a bude. Zdraví máme jen jedno a tvoje tělo volá o pomoc. Já bych ho začala poslouchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 23:25

Ty vlozky jsem nezkusila, ale jinak toho ma muj chlap celou koupelnu, dealuje to jeho segra, a vubec nic bylinneho mi na tom nepřipadá (jsem jinak dost castym navstevnikem a zkousecem vseho mozneho v bioooo), spis neco jako Balea a takova mentolovejsi zubni pasta. Jo a sampon proti sediveni mu teda nepomohl, to strniste ma uplne bílé a hazi prasatka :lol: a naplast na bolest mam lepsi jinou čínskou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama