CAH - kongenitálna adrenálna hyperplázia

6
28.1.11 12:48

CAH-kongenitalna adrenalna hyperplazia

Ahojte..môj synček má CAH. zistili nu to z novorodeneckého skriningu. Chodí tu maminka,ktorej dieťatko ma takúto diagnozu? Ďakujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Kata L
18.5.11 14:01

Dobry den, moje dcerka ma taktez tuto diagnozu. Ozvete se na email edit admin - poslán v SZ.

• Citovat
  • Nahlásit
6
13.6.11 13:33

dobry den..pisala som Vam na email.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pavik
30.10.11 19:41

Ahojky moje dcera má Cah také a už jí bude 9let, někdy je to náročnější ale a se člověk zabehne, tak to docela jde. Jen ten strach z teploty, nebo zvracení je tu stále.

• Citovat
  • Nahlásit
Pavik
30.10.11 19:46

hedá se kamarádka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli není někdo ze Ústeckého kraje kdo má taky dítě s Cah ráda si sním poovídám popřípadě sejdu. Děkuji Pošlete mi prosím vskaz.

• Citovat
  • Nahlásit
Lucišeklu
30.10.12 13:18

Ahoj lidičky, nášemu synovi zjistili již z novorozeneckého screeningu, že má zvýšené hodnoty 17OH progesteronu, a diagnoza byla potvrzena o 4měsíce později. Synovi je nyní rok a bereme 1/4 - 1/8 - 1/4 hydrocortizonu a 1/4 fludrocortizonu ráno. Máme neklasickou formu s pozdním nástupem NC-LO nonclasic late onset. Jakou formu máte vy a jak řešíte případné další těhotenství? Díky s pozdravem Lucka

• Citovat
  • Nahlásit
579
31.10.12 19:06

Ahoj, máme měsíční holčičku s CAH, zatím to zvládáme všechno velmi dobře, léky papá výborně i solné roztoky. Není tu některá z Libereckého kraje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
3.11.12 08:46

Luciseklu

Lucka napis mi sukromnu spravu..rada ti poradim..Marsy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...