Cam Cortina X3 Evolution NEBO Jané Slalom Pro?

Máte zkušenost s Cam Cortina X3 Tris Evolution?

Přidejte zkušenost s Cam Cortina X3 Tr...
Napsat příspěvek
Velikost písma:
22315
5.9.06 13:00

Takhle je to lepsi :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
5.9.06 13:01

Jsdi holka šikovna, ja jsem to ted chtěla znovu zkoušet,ale nevzdávám to, snad to bude dobrá inspirace pro ostatní:-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
5.9.06 13:05

Tak a ted mi prozrad to krásné kouzlo vkládání fotky, teda jsem fakt asi talent:-)).

Dnes jsem provedla test s kočárkem v autobuse ( jsem se překonala a jela sockou ) a paráda, díky té vložené korbě se přestal překlápět, tak alespon jsem drobet klidnější, ted jdu pokračovat v kládání, pokud se mi to teda povede, návody jsou zroyumitelné ,ale mé ruce levé :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22315
5.9.06 13:07

Petro mela jsi to dobre............akorat to na konci

bez mezer...... zkus toi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
5.9.06 13:12
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
5.9.06 13:14

pusinku a vééélkou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22315
5.9.06 13:23

TAk jsi to zvladla..........

rada jsem pomohla

K

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3730
8.12.10 22:25

a holky mam dotaz-dnes teda jsem se chystala ven-malýho oblíct,pytel do kočaru......a­le........mam cortinu x3 ,už se dáááááávno nevejdem do hlubokýho a jak mu dam ty pásy přez pytel?sjíždí mi dolu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala