Cam Cortina X3 Tris Evolution

2
25.9.06 10:59

Cam Cortina X3 Tris Evolution

Ahoj, potřebuji poradit s výběrem kočárku. Ted mám jako favorita kočárek Cam Cortina X3 Tris Evolution (http://www.obrazky.krtecek.com/…volution.jpg). Projela jsem všechny možné diskuze na inetu a zatím žádné špatné ohlasy jsem nenašla - tedy jen jeden - že je velký. Což mě ani nepříjde, protože jsem viděla už daleko větší a těžší.
Prosím o vaše názory ze života. Jaké máte zkušenosti? Předem díky!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Cam Cortina X3 Tris Evolution?

Přidejte zkušenost s Cam Cortina X3 Tr...
Napsat příspěvek

Reakce:

9865
25.9.06 11:56

Ahoj Sarino.Tak já už s témto kočárkem jezdím měsíc a zatím jsem spokojená.Je velmi skladný, jednoduchý k manipulaci, velmi dobře se s ním jezdí.Co je horší, tak to je docela těžká korbička.Když jí přenáším i s malou, tak se docela nadřu.Celkově mi příjde kočárek lehoučký a oproti čtyřkolkám je jeho ovladatelnost opravdu super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
25.9.06 13:39

Ahoj, tenhle kočárek jsem v ruce neměla, ale včera jsem viděla v obchoďáku, jak se mamince převrátil 8O . Teda já jsem neviděla, jak se to stalo, až jak ležel na zemi, ale manžel říkal, že ta mamka ho držela za kraj madla a nějak chtěla zatočit nebo co a kočárek jí přepadl na bok. (Byl to sporťák bez korbičky se sedačkou po směru jízdy.) Naštěstí dítě bylo v pohodě.
My jsme teda měli Jané Slalom a teď Quinny Speedi, takže taky trojkolky, ale vůbec nechápu, jak se jí to povedlo :( , zkoušela jsem to doma, ale nemám šanci kočárek převrátit, je fakt stabilní.
Já bych teda do Camu nešla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
25.9.06 16:07

Ahojky, to je náhoda:-)

Kamarádka je ve 20. týdnu a zrovna tento týden si pro ten kočárek byla. Je super, dnes jsem ho zkukla, a lituju, že jsem se unáhlila koupí jiného kočárku :roll:
Dokonce ho koupila ve slevě… z 20tis. ho zlevnili na 16tis.

Prostě, doporučuju:-). Nehledě na to, že je k němu autosedačka apod., to jsou další ušetřené korunky.

Je to dobrý výběr :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
25.9.06 17:48

Ahoj holky, tak jsem si ten kočárek před chvílí objednala (v černo červené barvě). Budu teď doufat, že nemusím litovat. Já už jsem z toho dlouhééého vybírání byla hrozně nešťastná, tak se mi dnes ulevilo.
Na to převracení jsem se ptala a prodavačka mě ujišťovala, že je to kočárek stabilní. To čas pak ukáže.

Díky za vaše reakce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
18.12.06 07:30

Holky prosím pěkně, má tenhle kočárek vloženou tašku, případně nevíte jestli se dá dokoupit? Teda jestli je vůbec potřeba jí dokupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.06 08:14

Ahojky Potápko,
k tomuto kočárku Cortina Xe evolution jde dokoupit vložná taška. Mrkni na www.kocarky.com tam je dokonce vyfocený s vložnou taškou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
18.12.06 16:35

Lištičko díky. A v tom obchodě máme Cortinu zamluvenou :wink:
Super obchod, super obsluha. Vybírali jsme tam kočárek snad 2 hodiny a prodavač se nám celou dobu ochotně věnoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.06 17:49

nemáš za co,hlavně že se Vám podařilo sehnat to co jste chtěli! :D Mě se také líbil,ale bohužel nemá nafukovací kola a ty jsou pro mne velice zá:,–(ní! já teď pořád řeším Mutsy…
Tak ať se ti krásně vozí! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
18.12.06 17:52

Ahojky,
mně se Cortina taky moc líbí, ale že nemá nafukovací kola se mi zdá blbé. Radši bych taky kočárek s nafukovacíma, aby byl měkčí. Jinak teda design a výbavu a funkce má nepřekonatelné. Lepší než Jané Slalom Pro. Ten má sice nafukovací kola, ale nedá se otočit korbička, má malinkou korbičku…

Tak hodně štěstí při výběru. Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
19.12.06 10:49

Taky jsem chtěla nafukovací kolečka. Ale nakonec mě právě přesvědčila Cortina, takže jsem je oželela. Jen mě napadlo, že by se k tomu třeba mohla nafukovací kolečka dokoupit ne? Zkusím se zeptat někde v obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.06 19:04

Teda Potápko,
to mne nenapadlo, no kdyby se na to daly dát nafukovací kolečka tak by to bylo super… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
20.12.06 14:39

holky taky jsme se na to ptali.V některém obchodě jsou schopni kolečka odjednat navíc,ale jedno stojí 600,–,takže to vyjde o 1 800,– navíc.Je fakt,že se pak můžou měnot libovolně (buď plast nebo nafkovací),ale cena kočárku se rapidně zvýší,tak jsme od toho upustili.V některých obchodech ty kolečka doobjednat nejdou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.12.06 00:04

Re: Cam Cortina X3 Tris Evolution

sarina píše:
Ahoj, potřebuji poradit s výběrem kočárku. Ted mám jako favorita kočárek Cam Cortina X3 Tris Evolution (http://www.obrazky.krtecek.com/…volution.jpg). Projela jsem všechny možné diskuze na inetu a zatím žádné špatné ohlasy jsem nenašla - tedy jen jeden - že je velký. Což mě ani nepříjde, protože jsem viděla už daleko větší a těžší.
Prosím o vaše názory ze života. Jaké máte zkušenosti? Předem díky!![/quote

Ahoj.
Mam tento kočárek na prodej.Je nový se zárukou.Přestěhovali jsme se do třetího patra bez výtahu a sklep je na kočárek malý,Proto ho prodáváme jen za 12 000kč. Jsme z Jablonce nad Nisou. tel 606 893061

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.12.06 00:14
Potápka píše:
Holky prosím pěkně, má tenhle kočárek vloženou tašku, případně nevíte jestli se dá dokoupit? Teda jestli je vůbec potřeba jí dokupovat.

Ahoj.
Kočárek má batůžek na rukojeď a mam ho na prodej za 12 000 kč.
Přestěhovali jsme se do třetího patra domu bez výtahu, a kočáruk se nám do malého sklepa nevejde. Ja nový se zárukou. Jsme z Jablonce nad Nisou. tel. 606 893061

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama