Čáryfuk

850
4.6.05 20:50

Čáryfuk

Napiště mi, prosím, Vaše zkušenosti s internetovým obchodem www.caryfuk.cz

Děkuju Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
4.6.05 21:04

Ahoj,

já můžu Čáryfuka jen doporučit!!! Na maila mi paní odpovídala vždy tak do půl hodiny po odeslání, velmi zdvořile a ochotně. Kupovala jsem od nich autíčko od Chicco za 1500,– i s dopravou, jinde ho mají i za tři tisíce. Takže spokojenost.

Baghira a Eliška (skoro 14 m.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
4.6.05 21:17

Ahoj, kupovala jsem v Čáryfukovi kosmetiku Seba-med a o půl roku později golfky. Vše bylo OK, brzké dodání i odepisování na mé dotazy ohledně kočárku byly ochotné. (Ceny jsou tam také výrazně lepší)Naposledy jsem kupovala sluneční stříšku a u té mě trochu zklamali dost pozdním dodáním. Za to samozřejmě nemůžou, ale mrzelo mě, že mě o tom, že stříšku stále nemají, neinformovali ani po mých 2 dotazech na to, kdy konečně dorazí. No, nakonec dorazila. Celkově ale spokojená jsem, asi tam toho měli moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
4.6.05 22:25

Ahoj,

já s nimi moc spokojená nebyla. Objednávala jsem si telefonicky autosodačku a ani po 5 týdnech se neozvali. Když jsem tam volala, tak mi bylo řečeno, že mi posílali SMS. Mně ale žádná nepřišla. Taky říkali, že mnou vybraná autosedačka už 4 měsíce nebyla, tak nechápu, proč ji stále nabízí.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
5.6.05 07:27

My jsme s nimi spokojení,objednávali jsme plážový stan a včera SVĚTLUŠKU FREDDIE a neměli jsme zatím žádný problém,bylo to dodáno rychle.

G+Š

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
5.6.05 08:04

My jsme byli velmi spokojení. Kupovali jsme tam autosedačku. Na e-maily nám vždycky velmi rychle někdo odpověděl a neměli jsme žádný problém.
Lenka a Pája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
5.6.05 09:05

Děkuju Vám za odpovědi. Jdu objednávat.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
5.6.05 10:58

Tak já asi před měsícem a půl objednala golfky. Dotaz, jak to vypadá s dodáním, jsem posílala mailem 2×. Golfky došly po 3 týdnech s tím, že pláštěnka k nim dorazí do týdne. Je to již měsíc a na ani jeden mail mi neodpověděli a pláštěnka nikde. V týdnu jim zašlu odstoupení od smlouvy s požadavkem na vrácení peněz.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
5.6.05 12:09

Gabi, nestraš. Už jsem objednala autosedajdu. Platba při předání a dodání PPL.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
7.12.05 21:10

Ahoj,
máte nějaké nové zkušenosti s Čáryfukem (dobré i zlé) :)
Já tam včera objednala autosedačku, tak mě zajímá, co mám očekávat.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
7.12.05 22:14

ahoj,
já tam objednávala již 3× a vždy jsem byla spokojená, jen poslední objednávka byla doručena až za 14 dní po objednání, ale chápu, že je čas vánoc a mají toho asi moc, jinak ty 2 objednávky předtím jsem měla ani ne do týdne doma, vždy to tedy byly hračky pro malého( vlastně celý jeho Ježíšek ), na mé dotazy reagovali vždy hned, dokonce i v deset hodin večer.
Cenově jsou levnější než v obchodě i než na jiných webech, já doporučuji.
Míša a Martínek( zítra 8 měsíců )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
8.12.05 10:08

...

Ahojte,

nechci Vás strašit, ale na diskuzi na www.mimibazar.cz s tím obchodem nebyly příliš dobré zkušenosti…

Moment, najdu to… http://www.mimibazar.cz/diskuse.php?…

Tak na to mrkněte, ale … :roll: 8O :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.12.05 10:20

Já mám s přístupem k zákazníkovi na čáryfuku dobré zkušenosti, snaží se vyjít vstříc a nejlepší je domlouvat se telefonem, protože maily nestíhají sledovat. Ceny jsou tam nižší než jinde, protože toho mají velmi málo skladem, takže se dopředu nedá vědět, kdy zboží dorazí (prostě až jim to dodavatel dodá). Líbí se mi ale , že to netají. Třeba na Rumburaku dělají, že mají skoro vše skladem, pak jsem čekala na určité položky snad čtyři týdny a to, co jsem si objednala a měli v momentě objednávky skladem, mi mezitím vyprodali :-), takže spoléhat se na něco, že to dorazí pod stromeček, to nedoporučuju ani u Čaryfuku ani u Rumburaku. Naopak vřele doporučuju hračky z http://www.obchod-tis.cz/, je to velkoobchod a mají toho hrozně moc skladem. Do dvou dnů to máte kurýrem (za příplatek 100 Kč, pokud je to útrata menší než dva tisíce) doma.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.12.05 10:23
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.12.05 15:37

Já myslela, že Podivej.cz dělá jenom těhotenský oblečení :?:

• Nahlásit
  • Citovat