IKEA

550
16.12.04 19:58

IKEA

Ahojky,

tak dneska nam otevreli novou IKEU na Cernem Moste :lol:
Lidi tam bylo spooooousty a nejvic maminek s detma a mam pocit, ze nektere detske cumacky jsem videla i v galerii fotek…
Tak se priznejte, kdo jste se tam odvazne vypravil, treba jsme se tam potkali :D (Jestli jsem nekumu omylem vjela na nohu tim nasim kocarkem-vlackem, tak se moc omlouvam :oops: )

Monca a moncicaci 6m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

178
16.12.04 23:33

IKEA

Ja som tam nebola, ale chystam sa tam. Takze tam bol naval, to sa dalo cakat. Pocitam, ze este minimalne mesiac sa to nezlepsi. Ale to asi nevydrzim a mozno tam vyrazim niekedy doobeda, snad tam bude menej ludi.
Maj sa krasne Monis a uzivajte si vianoce

Slniecko a Lucky 29 tyzdnov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
16.12.04 23:35

Monis: My se možná vypravíme v lednu nebo v únoru. Co se sejít v CČM na něco dobrýho a popovídat. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.12.04 01:50

Dneska to teda fakt stalo za to :wink: Ale cekala jsem naval jeste horsi, takze me to zas tak nezaskocilo. Dopravu ridili policajti, v garazich taky navigovali nahaneci a ukazovali volna mista a 3 pokladny prednostne odbavovaly maminy s detma, coz byl tedy obrovsky pocin od Ikei a jsem jim za to vdecna a jiste mnoho jinych mamin. No ne uz tolik lidi, ktere jsme predbehli co tam cekali 2 hodiny :roll: probehla i mensi vymena nazoru, no co clovek nadela… Co jsem :strasne nutne potrebovala: jsem vicemene sehnala, jeste co bude manzel rikat tomu ubytku na ucte…

Karolino: ja jsem pro, to je prima napad, z Hostivare to mam kousicek :D Me poznas podle kocarku snadno, takhle podle krestniho jmena si nejsem jista, ze bychom se znaly, ale treba od videni… Venda - manzel je ve vedeni Vrsovic, tak treba znas jeho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.04 09:43

Ahoj holky, na Ikeu na Čerňáku číhám taky, ale včera jsem teda odvahu nenašla, navíc zatím bez kočárku :cry: - takže bych skončila v té delší frontě. Do Vánoc se ale vyrazím servat s davy :--)). Chtěla jsem se jen zeptat na vaše dojmy porovnání Ikea na Zličíně a tady - jestli je tato menší větší, lepší, horší ?? :?: Třeba Makro na Čerňáku mi přijde horší než v Průhonicích a i menší. Nová Ikea mám mít 24tis m čtverečních, ale kolik má ta na Zličíně nevím. Dík za názor. 8)
Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
550
17.12.04 12:14

Ahoj Claudie,
rekla bych, ze je podstatne vetsi nez na Zlicine a lip resena, vetsi vytahy a tak. Moc rozhlizet jsem se tam nemohla: strasny davy, uhlidat aby mi nikdo nespadl do kocaru, abych nekoho neprejela, jedno ditko si trosku ublinklo, obe si sundavaly ponozky a boticky a jeste jsem tam byla s kamaredkou a ta mela 11 mesicniho klucinu, kterymu se moc nechtelo sedet v sedacce, no proste klasika :D Jely jsme vicemene cilene a kde se nedalo moc klickovat s kocarkama, tak tam jsme si vzajemne pohlidaly a vystridaly se. A dokonce jsme se zvladly i nabastit a nakrmit prcky. Priste si to vice budu vychutnavat ocima a hltat napady :D
Na pupicka bud opatrna :P
Monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
27.10.11 21:43

Ikea-státní svátek

Ahoj,zítra se chystáme na ČM-Ikea,Praha a máme to cca hodku cesty autem. Bude otevřena i ve státní svátek?Snad jo,ne :-D Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13743
27.10.11 21:46

Otevrena bude urcite a taky plna lidi :roll: takze pevny nervy preju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11795
27.10.11 22:26

Ikea má otevřeno skoro furt :-) ale čekejte spousty lidí…nechodila bych tam přes oběd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
28.10.11 20:16

čekala jsem hodně lidí,ale TOLIK :pocitac: hlavně to parkování :pocitac: ale bohužel jindy bychom se tam s přítelem a bez malé nedostali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
21.5.12 20:20

Ahoj, zítra se chystámedo Ikey, myslela jsem, že si nakoupíme ty jejich super plíny, ale nenašla jsem je na jejich stránkách. Špatně hledám nebo už je neprodávají, nevíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
21.5.12 20:22
@Billi píše:
Ahoj, zítra se chystámedo Ikey, myslela jsem, že si nakoupíme ty jejich super plíny, ale nenašla jsem je na jejich stránkách. Špatně hledám nebo už je neprodávají, nevíte někdo?

Někde jsem tady četla, že už je neprodávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
21.5.12 20:25
@gabi.design píše:
Někde jsem tady četla, že už je neprodávají.

Díky. To mě fakt nakrkli. Když jsme tam byli naposledy, tak je ještě prodávali, ale měli je vyprodaný, tak máme smůlu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.5.12 20:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
21.5.12 20:38
@crusti píše:
Teď mají tyhle: http://www.ikea.com/…ts/60203764/.

A nevíš, jestli jsou podobně kvalitní jako ty předtím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama