Internetové obchody

Anonymni
4.2.04 21:41

Internetové obchody

Ahoj holky, můžete napsat, které internetové obchody se zbožím pro miminka (oblečení, hračky, autosedačky, …) využíváte? Já znám tyto:

www.spuntik.cz

www.rumburak.cz

www.tenax.cz

www.detskydum.cz

www.detskyraj.cz

www.detskyruzek.cz

www.broucekaberuska.cz

Jaké máte zkušenosti s jejich službami?

Díky moc. Zdeňka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

220
4.2.04 21:59

Internetové obchody

Tak já přidám:

ajuty.cz

www.dudlik.cz

kocarky.com

promi.cz

laveta.cz

vecicky.cz

mamut.cz

dino.cz

caryfuk.cz

9mesicu.cz

kojenecke.cz

Zkusenosti mam s detskymdomem - jsou super, s rumburakem, lavetou a 9mesicu s brouckemaberuskou. Vsechno probehlo v pohode.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.8.04 22:24
  • Nahlásit
  • Citovat
Iri
140
4.8.04 14:37

Ahoj,
taky jeden pridam.
Sama jsem si tam objednala vecicky, sice je to bazarek, ale znackovy a vecicky jsou moc hezke a levne

www.brumla.cz

:D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
5.8.04 08:50

Ahoj,

ja nakupuji take na http://berunka.vltava2000.cz Je to take second hand,ale dovoz z UK, take pekne veci za dobrou cenu, jako na www.brumla.cz

Krasne leto
Evcza :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
16.8.04 10:42

Ahoj,
já mám osobní zkušenost s dvěma internetovými obchody:
www.brumla.cz - věci, které jsem si objednala jsou opravdu moc hezké, žádné staré hadry
www.rumburak.cz - mají tam slevy:-)
Věci, které jsem si objednala, odpovídaly fotkám a popisu a jsem s nimi moc spokojená. Někdy se trochu liší odstín barvy (na fotce vypadá jinak), ale s tím se musí počítat.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.04 18:47

Ahojky, minulý týden jsem ještě narazila na jeden obchod a můžu ho doporučit. Určitě stojí za navštívení.
http://www.e-detskysvet.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.9.04 16:22

Internetový obchod

Ahoj,

já nakupovala na www.oskarek.cz
Mají hodně levné věci od Canpol Babies a co jsem viděla, tak asi nejlepší cenu kočárků Hauck.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.9.04 17:50
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.9.04 22:57
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.9.04 20:51

Brumla i Berunka jsou super, mohu vrele doporucit! Naopak varuji vsechny maminy pred www.matysek.cz, poslali mi nekvalitni zbozi (a nebylo zrovna nejlevnejsi!) a pri reklamaci se chovali naprosto neprofesionalne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.9.04 12:01

Ja jsem na Matyskovi kupovala autosedačku a vše OK. Dovezli mi ji zadarmo az domu, pan predvedl, jak se s ni zachazi, vse mi ukazal. 100% spokojenost.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
2304
19.9.04 10:30

český sekáč

www.bonifac.cz - je to klasika, ale co jsem si vybrala bylo pěkné, včetně bot a mohla jsem bez problémů vrátit, když nesedělo nebo jsem nebyla spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.9.04 21:50

Nejlevnější kočáry QUINNY!

Smazáno na žádost exklusivního dovozce. Zdenek

• Nahlásit
  • Citovat
21.9.04 14:18

Když nemůžete mít mimino, z důvodu pomalých spermií, nebo si chcete vylepšit sexuální prožitek, pak doporučuji Eregmu power:
Při neplodnosti - zvyšuje pohyblivost a počet spermií a schopnost otěhotnění u žen
Při mužské i ženské frigiditě - zvyšuje libido
Celkově omlazuje a regeneruje organismus, prodlužuje věk. Aktivizuje buněčný metabolismus, podporuje imunitu, dodává energii a vitalitu. Posiluje psychickou i fyzickou odolnost. Vhodné pro muže i ženy.
více na :D http://www.eregma.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama