Celé, nebo dvoudílné plavky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10975
3.6.16 10:09

Na koupaliště dvoudílné, do bazénu celkové a oblékám se vždycky až tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1017
3.6.16 10:10
@Ali-Ali píše:
co je nechutneho na tom mit na sobe plavky 8o :lol:

Prostě mi to přijde nehygienické, jet na bazén v plavkách
Předpokládám že většina těchto lidí se pak ani před vstupem do bazénu nevyslékne a neumyje. No, jeden z důvodů proč mám raději moře nebo vlastní zařízení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
3.6.16 10:14
@H8N2O4S píše:
Prostě mi to přijde nehygienické, jet na bazén v plavkách
Předpokládám že většina těchto lidí se pak ani před vstupem do bazénu nevyslékne a neumyje. No, jeden z důvodů proč mám raději moře nebo vlastní zařízení.

ona ale mluvila o koupalisti, kde se clovek stejne nesprchuje nahy pred vstupem. vic mi vadi lidi, co behaji kolem po trave a kde jakem bordelu a pak skoci do vody.

ja na koupaliste taky skoro nechodim, ale deje se to i u hotelovych bazenu atd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
3.6.16 10:17

Tak já sem rozhodně pro dvoudílné, ale chodim se koupat bud do vlastního bazénu nebo ven na přehradu rybník apodobně :) jednodílné by pak moc dlouho schly když se nejdu hned převlíct :D a ano oblíkám si je už doma protože nevim kde bych se venku převlíkala, ale do veřejného bazénu nechodim, to bych se převlíkla až tam :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1017
3.6.16 10:19
@Ali-Ali píše:
ona ale mluvila o koupalisti, kde se clovek stejne nesprchuje nahy pred vstupem. vic mi vadi lidi, co behaji kolem po trave a kde jakem bordelu a pak skoci do vody.ja na koupaliste taky skoro nechodim, ale deje se to i u hotelovych bazenu atd.

No tak na koupaliště nechodím vůbec, u nás když už tak aquapark nebo plavecký bazén a tak vždycky má jít člověk řádně osprchovaný… ohledně bazénů na dovolené - téměř nevyužívám :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.6.16 10:32

Já mám nejradši dvoudílné a oblékám si je až na koupáku. Nedovedu si moc představit, že bych v mokrých plavkách jela z koupáku domů :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
3.6.16 10:42

@srcarka mám tankiny - ty nosím, když jdu s dětma a s manželem. A když jdu sama, tak jen jednodílné, protože jsou na plavání lepší

převlíkám se až na koupáku. Buď v ručníku nebo v kabince :-)
V bazénu se nejdřív osprchuju a pak beru plavky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.6.16 11:23

Děkuji moc holky, jste zlaté:-))Tak to si koupím celé do bazénu, dvoudílné na kupko a i ty tankiny:-)At udělám kompromis. Vyskouším variantu obleknutí plavek doma i u bazenu. Nosím leginy, tak snad to bude ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
3.6.16 11:25

Holky a kdo máte ty tankiny..jak je to ve vodě..vyhrne se ten vršek až k prsům, nebo zustavá látka tam kde má..? :think: taky přemýšlím ale tohle by mě asi odradilo, kdyby se to vyhrnovalo a tedy nezakrývalo to co má i ve vodě..( mě by to spíš vadilo že bych to musela furt uhlazovat, nesnesla bych to, něco jako koupání v triku které je furt nahoře )

  • Citovat
  • Upravit
25218
3.6.16 11:28

@smurfka Tak určitě je to o střihu a kvalitě látky - aby byla pevná. Mě to nedělá (nezkoušela jsem teda skákat, to ne), ale při normálním dovádění a plavaní mě to nahoru neleze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
3.6.16 11:31

@Aries6 hmm tak to zas nevím jak bych poznala v obchodě.. :,( a dát za to prachy a pak by mi to dělalo tak se zbláznim..ach jo..

  • Citovat
  • Upravit
26
3.6.16 11:34
Já je na sobě ještě neměla:-)Ale ráda zkouším nové věci:-)
@Aries6 píše:
@smurfka Tak určitě je to o střihu a kvalitě látky - aby byla pevná. Mě to nedělá (nezkoušela jsem teda skákat, to ne), ale při normálním dovádění a plavaní mě to nahoru neleze.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
3.6.16 11:48

Tak koukám, že jsem jedna z mála kdo má reději jednodílné :mrgreen: Mám od téhle značky: https://www.bettylicious.co.uk/…imsuits.html a ten střih je super. Dvoudílné nosím jen naprosto minimálně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
3.6.16 12:08
Ty vypadají hezky:-)
@Twirl píše:
Tak koukám, že jsem jedna z mála kdo má reději jednodílné :mrgreen: Mám od téhle značky: https://www.bettylicious.co.uk/…imsuits.html a ten střih je super. Dvoudílné nosím jen naprosto minimálně…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
3.6.16 12:58

Nosila jsem dvoudílné těhotenské, které schovávaly břicho. Letos už by ze me spadly.
Tak jsem si objednala po letech normální dvoudílné.
Uz rok cvicim, dodržuju tvrdý režim, abych si je mohla dovolit obkect.
My máme bazén na zahradě, takže ráno rovnou oblecu plavky mám je celý den, stejně jsme v létě furt na terase u bazénu a večer jak jdu do sprchy, teprve je vyslekam.
Když někam jdu dam natelnik, kratasy nebo šaty a jdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková