Chodíte v létě na ostro? Bez kalhotek?

Dračice 2
2.6.16 15:33

Chodíte v létě na ostro? Bez kalhotek?

Ahoj Holky.
Dnes jsme se s kolegyní v práci bavili, že bude možná zase horké léto. Říkala, že když je hodně teplo, chodí v létě bez kalhotek. Říkala, že má takovou krátkou žlutou sukýnku a že jde třba do obchodu na nákup a kouká po chlapech a představuje si co by dělali, kdyby věděli, že nemá kalhotky. Prý ji to hrozně rajcuje. :oops:
Já nevím? Já bych na to asi neměla odvahu. Co vy?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2511
2.6.16 15:39

Nechodím, je to nepříjemný. věčně bych měla mokrý stehna.

Málokterá ženská je suchá, bez běžného výtoku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
2.6.16 15:40

Doma ano a i do obchodu občas zaběhnu na ostro :roll: ale teda nepředstavovala jsem si v krámě nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
2.6.16 15:41

Takovéto představy může mít snad jen hodně nadržený chlap :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
2.6.16 15:41
@Padme93 píše:
Nechodím, je to nepříjemný. věčně bych měla mokrý stehna.
Málokterá ženská je suchá, bez běžného výtoku.

fakt jo? já jsem v životě neměla žádný výtok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
116
2.6.16 15:44
@Dračice 2 píše:
Ahoj Holky.
Dnes jsme se s kolegyní v práci bavili, že bude možná zase horké léto. Říkala, že když je hodně teplo, chodí v létě bez kalhotek. Říkala, že má takovou krátkou žlutou sukýnku a že jde třba do obchodu na nákup a kouká po chlapech a představuje si co by dělali, kdyby věděli, že nemá kalhotky. Prý ji to hrozně rajcuje. :oops:
Já nevím? Já bych na to asi neměla odvahu. Co vy?
:mrgreen: :mrgreen:

Ale tohle se dá představovat i když ty kalhotky má, ne? :think:

jinak, připadáš mi spíše jako nadržený chlap :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
2.6.16 15:46
@Dračice 2 píše:
Ahoj Holky.
Já nevím? Já bych na to asi neměla odvahu. Co vy?

sorry, mozna se pletu, ale nepsala jsi nahodou ty nejake uzivatelce/uzivateli, ze je chlap, ze zenska by takhle prubeh rande nikdy nenapsala 8o a ted pises uplne stejne :roll:
nerypam, jen mne to zajima ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
2.6.16 15:47
@Padme93 píše:
Nechodím, je to nepříjemný. věčně bych měla mokrý stehna.Málokterá ženská je suchá, bez běžného výtoku.

alrespon by se ti netřely, ne? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8021
2.6.16 15:48

Klíďo píďo :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
2.6.16 15:49
@Osliik píše: :mrgreen: :mrgreen:

Ale tohle se dá představovat i když ty kalhotky má, ne? :think:

jinak, připadáš mi spíše jako nadržený chlap :mrgreen:

Proč nadržený chlap? 8o Mě to jen zajímalo, když jsme se dnes o tom v práci bavili. Nechápu proč ti připadám, jako nadržený chlap? Co je na tom divného, že se ptám, jak to dělají jiné ženy, které tady jsou. Ty máš teda fakt divné nápady. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
4274
2.6.16 15:49

Doma chodím i v zimě :mrgreen:
ale ven ne… není mi vůbec příjemná ta představa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27586
2.6.16 15:50
@Dračice 2 píše:
Proč nadržený chlap? 8o Mě to jen zajímalo, když jsme se dnes o tom v práci bavili. Nechápu proč ti připadám, jako nadržený chlap? Co je na tom divného, že se ptám, jak to dělají jiné ženy, které tady jsou. Ty máš teda fakt divné nápady. :nevim:

Můžu se na něco zeptat?
Pro přispíváš v podstatě zásadně jen do diskuzí o sexu?
Chápu, že je to součást života. Ale lidé řeší i jiné problémy. Ovšem ty (až na výjimky) jen sex a erotiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
2.6.16 15:51

@Nafrněná Vážně ne? To je divný… Vždyť podle něj se třeba určuje ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
2.6.16 15:51
@Hanka1 píše:
sorry, mozna se pletu, ale nepsala jsi nahodou ty nejake uzivatelce/uzivateli, ze je chlap, ze zenska by takhle prubeh rande nikdy nenapsala 8o a ted pises uplne stejne :roll:
nerypam, jen mne to zajima ;)

Psala, ale tam byly dost vulgární výrazy a dost nechutně tam popisovala(popisoval) co spolu dělají. To je přece něco uplně jiného. :?

• Citovat
  • Upravit
116
2.6.16 15:52
@Dračice 2 píše:
Proč nadržený chlap? 8o Mě to jen zajímalo, když jsme se dnes o tom v práci bavili. Nechápu proč ti připadám, jako nadržený chlap? Co je na tom divného, že se ptám, jak to dělají jiné ženy, které tady jsou. Ty máš teda fakt divné nápady. :nevim:

prostě mi to tak připadlo, nevím, proč bych to nemohla napsat :lol:

sexualní fantazie je fajn :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama