Celé, nebo dvoudílné plavky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15416
3.6.16 13:10
@Twirl píše:
Tak koukám, že jsem jedna z mála kdo má reději jednodílné :mrgreen: Mám od téhle značky: https://www.bettylicious.co.uk/…imsuits.html a ten střih je super. Dvoudílné nosím jen naprosto minimálně…

Plavky vypadají hezky, ale podle mě jsou dost nepraktické, moc materiálu, v namočených by mi byla zima a opalovat se v nich taky nedá :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25218
3.6.16 13:48

@smurfka No mám dvoje, jedny z C&A a pak Modetu a ani jedny to nedělaly ;)
Teda, když pominu těhotenství. Ale ty z Modety i tehdy minimálně, krásně držely. Ty z C&A mi z těhotenského břicha lezly, z běžného ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1474
3.6.16 14:00
@smurfka píše:
Holky a kdo máte ty tankiny..jak je to ve vodě..vyhrne se ten vršek až k prsům, nebo zustavá látka tam kde má..? :think: taky přemýšlím ale tohle by mě asi odradilo, kdyby se to vyhrnovalo a tedy nezakrývalo to co má i ve vodě..( mě by to spíš vadilo že bych to musela furt uhlazovat, nesnesla bych to, něco jako koupání v triku které je furt nahoře )

Já mám tyhle:
http://www.bonprix.cz/…ny-19666971/?….
Nevyhrnovaly se mi, ale nejsou ani přitisklé na těle. U prsou jsem je určitě neměla. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
3.6.16 14:03
@srcarka píše:
Ty vypadají hezky:-)
@Twirl píše:
Tak koukám, že jsem jedna z mála kdo má reději jednodílné :mrgreen: Mám od téhle značky: https://www.bettylicious.co.uk/…imsuits.html a ten střih je super. Dvoudílné nosím jen naprosto minimálně…

Mi se takové plavky nelíbí i těm modelkám dělají hnusnou hranatou macatou postavu a že je rozšiřují na boku, navíc je zestaruji. Tak jak v tom vypadá obycejna ženská, ktera nemá takovou postavu?
To už jsou hezčí normální kalhotky plavky a vrch takový ten delší díl po břicho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková