Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
@Twirl píše:
Tak koukám, že jsem jedna z mála kdo má reději jednodílnéMám od téhle značky: https://www.bettylicious.co.uk/…imsuits.html a ten střih je super. Dvoudílné nosím jen naprosto minimálně…
Plavky vypadají hezky, ale podle mě jsou dost nepraktické, moc materiálu, v namočených by mi byla zima a opalovat se v nich taky nedá ![]()
@smurfka No mám dvoje, jedny z C&A a pak Modetu a ani jedny to nedělaly ![]()
Teda, když pominu těhotenství. Ale ty z Modety i tehdy minimálně, krásně držely. Ty z C&A mi z těhotenského břicha lezly, z běžného ne.
@smurfka píše:
Holky a kdo máte ty tankiny..jak je to ve vodě..vyhrne se ten vršek až k prsům, nebo zustavá látka tam kde má..?taky přemýšlím ale tohle by mě asi odradilo, kdyby se to vyhrnovalo a tedy nezakrývalo to co má i ve vodě..( mě by to spíš vadilo že bych to musela furt uhlazovat, nesnesla bych to, něco jako koupání v triku které je furt nahoře )
Já mám tyhle:
http://www.bonprix.cz/…ny-19666971/?….
Nevyhrnovaly se mi, ale nejsou ani přitisklé na těle. U prsou jsem je určitě neměla. ![]()
@srcarka píše:
Ty vypadají hezky:-)
@Twirl píše:
Tak koukám, že jsem jedna z mála kdo má reději jednodílnéMám od téhle značky: https://www.bettylicious.co.uk/…imsuits.html a ten střih je super. Dvoudílné nosím jen naprosto minimálně…
Mi se takové plavky nelíbí i těm modelkám dělají hnusnou hranatou macatou postavu a že je rozšiřují na boku, navíc je zestaruji. Tak jak v tom vypadá obycejna ženská, ktera nemá takovou postavu?
To už jsou hezčí normální kalhotky plavky a vrch takový ten delší díl po břicho.