Reklama

Ceny esenaciálních olejů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 06.01.17 16:42
Ceny esenaciálních olejů

Dobrý večer. Chci začít s aromaterapií - tedy, jen decentně, žádný velký věci :-) Eukalyptus na rýmu, levanduli na lepší spánek, něco na bolení hlavy atp… i pro naši malou. Sedla jsem si, že si vyberu na netu nějaký 100pro oleje a vyvedlo mě z míry cenový rozpětí těchto olejů :-/ Jak může 100procentní esenciální olej (tatáž rostlina) stát od několika desítek do několika stovek korun? Dle čeho mám vybírat? Je tu někdo, kdo tomu rozumí, prosím? Jaké oleje kupujete vy? Jsem ochotná si připlatit - ale zase - nechci platit zbytečně moc, není-li k tomu důvod… pochopitelně :think:
MOC a MOC děkuji za rady!!! :kytka:

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5519 příspěvků 06.01.17 16:56

Někde se platí za značku, někdo má jen eshop, někdo i kamenej obchod a o to víc lidí, co platí… těch důvodů může být víc… teatree kupuju v rossmannovi, jinak zvětšiny na ekokoze, a nebyl problém…

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 06.01.17 16:59

@Gosi ekokozu neznám - jdu mrknout :-) díky!

honey-honey13
Generální žvanilka 21731 příspěvků 06.01.17 16:59

@Petrušačka nobilis tilia, eoné - ty jsou ověřené.

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 06.01.17 17:07

@honey-honey13 Na nobili zrovna koukám… Chtěla jsem salus - ale zdjí s emi právě podezřele levné… Eoné neznám - kouknu. Děkuji!

lisma
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 17:27

Malo by to byť snáď čistotou a tým, že v tých drahších nie sú žiadne umelé zložky. Veľmi kvalitné oleje sú vraj Young Living, mám od nich len R. C. na rýmu a musím povedať, že je fakt výborný.

střepina
Neúnavná pisatelka 16561 příspěvků 06.01.17 17:30

Karel hádek, prodává na netu v eshopu, všechno míchají čerstvé po objednávce, nikde to neleží delší dobu, jeho oleje jsou kvalitní

Uživatel je onlineElenloth
Závislačka 3796 příspěvků 06.01.17 18:40

@Petrušačka Může to být značkou, politikou toho obchodu, různým způsobem výroby, rozdíl v čerstvosti a délce skladování, vstupní cenou a kvalitou suroviny. U těch podezřele levných se může jednat i o podvod.
Ale Salusu bych se asi nebála.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama