Ceny esenaciálních olejů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 06.01.17 16:42
Ceny esenaciálních olejů

Dobrý večer. Chci začít s aromaterapií - tedy, jen decentně, žádný velký věci :-) Eukalyptus na rýmu, levanduli na lepší spánek, něco na bolení hlavy atp… i pro naši malou. Sedla jsem si, že si vyberu na netu nějaký 100pro oleje a vyvedlo mě z míry cenový rozpětí těchto olejů :-/ Jak může 100procentní esenciální olej (tatáž rostlina) stát od několika desítek do několika stovek korun? Dle čeho mám vybírat? Je tu někdo, kdo tomu rozumí, prosím? Jaké oleje kupujete vy? Jsem ochotná si připlatit - ale zase - nechci platit zbytečně moc, není-li k tomu důvod… pochopitelně :think:
MOC a MOC děkuji za rady!!! :kytka:

Reakce:

Gosi
Kelišová 5691 příspěvků 06.01.17 16:56

Někde se platí za značku, někdo má jen eshop, někdo i kamenej obchod a o to víc lidí, co platí… těch důvodů může být víc… teatree kupuju v rossmannovi, jinak zvětšiny na ekokoze, a nebyl problém…

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 06.01.17 16:59

@Gosi ekokozu neznám - jdu mrknout :-) díky!

Uživatel je onlinehoney-honey13
Generální žvanilka 21762 příspěvků 06.01.17 16:59

@Petrušačka nobilis tilia, eoné - ty jsou ověřené.

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 06.01.17 17:07

@honey-honey13 Na nobili zrovna koukám… Chtěla jsem salus - ale zdjí s emi právě podezřele levné… Eoné neznám - kouknu. Děkuji!

lisma
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 06.01.17 17:27

Malo by to byť snáď čistotou a tým, že v tých drahších nie sú žiadne umelé zložky. Veľmi kvalitné oleje sú vraj Young Living, mám od nich len R. C. na rýmu a musím povedať, že je fakt výborný.

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 06.01.17 17:30

Karel hádek, prodává na netu v eshopu, všechno míchají čerstvé po objednávce, nikde to neleží delší dobu, jeho oleje jsou kvalitní

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 06.01.17 18:40

@Petrušačka Může to být značkou, politikou toho obchodu, různým způsobem výroby, rozdíl v čerstvosti a délce skladování, vstupní cenou a kvalitou suroviny. U těch podezřele levných se může jednat i o podvod.
Ale Salusu bych se asi nebála.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >