Ceny esenaciálních olejů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 06.01.17 16:42
Ceny esenaciálních olejů

Dobrý večer. Chci začít s aromaterapií - tedy, jen decentně, žádný velký věci :-) Eukalyptus na rýmu, levanduli na lepší spánek, něco na bolení hlavy atp… i pro naši malou. Sedla jsem si, že si vyberu na netu nějaký 100pro oleje a vyvedlo mě z míry cenový rozpětí těchto olejů :-/ Jak může 100procentní esenciální olej (tatáž rostlina) stát od několika desítek do několika stovek korun? Dle čeho mám vybírat? Je tu někdo, kdo tomu rozumí, prosím? Jaké oleje kupujete vy? Jsem ochotná si připlatit - ale zase - nechci platit zbytečně moc, není-li k tomu důvod… pochopitelně :think:
MOC a MOC děkuji za rady!!! :kytka:

Reakce:
Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 06.01.17 16:56

Někde se platí za značku, někdo má jen eshop, někdo i kamenej obchod a o to víc lidí, co platí… těch důvodů může být víc… teatree kupuju v rossmannovi, jinak zvětšiny na ekokoze, a nebyl problém…

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 06.01.17 16:59

@Gosi ekokozu neznám - jdu mrknout :-) díky!

honey-honey13
Generální žvanilka 21860 příspěvků 06.01.17 16:59

@Petrušačka nobilis tilia, eoné - ty jsou ověřené.

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 06.01.17 17:07

@honey-honey13 Na nobili zrovna koukám… Chtěla jsem salus - ale zdjí s emi právě podezřele levné… Eoné neznám - kouknu. Děkuji!

lisma
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 06.01.17 17:27

Malo by to byť snáď čistotou a tým, že v tých drahších nie sú žiadne umelé zložky. Veľmi kvalitné oleje sú vraj Young Living, mám od nich len R. C. na rýmu a musím povedať, že je fakt výborný.

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 06.01.17 17:30

Karel hádek, prodává na netu v eshopu, všechno míchají čerstvé po objednávce, nikde to neleží delší dobu, jeho oleje jsou kvalitní

Elenloth
Závislačka 3938 příspěvků 3 inzeráty 06.01.17 18:40

@Petrušačka Může to být značkou, politikou toho obchodu, různým způsobem výroby, rozdíl v čerstvosti a délce skladování, vstupní cenou a kvalitou suroviny. U těch podezřele levných se může jednat i o podvod.
Ale Salusu bych se asi nebála.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >