Černé tečky a jejich léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:51
Černé tečky a jejich léčba

Anonym, protože je mi nepříjemné o tom mluvit.
Ahoj holky, už řadu let mě trápí černé tečky a nemohu se jich zbavit. Nějaké rady jak na ně? 8o Dekuji mooc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2697 příspěvků 25.09.18 16:57

Pokud je to tak špatné, že se stydíš i na netu, tak bych šla ke kosmetičce. Pleť si čistíš? černé tečky jsou ucpané póry, ale pokud k tomu má někdo přirozené sklony, tak asi běžná péče stačit nebude.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 16:59

Jestli myslíš na pleti, tak zkus slupovací pleťové masky a peeling. Jestli máš i široké póry, tak nějakou masku na stažení - jílová je dobrá.

Helca83
Kecalka 334 příspěvků 25.09.18 17:36

Ja teda nevim, mne na to nepomaha ani kosmeticka, proste kdo ma k tomu sklony, tomu se to bude delat… jedine, co mi kdysi pomohlo, byl drahy krem od Lancome, jmenuje se Visionnaire nebo tak nejak, ALE jednak zmenili recepturu a jednak mi prave kosmeticka vysvetlovala, ze sice tecky stahne pomoci alkoholu (u mne opravdu uplne zmizely) ale ze tim pleti vlastne vyslovene skodi, cili po vypotrebovani je to jeste horsi :nevim:

Bortelka
Stálice 57 příspěvků 2 inzeráty 25.09.18 17:41

Chce to mechanicky + péče na čištění pórů při jejich současném otevření tzn. řádně napařit, aby se póry otevřely, odstranit, vyčistit a zchladit, aby se již čisté zavřely. K mechanickému odstranění doporučuji kovovou tyčinku, seženeš např. v Sephoře určitě nebo i v normálních drogeriich myslím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 18:40

@Lidym
Na kosmetiku chodím 1krát měsíčně :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 18:42

@Helca83 Škodí tím, že se pleť vysusuje a nebo se pleť zhorší celkově (vice cernych tecek, akne…)

Helca83
Kecalka 334 příspěvků 25.09.18 18:54

Myslim ze tim vysusovanim plus jak jsem psala, jakmile krem dojde, objevi se znova… :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 18:55

@Helca83
Stojí to za pokus?? :nevim:

Helca83
Kecalka 334 příspěvků 25.09.18 19:24

Nevím, když změnili recepturu… podle me je ten krém teď spis na vrásky apod. Se zeptej někde v parfumerie a víš co? Nech si v Sephore a/nebo douglasu dat vzorek - když je obejdes, daji Ti jich víc (v každé jeden treba), otestujes to na sobě a uvidíš… Je sice trochu vycurane, ale přece si to nebudeš kupovat kdyby to nezabralo ze, co pak s tim :nevim: Jo a ještě někdo hodně chválí masky Glamglow, ale jsou příšerně, fakt příšerně drahe :cert:

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 25.09.18 19:25

A kosmetička ti na to něco řekla? Kup si v DMku takový silikonový kartáček na peeling, má tvar kapky (já mám růžový, teď jsem ho viděla v mentolové barvě). Stačí jenom odličovací mlíko a masírovat si tím pleť a mě po tom tečky mizí. Taky jich mám hodně, hlavně na nose, klasika. Jinak teda za mě rozhodně nedoporučuju ty slupovací černé masky. Ničí to pleť :) A peeling zkus nějaký hrubší, ale ne zas moc. Já používám od Yves Rocher peelingový prášek a přímo si sama tu peelingovou směs míchám. Stačí bílý jogurt.

Helca83
Kecalka 334 příspěvků 25.09.18 19:27

@LenkaHl mne teda nepomáhá ani tohle, měla je ma babička, máma… mám to taky… ale ne až zas tak, abych se z toho hroutila… každá máme něco ze :D

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 25.09.18 19:52

@Helca83 Právě, každý je jiný a každý máme něco :D V tom je ta krása a zároveň prokletí :D

Raduna-Raduna
Kecalka 318 příspěvků 25.09.18 20:02

Effeclair Duo od La Roche a mazat ráno i večer. Sice černé tečky nikdy nezmizí, ale budou mnohem míň viditelné a pleť hladká.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 25.09.18 21:27

Me pomaha mikroneedling :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >