Červené pupínky a loupající se kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 07.09.18 16:16
Červené pupínky a loupající se kůže

Zdravím ostatní maminky. Mému drobečkovi je něco málo přes měsíc a už asi týden má na tvářičkách červené pupínky a loupe se mu čelíčko, ale opravdu malinko. Začali jsem nyní koupat pouze obden a koupeme jen v Hippu. Ráda bych se zeptala co na promazání suché kůže? Respektive mi jde o něco přírodnějšího než ty chemické krémy, které to často ještě zhorší. Děkuji za rady a tipy.

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Reakce:
pannda
Kelišová 6652 příspěvků 33 inzerátů 07.09.18 16:23

Já používala Linolu, je na olupující se a šupinkovou kůži

nozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 07.09.18 16:52

nekoupala bych ani v tom hipu. na promazani muzes zkusit treba olivovy olej nebo olej z merunkovych jader. ten je hodne hojivy.

Ice79
Závislačka 2623 příspěvků 07.09.18 18:01

Hipp je podle tebe přírodní? 8o

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 07.09.18 18:03

@hanabenešová ja ted mam Linolu na koupani, protoze mala mela krupicku. Koupali jsme v tom dvakrat a tuk tuk, vytraci se to. Ale jinak pouzivan kosmetiku Hristina a super - prirodni (na myti + bazi/tel. mleko po koupani) :palec: kuzicku ma hebouckou a nadherne to voni, jemnounce :andel: mam to ted chvili, protoze jsme meli Uriage z Maxe a katastrofa. Nejdriv pekny a po case ta krupice a suchy mista a to ma bejt pro atopiky :roll: jinak mimca se loupou. Nebo aspon mne se mala sloupala cela…a mamka rikala, ze ja jako mala jsem se taky cela sloupala a pak dobry uz ;)

evušák
Stálice 57 příspěvků 07.09.18 18:05

Mne v porodnici doporucili suchou kuzi u deti v prvnich tydnech promazavat masti pripravovanou v lekarne Leniens a taky koupat obden v Linole…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >