Reklama

Novorozené miminko a nosítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 17:49
Novorezene miminko a nositko

Dobry den. Chtela bych se zeptat na nazor. 3 tydenni miminko a mam pro nej koupene nositko tula free to grow. Satek mame taky ale ja ho bohuzel neumim uvazat a nevyhovujeme mi.. zkousela jsem vazani uz v tehotenstvi i s miminkem asi 10× a bohuzel ani jednou se to nepovedlo i kamaradka mi to ukazovala asi 2× a zkousela jsem to i podle videa na internetu.. :( vim ze satek by byl nejlepsi, ale bohuzel. Tak bych chtela vedet jestli by jste ho uz zacali pomalu nosit a nebo ne. Dekuji a preji krasny den. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 06.09.18 17:58

Dnes jsem cetla jak nositka kazda kritizuje. Ja mam doma ale az od 4mes.kibi a byl to muj nejlepsi kamos. Ja jsem ho ven skoro vubec nenosila ale doma kdyz jsem varila uklizela atd.malu jsem nosila a udelala co jsem chtela. Za me super vec. Satek neumim posoudit protoze ja ho taky neumela pouzivat. Na miminko jsem mela vak pro novorozence ale ten mi vubec nevyhovoval. Pro zeny co maji dekolt plnsi naprosto nevhodne reseni.

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 06.09.18 18:11
@Anonymní píše:
Dobry den. Chtela bych se zeptat na nazor. 3 tydenni miminko a mam pro nej koupene nositko tula free to grow. Satek mame taky ale ja ho bohuzel neumim uvazat a nevyhovujeme mi.. zkousela jsem vazani uz v tehotenstvi i s miminkem asi 10× a bohuzel ani jednou se to nepovedlo i kamaradka mi to ukazovala asi 2× a zkousela jsem to i podle videa na internetu.. :( vim ze satek by byl nejlepsi, ale bohuzel. Tak bych chtela vedet jestli by jste ho uz zacali pomalu nosit a nebo ne. Dekuji a preji krasny den. :kytka:

Já jsem nosila od měsíce v manduce, obě děti. U druhého dítěte jsem měla i šátek ale mě to přišlo nepohodlné. Dítěti to bylo šumák.

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 2902 příspěvků 06.09.18 18:17

Než bych si koupila něco, co je módní trend, přečetla bych si, co tyhle "vynálezy " dělají s páteří a především kyčlemi miminek.

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.09.18 18:31
@Celina píše:
Než bych si koupila něco, co je módní trend, přečetla bych si, co tyhle "vynálezy " dělají s páteří a především kyčlemi miminek.

Ergonomická nosítka dělají co s páteří a kyčlemi? Kolikrát mají děti na kyčlích nález a jejich rodiče místo peřinky je nosí (ergonomicky!) a kyčle jsou na další kontrole bez nálezu.
Ergonomické nošení je zdravé, přirozené a žádoucí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:40

@Celina Je to ergonomicke nositko. Ktere prave pomahaji k lepsim kyclim. A navic miminku je u maminky nejlepe! A takhle je to urcite pohodlne jak miminku tak mamince,protoze jsou oba dva u sebe. ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.09.18 18:43
@Anonymní píše:
Dobry den. Chtela bych se zeptat na nazor. 3 tydenni miminko a mam pro nej koupene nositko tula free to grow. Satek mame taky ale ja ho bohuzel neumim uvazat a nevyhovujeme mi.. zkousela jsem vazani uz v tehotenstvi i s miminkem asi 10× a bohuzel ani jednou se to nepovedlo i kamaradka mi to ukazovala asi 2× a zkousela jsem to i podle videa na internetu.. :( vim ze satek by byl nejlepsi, ale bohuzel. Tak bych chtela vedet jestli by jste ho uz zacali pomalu nosit a nebo ne. Dekuji a preji krasny den. :kytka:

Podle Nosíme děti je toto nosítko vhodné tak od dvou měsíců, miminku se úplně nepřizpůsobí, je trochu tužší.
To je škoda, že ti šátek nejde uvázat. Co si půjčit někde třeba Caboo? Nebo Storchenwiege?

movahu
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 18:45

@Celina nam nositko kycle spravilo :lol: meli jsme mit frejkovu perinku a nemela ji ani jednou, jen byla nosena a na dalsi kontrole vse v poradku :)

Jinak abych odpovedela zakladatelce, tak moje dcera byla obrik a tula ji zacala sedet az kolem 1,5 mesice :) nevzdavala bych to se satkem a nechala si znova od nekoho poradit, to je podle me pro uplneho prcka nejlepsi :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 06.09.18 18:45
@Fjodorka píše:
Ergonomická nosítka dělají co s páteří a kyčlemi? Kolikrát mají děti na kyčlích nález a jejich rodiče místo peřinky je nosí (ergonomicky!) a kyčle jsou na další kontrole bez nálezu.
Ergonomické nošení je zdravé, přirozené a žádoucí.

Ono i zalezi jak vazny byl nalez. Nekdy se povoli ale nektere miminka co maji spatne se nedoporucuje ani nositko. Jestli se to nezlepsi hrozi operace.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 06.09.18 18:47
@movahu píše:
@Celina nam nositko kycle spravilo :lol: meli jsme mit frejkovu perinku a nemela ji ani jednou, jen byla nosena a na dalsi kontrole vse v poradku :)Jinak abych odpovedela zakladatelce, tak moje dcera byla obrik a tula ji zacala sedet az kolem 1,5 mesice :) nevzdavala bych to se satkem a nechala si znova od nekoho poradit, to je podle me pro uplneho prcka nejlepsi :)

To je super ze to pomohlo :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 18:50

@Fjodorka A kde se tak pujcuje ? Nemam vubec paru. :( rada bych maleho nosila,ale dali jsme za nositko plno tisic a ted ho ani nevyuzijeme? :( to mne zabije.. bylo nam receno ze je to od 3,2kilo a ze se muze od narozeni. Ja chci pockat do jeho mesice.. vcera jsem ho teda do nositka dala. Ale jen na chvilku jelikoz mi privezli pleny a maleho jsem nechtela nechat doma. Tak jsem ho dala na 15 minut do nositka abych mohla ty pleny vyzvednout.

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.09.18 18:55
@Anonymní píše:
@Fjodorka A kde se tak pujcuje ? Nemam vubec paru. :( rada bych maleho nosila,ale dali jsme za nositko plno tisic a ted ho ani nevyuzijeme? :( to mne zabije.. bylo nam receno ze je to od 3,2kilo a ze se muze od narozeni. Ja chci pockat do jeho mesice.. vcera jsem ho teda do nositka dala. Ale jen na chvilku jelikoz mi privezli pleny a maleho jsem nechtela nechat doma. Tak jsem ho dala na 15 minut do nositka abych mohla ty pleny vyzvednout.

Jsou různé půjčovny, koukni na netu. Určitě nosítko využiješ, neboj se, jde jen o toho novorozence :-)

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 2902 příspěvků 06.09.18 19:04
@Anonymní píše:
@Celina Je to ergonomicke nositko. Ktere prave pomahaji k lepsim kyclim. A navic miminku je u maminky nejlepe! A takhle je to urcite pohodlne jak miminku tak mamince,protoze jsou oba dva u sebe. ;)

několikrát jsem viděla teď v těch vedrech miminko v šátku s vytvrácenou hlavičkou, nalepené na mamince, která byla zpocená a ono taky, v nacpané MHD a ještě se na ní tlačili lidi…to teda mám trochu jinou představu o tom, co je pohodlné a kde je miminku nejlépe :nevim:

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.09.18 19:44
@Celina píše:
několikrát jsem viděla teď v těch vedrech miminko v šátku s vytvrácenou hlavičkou, nalepené na mamince, která byla zpocená a ono taky, v nacpané MHD a ještě se na ní tlačili lidi…to teda mám trochu jinou představu o tom, co je pohodlné a kde je miminku nejlépe :nevim:

A já zase viděla desítky mimin v kočáru přikrytých plenou, aby tam měly alespoň 40°C a pro jistotu žádný vzduch. A další desítky plačících mimin, jejichž rodiče se ani neobtěžovali o nějaký kontakt, jen rozhoupali kočár. To musela být fyzická a psychická pohodička :srdce:

kompendium
Nováček 10 příspěvků 06.09.18 19:57

Nositko nicomu neskodi - som lekarka s 2 atestaciami. Inak kedy zacne nositko sediet zalezi od telesnych proporcii miminka. Vyskusat. Latka medzi nozickami musi byt od kolienka po kolienko, kolienka vyssie nez zadocek. Zada do tvaru pismena C.
Moja dcerka v kocari vzdy do 15 minut spustila taky vresk, ze sme sa museli vratit domov. V satke a nositku je spokojna. Kazdemu vyhovuje nieco ine.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama