Reklama

Červený flek na prsu při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavla3333
Povídálka 17 příspěvků 2 inzeráty 04.08.18 02:05
Cerveny flek na prsu pri kojeni

Ahoj holky. Prosim o radu. Mam 12denni holcicku plne kojim a Asi tak pred 4 dny se mi udelala skvrna na prsu, neboli neni zatvrdla ale hodne me znepokojilo kdyz sem dozvedela ze by to mohl byt zacinajici zanet. Z tohoto prsu jsem prvnich 5 dni kojila trosku casteji nez z toho druheho (nevim jestli to ma ma to vliv) kdyz kojim nebo odstrikavam tak to neboli a ani pri odstrikani jsem si nepovsimla nejakych kusu v mlece. Nemate s tim nektera zkusenost a nevite jak s tim bojovat? Diky jsem zoufala :,(

Reklama

Reakce:

Justinne
Stálice 69 příspěvků 04.08.18 03:14

Jestli tě v místě, kde je flek, nebolí, tak to nejspíš zánět nebude. Zánět bolí a to dost. Pokud ten flek je na straně,kde se prsa dotýkají, může to být "zapařenina " a podrážděná kůže. Taky se mi to stalo.

Pavla3333
Povídálka 17 příspěvků 2 inzeráty 04.08.18 05:42

@Justinne neboli to a prso je v miste volne…a je to uprostred a dolu jakoby pod prsem. Zanet bych poznala…?to jsou teploty a moc to boli?

Tejule
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 04.08.18 07:54

To už se tady foteji kozy jo? Ježíš…

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 05.08.18 00:48

@Pavla3333 : teploty byt nemusi, aspon ne hned, ale zanet boli.

Pavla3333
Povídálka 17 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 10:20

@beruska9
Tak od vcera davam tvaroh a flek mizi 8o

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 05.08.18 23:58

@Pavla3333 : osobne bych to podle mista tipla na zapareninu, tvaroh to asi chladi :think: Ale vis ja, takhle pres net je to jen odhad. Hlavne, ze mas reseni :palec:

Pavla3333
Povídálka 17 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 12:11

@beruska9 jo na jednom prsu mi zmizl a na druhem udelal nechapu…pokracuju ve stejnem postupu jako pred tim :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama