Červený žalud u chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 20:30
červený žalud u chlapečka

Dobrý večer, nemáte prosím zkušenost s červeným žaludem u chlapečka? Syn pětiletý má červený žalud do krve, je to teda jen trochu není to přes celý žalud, měl to před měsícem dostali jsme od doktora na infekci žaludu atb. bactroban mazat týden cca 3× denně, teď se mu to znova vrátilo, tak jsem to znova namazala atb., které zbyli, šli by jste k lékaři znovu? Popřípadě není něco volně prodejného čím by se to dalo mazat bez atb nebo jak to vyléčit? Sedět v heřmánku mi moc nechce, napadla mne heřmánková mastička, děkuji za radu.

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9029 příspěvků 28.08.19 20:38

Mazej to znovu tím atb 3× denně, pokud se to nezlepší, tak k doktorovi
heřmánek to asi nevyléčí, heřmánek navíc podporuje záněty, takže to vůbec

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 20:45

Když nechce sedět tak bych udělala jen so hrnku a párkrát denně jen namočila. A dělala jsem teda odvar z řepíku. Aspoň týden. My na pohotovosti dostali framykoin, ale prcek tam teda měl i hnis za předkožkou. Ony ty mastičky ale asi budou podobné. :think:

Doctus
Závislačka 4544 příspěvků 28.08.19 21:26

Předkožka jde stahovat plně? Kdy jste s tím začali? Jsou na předkožce trhlinky?

Jinak teda omývat buď slabým roztokem hypermanganu, kdybyste měla ještě tu ATB mast, tak potírat (aspoň na noc, lépe častěji). Jak to má teď synek s pitným režimem, nezačal mít větší žízeň (a nechodí častěji na WC)?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 21:53

Ne bohužel předkožka nelze celá přetáhnout. Trhlinky na předkožce nemá. Pitný režim teď přes prázdniny hlídám, myslím, že pije množstvím stejně a na wc častěji nechodí. děkuji za rady

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 21:54

Přetahujeme předkožku asi od roka, teď bylo synovi pět, ale přetáhnout jde max. do půlky žaludu.

Doctus
Závislačka 4544 příspěvků 29.08.19 05:25
@Anonymní píše:
Přetahujeme předkožku asi od roka, teď bylo synovi pět, ale přetáhnout jde max. do půlky žaludu.

Tak brzy jste nemuseli, kdo vám to tak poradil? Určitě bych na přetahování nespěchal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 07:03

Zakladatelko, zkoušeli jste obyčejné mastičky na opruzeniny? U nás měl červený žalud, když si intenzivně hrál a kus předkožky odlepil. Mazali jsme několikrát denně Bepanthenem a za 2 dny dobré.

@Doctus nám řekla doktorka od narození a do roka musi jít celá přetáhnout. Synovi ve 3 letech nešel a ječela na mě, že to je na obřízku. Není to naše doktorka, jen zastupující.

Uživatel je onlinegin 124
Závislačka 2506 příspěvků 29.08.19 12:18
@Anonymní píše:
Zakladatelko, zkoušeli jste obyčejné mastičky na opruzeniny? U nás měl červený žalud, když si intenzivně hrál a kus předkožky odlepil. Mazali jsme několikrát denně Bepanthenem a za 2 dny dobré.@Doctus nám řekla doktorka od narození a do roka musi jít celá přetáhnout. Synovi ve 3 letech nešel a ječela na mě, že to je na obřízku. Není to naše doktorka, jen zastupující.

Ve skutečnosti, pokud se do toho vůbec nezasahuje, jak je tomu ve Skandinávii je průměrný věk, kdy jde ta předkožka přetáhnout až 10,4 roku. Do třetího roku se s ní manipulovat nemá. Ta doktorka je pěkně nedovzdělaná.

Doctus
Závislačka 4544 příspěvků 29.08.19 14:12
@Doctus nám řekla doktorka od narození a do roka musi jít celá přetáhnout. Synovi ve 3 letech nešel a ječela na mě, že to je na obřízku. Není to naše doktorka, jen zastupující.

Ta dotyčná by zasloužila tak hezky česky nakopat do p.dele… takové názory, které vám ventilovala, se braly za platné tak za Brežněva, v současné době jsou to názory naprosto mylné a každý, kdo je vysloví, o sobě veřejně prohlašuje, jak je zaostalý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 14:45

@gin 124 doktorce je 70. Když jsem jí řekla, že my to necháváme, ječela na mě, že synovi zakrní penis, protože když je předkožka přilepená, nemůže růst 8o :roll:
Naštěstí je nase doktorka normální.

Uživatel je onlinegin 124
Závislačka 2506 příspěvků 29.08.19 14:53
@Anonymní píše:
@gin 124 doktorce je 70. Když jsem jí řekla, že my to necháváme, ječela na mě, že synovi zakrní penis, protože když je předkožka přilepená, nemůže růst 8o :roll:
Naštěstí je nase doktorka normální.

No comment.

Váš příspěvek
Reklama