Zhoršení sluchu dcery a zánět dutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adaneli
Extra třída :D 14151 příspěvků 28.08.19 17:18
Zhoršení sluchu dcery a zánět dutin

Ahoj, prosím o radu ty, kdo s tím mají zkušenost. Dcera 6,5 let začala na začátku července špatně slyšet, vše jsme jí museli opakovat několikrát, dávala si nahlas televizi atd. Šli jsme s ní na ORL, pan doktor zkusil nasadit na měsíc léky na alergii a sprej do nosu Momox. Nepomohlo to, slyší stále špatně, spíš ještě hůř než před měsícem.

Včera jsme byli znovu na ORL, po měsíci na kontrole, byla tam jiná paní doktorka, ta ji poslala na rentgen dutin a dcera má oboustranný zánět dutin. Na rýmy trpí dost, ale na nic si nestěžovala, teplotu měla 4 dny v červenci, potom teplota přešla sama, nic ji nebolelo, takže mě zánět dutin vůbec nenapadl. Dle mudr. to zhoršení sluchu souvisí právě s tím zánětem.

Teď má dcera antibiotika a já se modlím, aby se jí sluch vrátil k normálu. Máte někdo osobní zkušenost, zda se sluch po vyléčení zánětu dutin vrátil do normálu a jak dlouho to trvalo? Dcera má jít do první třídy a bojím se, že ani paní učitelku neuslyší :-(.

Děkuji moc za rady.

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9104 příspěvků 28.08.19 19:01

Ano, po vyléčení se sluch vrátí
jestli to ještě hned nebude dobré, tak říct učitelce o tomto problému, ať ji posadí do první lavice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 19:08

Hele a koukali ji na nosní mandlí? Kluk byl jak tetřev hlušec, zvětšená nosní mandle a tekutina ve středouší..

Adaneli
Extra třída :D 14151 příspěvků 28.08.19 22:32

@stinga díky, doufám, že se jí sluch vrátí. S pani učitelkou to plánuji domluvit, spíš se bojím, že ji ani z první lavice neuslysi.

Adaneli
Extra třída :D 14151 příspěvků 28.08.19 22:34
@Anonymní píše:
Hele a koukali ji na nosní mandlí? Kluk byl jak tetřev hlušec, zvětšená nosní mandle a tekutina ve středouší..

Zatím ne, budou ji mandli vysetrovat, až se vyléčí ten zánět, teď to prý nejde. Taky mě to napadlo, že to může mít od mandle…

Adaneli
Extra třída :D 14151 příspěvků 31.08.19 22:45

Holky, tak zatím stále neslyší :-(. Jsem z toho už na nerv. V pondělí jdeme na kontrolu, tak uvidíme, jak se to bude řešit dál.

Váš příspěvek
Reklama