Červíci v třešních

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
457
28.6.13 16:54

Červíci v třešních

Ahoj holky, zrovna zpracovávám třešně na výživu a jsou červavé. Řešily jste to? Nebo se prostě rozváří, rozmixují s třešněmi a bude tam více bilkovin :lol:
Chci je ještě zavařit na kompot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3529
28.6.13 16:57

Já to vždy odpeckovala a dala namočit do vody max. s lžící octa, ony se ty červící vyplavili, tedy alespoň nějaký :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
quassa
28.6.13 16:57

@Edit1 no fuj, červy bych teda nejedla, za mě.. vyhodit

• Citovat
  • Nahlásit
9647
28.6.13 16:58

Docela se mi líbí tvůj přístup. Vždyť ten červ nic jiného stejně nežral, tak co… V kompotu ti červíci vyplavou a zůstanou na dně. Zdraví to určitě neublíží, ale většina lidí si je oškliví. Záleží na každém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14240
28.6.13 16:59
@SonaBN píše:

ááále, děti to tak neřešej… vzpomínám na jeden ze svých pionýrských táborů, kdy jsme si taky koupili třešně - a při zjištění, že jsou polné červů jsme s nimi zalezely do modrých stanů, ve kterých ti červi nebyli tolik vidět jako ve světlých stanech nebo venku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
28.6.13 16:59

No neublíží to :lol: to je jasné, ale je to táááák hnusný :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
6579
28.6.13 17:00

Namoč je do vody s octem, vyplavou :D Ne na dlouho, aby nepopraskaly. Jinak já se s tím moc nepářu, ale v kompotě je to fakt nehezké :)
Ty jo, kde bydlíte, mám polorané třešně, ale jsou ještě malé a zelené :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
28.6.13 17:01

@SonaBN kolik jsi měla za život třešní? a každou jsi krájela na čtvrtinu? :think: Jinak je totiž dost velká pravděpodobnost že jsi jich spoustu už snědla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9330

Za mě teda nepapat…já mám ráda třešně, ale jakmile najdu první červíčkovou, tak pro ten rok s třešněmi končím :think: a to samé mám s houbami a vším do čeho ty potvory vlezou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3142

Neznám nečervavou třešeň :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
quassa
28.6.13 17:02

@Becky00 mám třešeň na zahradě, tak pšt ;) ale ano, když z nich třeba peču buchtu, tak koukám jestli nejsou červivé ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6579
28.6.13 17:04
@SonaBN píše:

Jestli jíš třešně, tak věř, že jsi červy jedla :D I kdyby sis je každou jednu půlila, určitě jsi červy ochutnala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
quassa
28.6.13 17:04

@Ester13 co oči nevidí, to srdce nebolí.. mluvím o tom, že kdybych ho v té třešni viděla, tak asi stejně jako @Natyna s třešněma pro ten rok končím ;)

• Citovat
  • Nahlásit
21848
28.6.13 17:05

No fuj :lol: já jsem teda fajnovka a když jim třešně, tak leda vypeckovany. Jednou jsem si s chutí dala z lednice a po asi půlce sežrané misky jsem si uvědomila divnou chuť, otevřela jsem jednu, druhou, v každé červ. Od té doby vůbec. Ale třeba jogurt nebo tak, v čem je jasný že toho je taky plno, sním normálně. Asi proto, že jsem nebyla u přípravy a neviděla to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
28.6.13 17:05

No pravda, že se mi nechtějí přebírat a vyhazovat, kór když je už vypeckuji :evil:
A červíci jsou ve většině :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat