Cestování a oslava v 37. týdnu těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
201
26.4.21 10:32

@Misasisi to je krásné jméno! :)

Ty jo, to ti závidím, tehu bez problémů :D.. já 4 měsíce prozvracela, ale pak už dobrý. Teď se hůře dýchá a vše je nepohodlné, ale to už se zvládne.

Já si myslím že by ten cukr mohl být fajn, asi to bylo jen nějakým tím jídlem. :palec:

Ale jak si člověk na ty pohyby rychle zvykne vid? Já už ani nevím jaké to je když se tam nevrti vetřelec :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
26.4.21 11:37

@Terezka-95- ahojky no jasný už mám termín nový na cukr 😁 😁 🤦🏻‍♀️sem se smála a doktorka taky říkala ať se vůbec nestresuju coz vůbec nedelam😁jinak tehu mám fakt skvělý.. Včera jsem šla 10km procházku za odměnu jsem si dala tocenou zmrzku🤤 🤤byla boží… Jinak Jamie se vrtí furt včera jsme šli spát, a bude se tam otáčel nebo kopal ale jako fakt kopačky 😁 😁 😁někdy kopne tak že to je fakt nepříjemný ale zasmeju se tomu 😁 😊už se těším až bude venku a já začnu cvičit abych neměla břicho 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
27.4.21 09:02

@Misasisi tak bezva, 10 km je dobrá vzdalenost :palec:
To už opravdu nedávám, tak max 3 km poslední měsíc.
Ale je fakt že ještě v 6-7m jsme taky chodili na velké prochazky. Je to fajn, vyvetrat se a nesedet na zadku :D

Planuju s kočárem pak vyrazit brzo ven. Před otěhotněním jsem začala hubnout, i behem tehu jsem zhubla 10kg (zvraceni, DIA dieta atd), ale teď už mam zase 3kg nahoře. Ale to je dobře, prcek roste :palec:
Ale až bude venku tak hurá ven a vychodit další kilča :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
27.4.21 09:14

@Terezka-95- jo taky se na to těším 😁 😁před otěhotněním jsem měla 59 kg😁a měřím 174 cm 😁teď jsem nabrala 10kg😁 😁 😁 🤦🏻‍♀️takže pak budu hezky cvičit… Jo já mám ráda procházky a celkově pohyb.
Mám další termín na cukr jdu 6.5.🤣 Tak snad už to bude cajk 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
27.4.21 10:02

@Misasisi to bude cajk :palec:

No tak to máš dobrou postavu :)

Já shodit opravdu musela. Obezita jak prase :lol:
Ale musím říct, že když se chce tak to jde :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
27.4.21 14:25

@Terezka-95- ano když člověk má vůli jde to raz dva 😊 😊ale právě jde o to chtít.. Tak věřím že nam kilecka půjdou hezky dolů 🙂teď pecu k narozkam muzovi dort 😁 😁tak zase cukr 😁 😁 😁 😁 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
27.4.21 15:11

@Misasisi jaký peces? :D
No jo, když nesnis celý sama tak asi dobrý :D :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
27.4.21 17:56

@Terezka-95- upekla jsem ovocný s cokoladkama 😁a oreo ti hodím foto 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
27.4.21 17:57

@Terezka-95 - tady jeeeeee

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
27.4.21 18:14

@Misasisi 8o 8o 8o no pane jo! Ten vypadá nádherně! Šikovná :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
27.4.21 18:17

@Terezka-95- děkuji 😊 😊já peču ráda a tenhle byl za hodku hotovej ani ne 😁tak muž snad bude mít radost 😊 😊 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
28.4.21 09:28

@Misasisi určitě bude :palec: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
28.4.21 09:30

@Terezka-95- tak měl radost o půlnoci sem zapálila svíčky a až do postele ho dostal 😁 😁 😁 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
28.4.21 09:32

@Misasisi tomu říkám rozmazlovani :potlesk: :D
A ještě o půlnoci ho jedl? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
28.4.21 09:33

@Terezka-95- si piš 😁on si to může dovolit má 2m a je vysekanej jeho jeden dort nezabije 😁já si počkala na ráno 😁 😁 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty