Chceme mimo, ale mám dost otázek

7
23.4.20 09:55

Chceme mimo ale mám dost otazek

Ahoj všichni jsem tu nová, já a můj přítel by jsme mimi, ale přijde mi že to vůbec nejde, nemohu zjistit své ovulační dny a nechci utrácet za ovulační testy jde ovulace poznat nějak jinak? Kolikrát si myslím že třeba už těhotná jsem ale když jsem si dělala test vždy byl negativní, mám pocit že čím více chci mimi tím více si myslím že jsem těhotná. Taky jsem docela ve stresu protože přítel říká že by s detatkem chtěl ještě počkat, ale přesto to zkouší. máme nechráněno sex asi 3 měsíce a pokaždé když se přítel „udělá“ musím jít hned na záchod a mám pocit že všechny spermie jakoby vycuram, je to možné? že se to ve mě nechce nejak udržet, prosím poraďte mi nějak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4163
23.4.20 10:05

To snad ne toto. To fakt nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
23.4.20 10:05
@Tessí89 píše:
Ahoj všichni jsem tu nová, já a můj přítel by jsme mimi, ale přijde mi že to vůbec nejde, nemohu zjistit své ovulační dny a nechci utrácet za ovulační testy jde ovulace poznat nějak jinak? Kolikrát si myslím že třeba už těhotná jsem ale když jsem si dělala test vždy byl negativní, mám pocit že čím více chci mimi tím více si myslím že jsem těhotná. Taky jsem docela ve stresu protože přítel říká že by s detatkem chtěl ještě počkat, ale přesto to zkouší. máme nechráněno sex asi 3 měsíce a pokaždé když se přítel „udělá“ musím jít hned na záchod a mám pocit že všechny spermie jakoby vycuram, je to možné? že se to ve mě nechce nejak udržet, prosím poraďte mi nějak.
Čůráš z močové trubice a sperma je v jiném otvoru :roll: Někdo doporučuje po sexu zůstat ležet. Pamatuješ si scénu z Medvídka, jak Geislerová leží s nohama opřenýma o zeď? Ovulaci můžeš poznat podle toho, že máš takový hlen podobný vaječnému bílku. Ovulace je většinou uprostřed mezi menstruacemi. Ovulační test nestojí majlant. Zkusit to můžeš. Ale tři měsíce snažení je prd. Některé se snaží roky, potrácejí záhy, rodí neživé děti. Čím víc se budeš pozorovat, tím spíš si něco vsugeruješ. Zásadní je postoj chlapa. Jsi si jistá, že tě neopustí, když až tak moc otcem být nechce, ale naostro to zkouší? Měl by si být jistý, že dítě ano.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10081
23.4.20 10:09

Spermie opravdu nevyčůráš. Ovulaci levně a navíc přesněji než z ovulačních testů zjistíš měřením bazální teploty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5668
23.4.20 10:10

Opět čísi trollující fejk. Chtěl jsem napsat, koho to pořád baví, ale ono je nutné tady prodávat reklamu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.4.20 10:15

@Russet nejde o to že by nechtěl dítě kvůli tomu že by mě chtěl opustit, myslí si že nevím co to obnáší. Že nevím že se nevyspim, kolik je to starosti atd. Nevím jak ho přesvědčit o tom že mi je to jasné ale všechny ty starosti stojí za to, když se pak podíváš miminku do očí jak je šťastné že tě má. Jinak vím že ty testy nestojí moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
23.4.20 10:17
@Tessí89 píše:
@Russet nejde o to že by nechtěl dítě kvůli tomu že by mě chtěl opustit, myslí si že nevím co to obnáší. Že nevím že se nevyspim, kolik je to starosti atd. Nevím jak ho přesvědčit o tom že mi je to jasné ale všechny ty starosti stojí za to, když se pak podíváš miminku do očí jak je šťastné že tě má. Jinak vím že ty testy nestojí moc

Já bych bez ochrany ještě nesoužila být tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27055
23.4.20 10:21

No já bych asi taky ještě počkala, dítě chceš spíš ty než on, navíc spolu asi moc dlouho nejste, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10081
23.4.20 10:24

@Tessí89 kolik ti je a kolik jemu? Jak dlouho jste spolu? Podle tvého psaní se právě on na to necítí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17887
23.4.20 10:27

@Tessí89

Představa že se nevyspalá, bolavá, se zánětem prsu a mnoučnivkou na bradavnách a plná nejrůznějších hormonů a ne těch hormonů štěstí podíváš do očí řvoudícho kojence a pocítíš dokonaleé mateřské štěstí je volovina.

O očích vzteklého batolete ani nemluvě.

A co třeba o očích nemocného dítěte…

Nejrychlejší cesta do poporodní deprese, protože jaksi realita prostě vypadá jinak, než to co si teď představuješ.

Nabídni se někomu, kdo má dost práce, že mu budeš hlídat děti a zjisti si, co takové péče o mimino znamená. Začni s tím po té, co se zruší karanténa a do té doby se prostě chraň.

V mezičasae se douč biologii.

1. ano, sperma z pochvy vyteče. To neznamená, že se některé ze spermií nedostanou dál, tam kam mají. Opravdu nechceš, aby se ti v pochvě, či dokonce hlouběji v pohlavních orgánech štosovalo a rozkládalo sperma.
2. ovulaci nepotřebuješ poznat, prostě souložte dostatečně často. Čím víc se snaží ze sexu udělat výrobu dítěte, tím méně ochotný bývá partner spolupracovat a především čím více se stresuješ, tím méně je tělo ochotné otěhotně.

A kličová otázka -máte kde bydlet? Máte propočítané jak vám to bude finančně vycházet, až přijdete o tvůj příjem? Máte dostatečnou rezervu na to, když ty si na mateřské a partner přijde o práci, ať už z důvodu nadhcázející ekonomické krize a nebo třeba z důvodů nemoci? Pokud máte dluhy, máte pojistku na podobnu situaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17887
23.4.20 10:29

Trošku mě děsí představa, že 89 v nicku je rok narození a že zakladatelce je třicet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
23.4.20 10:30
@Ou píše:
Trošku mě děsí představa, že 89 v nicku je rok narození a že zakladatelce je třicet…

Nebo váha? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8320
23.4.20 10:30

@Ou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
23.4.20 10:31
@Ou píše:

treba je to IQ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8320
23.4.20 10:31

Miminko je instinktivni larva. Pokud ma naplnene potreby, chvili drzi pusu. Chvili. Myslim ze si to velmi idealizujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat