Čarodějnice: chci se s vámi rozloučit!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13142
30.4.14 19:45
@sissi79 píše:
Radši ať mě upálí než zítra naivně čekat na polibek :cert: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9452
30.4.14 19:50
@pusina1 píše:
Ja taky :hug:

Davidek bude mít 5měsíců :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2841
30.4.14 19:54
@superma píše:
Davidek bude mít 5měsíců :dance:

Nikolka 6,5 mesicu :hug: cekala jsem 20let :lol: je nadherna, sladka a protivna :zed: :mrgreen: presto ji miluji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1826
30.4.14 19:56
@pusina1 píše:
Ahoj holky, chci se s Vami rozloucit :mavam: dnes me jiste upali :roll: pry jsem hrozna carodejnice :mrgreen: :pocitac:

trapný :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2841
30.4.14 20:00
@MambaJ píše:
trapný :roll:

Njn co nadelas :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1349
30.4.14 20:03

Já na čarodky poslala preventivně malou jen s tatínkem :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
30.4.14 20:04
@pusina1 píše:
Tak to jedes na stare verzi :lol: ja uz mam vysavac :mrgreen:

Já su na retro no :lol:

  • Citovat
  • Upravit
2841
30.4.14 20:10
@kathystar píše:
Já na čarodky poslala preventivně malou jen s tatínkem :)

Mazana :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1349
30.4.14 20:14
@pusina1 píše:
Mazana :mrgreen:

A ještě jsem to zaobalila tím, že budu doma uklízet a balit, protože v pátek odjíždíme. No neuklidila jsem nic, hlavně že sedím u PC. Chjo chjo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2841
30.4.14 20:18

No tak to uz manzel zaklada ohen :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
30.4.14 20:20

Ja uz se lekla, ze to je zas nejaka trapna odchodova diskuze, uff :D
uspesne se schovavam za kominem, me neupali, ale po zitrku nepolibena stejne uschnu, tak je to asi jedno :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
30.4.14 20:25
@jane-e píše:
Ja uz se lekla, ze to je zas nejaka trapna odchodova diskuze, uff :D
uspesne se schovavam za kominem, me neupali, ale po zitrku nepolibena stejne uschnu, tak je to asi jedno :roll:

Budeš pak líp hořet :lol:

  • Citovat
  • Upravit
69235
30.4.14 20:26

Já jsem zpět a přežila jsem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nechytli mě :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
30.4.14 20:27
@sissi79 píše:
Budeš pak líp hořet :lol:

vidis, prakticka stranka me nenapadla :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
30.4.14 20:29
@sissi79 píše:
Budeš pak líp hořet :lol:

to prý lépe hoří, když se tělo napustí zevnitř alkoholem :mrgreen: tak jsem na limonádě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová