Chemička Synthesia, Pardubice zahalil mrak

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10584
21.8.12 16:02

Co tam bouchlo a proc??vite?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.12 16:05

A jde se ven, vše je OK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Pce
13873
21.8.12 16:13
@pipiinka píše:
Co tam bouchlo a proc??vite?

to samé co v pondělí…tank na výrobu nitrocelulózy, akorát v pondělí jim ulítlo víko a dnes to vlivem vedra bouchlo celé

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2591
21.8.12 16:27

http://www.denik.cz/…21-pt3w.html
A jde se na zmrzku a pak do bazénu :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
21.8.12 16:28

Nitrocelulóza je tuším složka pro výrobu střelného prachu… no chuťově ani čichově teda nic moc. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10584
21.8.12 16:37
@Jura007 píše:
Nitrocelulóza je tuším složka pro výrobu střelného prachu… no chuťově ani čichově teda nic moc. :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: meli by k tomu pridavat nejakou fajnou vuni, kdyz jim to furt boucha
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová