Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@pipiinka píše:
Co tam bouchlo a proc??vite?
to samé co v pondělí…tank na výrobu nitrocelulózy, akorát v pondělí jim ulítlo víko a dnes to vlivem vedra bouchlo celé
http://www.denik.cz/…21-pt3w.html
A jde se na zmrzku a pak do bazénu ![]()
Nitrocelulóza je tuším složka pro výrobu střelného prachu… no chuťově ani čichově teda nic moc. ![]()
@Jura007 píše:
Nitrocelulóza je tuším složka pro výrobu střelného prachu… no chuťově ani čichově teda nic moc.