Chladivá matrace, deka, prostěradlo

3
16.5.21 07:21

Chladivá matrace/deka/prostěradlo

Ahoj, máte prosím někdo osobní zkušenost s chladivými matracemi, dekami či prostěradly?
Chtěla bych něco podobného pořídit na léto, v bytě mívám 32 stupňů, když pere slunce (jsem v podkroví), tak abych se trochu v noci vyspala… moc děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15107
16.5.21 09:25

Neuvažovala jsi spíš o pořízení přenosné klimatizace? My jsme ji kupovali vloni dceři do pokoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4298
16.5.21 09:30

Tak za mě je to úplně o ničem, nepociťuji vůbec žádný rozdíl, už několikrát jsem si řekla, že to byly vyhozené peníze…
Ale třeba má někdo jinou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.5.21 09:36

@nozu

A jak jste s klímou spokojeni? Mám z ní obavy, že bude dělat velký hluk a také mám pocit, že při umístění do okna se horký vzduch bude vracet dovnitř.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15107
16.5.21 09:40

Na hluk si dcera neztěžuje. Ani teda nevím, jestli ji nechávala běžet přes noc nebo si jen vychladila pokoj před spaním. A v okně má takový šusťákový klín, aby se zvenku nevracel ten teplý vzduch. Je tam jen průduch pro vývod klimatizace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17425
16.5.21 11:01

Máme to, je to jen na chvilku, než se teploty srovnají, takže na krátkou relaxaci dobrý, ale jsou daleko lepší věci.

1. folie na okna a zatmívací závěsy. Fakt se to vyplatí. Máme velka okna na jih a západ a v rohovoem pokoji bylo jihozápad je bez folií navečer až 35°C. S foliemi a se závěsy zataženámi když to tam svítít to nepřeleze přes 28°C.

Pokud jde případně namontovat okenice, tak to je nejefetkivnější cesta, protože se ani neohřeje to sklo…

2. čistička vzduchu se zvhlčovačem, umí to reálně vzduch ochladit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat