Chlamydie a pokusy otěhotnět

Anonymní
7.2.13 23:14

chlamydie a pokusy otehotnet

Achuj slecny a mlade pani…obracim se na vas s prosbickou. Pred tydnem my zjistili chlamydie tak mi nasadili okamzitou lecbu antibiotikama. Za tyden mam jit znovu na testy zda to zabralo. Pritel teprv dneska dobral antibiotika. Chci se optat kdy se muzem zase snazit o poceti? A co by se mohlo stat kdybych tedka otehotnela? nechci byt nezodpovedna vuci miminku. P. S.: omlouvam se za anonymitu, ale velmi se za to stydim…nevim, kde jsem to chytla oba jsme si verni. dekuji za odpovedi a rady :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4044
7.2.13 23:34

Ahoj,
je trosku divne ze jdes na kontrolni testy takhle brzy po lecbe. ja byla po 6-ti tydnech po dobrani atb. ale je pravda, ze ja je nemla tam dole, ale v krvi. byt vami pro jistotu se zacnu snazit az budete mit v ruce negativni vysledky a kdyby jsi nahodou otehu, tak chlam. zas takovej problem nejsou. muzou zapricinit drivejsi porod a infekci miminka do oci, ci plic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.13 00:20

@2012Mex achuj dekuju za reakci…me rekli za 14 dni od navstevy…takze jsem je asi v krvi nemela…jen doufam ze uz konecne ty mrchy budou pryc…

• Nahlásit
  • Citovat
1876
8.2.13 03:45

Ja mela chlamydie take.take antibiotika. jenze ti doktor rekne ze by to musel udelat vsem co ma v kartach a vic jak polivina bude mit chlamidie. chytnou s to mohla na koupalusti. z antibiotik.atd.problem s otehotnenim by nemel byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
8.2.13 03:46

Ja mela chlamydie take.take antibiotika. jenze ti doktor rekne ze by to musel udelat vsem co ma v kartach a vic jak polivina bude mit chlamidie. chytnou s to mohla na koupalusti. z antibiotik.atd.problem s otehotnenim by nemel byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
8.2.13 05:01

To je moc brzo na testy. Já byla až po 6 týdnech od dobrání ATB, po dobu léčby jsme s manželem spolu nespali bez kondomu, abychom si to pořád nepředávali. Zabralo to a otěhotněla jsem asi měsíc potom:-)) Vydrž měsíc, dva, otěhotnět s ATB v těle není pro zárodek taky žádnej přínos, naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7576
8.2.13 07:08

Moje kolegyne nemohla otehotnet, po dlouhe dobe ji zjistili chlamydie i v plicich, kloubech atd, brala atb dlouho a do uplneho vyleceni mela zakaz pokouset se otehotnet. Pak uz to slo a povedlo se docela rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
8.2.13 09:12

Já měla taky chlamydie a doktorka mě pozvala na testy až za půl roku, dřív, že to. nemá cenu. A otěhotněla jsem při braní atb. Respektive jsem to zjistila, když jsem je brala. Naštěstí jsem už dopředu poprosila doktorku o taková atb, která by v těhotenství nevadila. Snažili jsme se a tak jsem nechtěla riskovat. V tvém případě bych se začala snažit až po dobrání léků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.13 16:33

Moc krat dekuji za vase nazory..me dr pozvala za 14 dni…ze by melo byt uz po mrskach..tak nevim :nevim: uvidime co mi povi…ja jsem si taky rikala ze je to na jednu stranu moc brzy..ale dr by mela vedet sama.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4044
9.2.13 05:17

Hele a delali ti vyter z pipky, nebo krevni odbery?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.13 14:06

@2012Mex me delali oboji

• Nahlásit
  • Citovat
28
10.2.13 13:58

zoufalost

2 roky jsme se snažili o 1 mimčo, brala jsem hormony a chodila na prohlídky, pak mi udělala dr. nějaké testy a výsledkem byly chlamydie. Nevím jak dlouho jsme je měla v sobě. Nechápu proč to ti doktoři nedějí testy všem (nebo alespoň snažilkám), alespoň 1× za 2 roky. Vždyž přece způsobují neplodnost.
Musím říct, že mi tyhle potvory rozbyly vztah. Nakousalo to důvěru ve vztahu a já teď nejsem schopná s chlapem normálně spát a snažit se dál o mimi. Jsem z toho tak strašně zoufala. Tak strašně moc chci, ale psychicky jsem na dně. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.13 15:10

@Jitula2 achuj uz jsi prelecena? a on ti muz to nejak vycetl? jste porad spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
28
12.2.13 17:40

Zdravím tě. Přeléčená jsem, partner nic mi nevyčetl, protože má asi sám černé svědomí. Stále spolu jsme, hodně se snaží, ale já jsem úplně zablokovaná, o dítě se dále nesnažíme, vlastně spolu ani nespíme. Nemůžu, nejde to, když vím, že to můžu chytit znovu. Ptala jsem se doktroky na to, zda jako chlapovi stačí pouze 10ti denní antibiotika a my ženský do sebe ládujeme horem a spodem pilule. řekla mi, že se to u nich neřeší, dokud se to zase neobjeví u partnerky, pak nastává stejný koloběh - znovu přeléčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.13 18:07

@Jitula2 nedivym se ti s pritelem chceme i presto miminko..takze jen co to pujde tak na to vlitnem..mrzi me to ze to neni stejne i u vas..jinac chlap musi jit k urologovi na stery aby mu udelali testy zda je cistej…pritel bude muset taky..nemysli si taky mam strach z toho ze ta lecba nezabrala a nebo ze se ty chlamosky se zase objevi…ale je to sami teda skoro to sami jako angina..proto neves hlavu..ono to bude dobre.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama