Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@IdealMan my mame pro nase dvojcata v pripade kluciku vybrana jmena po dedeccich
Nevadi mi to.
U nas probihal vyber stylem, ze ja chtela Anetu, a on pry „to v zadnem pripade neee, to se mi vubec nelibi…“, tak jsme to odlozili a kdyz jsme se k tomu po mesicich vratili, tak jsem se zeptala, jake teda dame jmeno, tak pry „no samozrejme Aneta, to je super“ ![]()
Vim, ze nezajem parnera vam pripada asi hrozny, ale zas mi to prijde lepsi, nez kdyby prosazoval nejake jmeno, ktere se nelibi vam…
@BonaDea píše:
@Svistice tak melo by tam byt i rodne cislo ne?
Doručovatelka fakt s rodným číslem nechodí. Veskera úřední pošta je jen na jméno.
@Svistice v rodině už máme tři jedince téhož jména n ajedné adrese.. a obač se stane, že někdo něco tevře, ale fakt nic tak strašnýho, aby kvůli tomu nedal manžel synovi jméno po sobě, protože je na něj hrdý a hodně to pro něj znamená… navíc už spousta pošty chodí se st. nebo ml. za jménem, nejlepší je, a by každýá měl odlišný titul a je po problému ![]()
@Tunrida píše:
Jo, tak v to jsme taky doufali. Jen teda s obráceným pohlavím. To bychom měli jméno hned
a jaký jste měli na holku?
@Tunrida píše:
To měla být Vanda
tak dejte Vendelína
Místo Vandy bude Venda.
@pe-terka píše:
tak dejte VendelínaMísto Vandy bude Venda.
No haha, strašně vtipný ![]()
@Tunrida píše:
No haha, strašně vtipný
ale já to nemyslela jako výsměch
. Mě to prostě přijde Vandě nejpodobnější mužská varianta.
A jak jsem už zjistila, tak lidi mají vkus fakt nejrůznější, neodhadnu, co se komu líbí ![]()
@pe-terka píše:
ale já to nemyslela jako výsměch. Mě to prostě přijde Vandě nejpodobnější mužská varianta.
A jak jsem už zjistila, tak lidi mají vkus fakt nejrůznější, neodhadnu, co se komu líbí
Tak Vendelín to opravdu nebude
Ale s tím vkusem máš pravdu. Ale my moc nejedeme v podobnosti u pohlaví. To třeba měli naši. Já měla být buď Radka nebo Radek a brácha Jana nebo Jan ![]()
Ale jak se bude jmenovat tenhle drak, to je záhada ![]()
@Tunrida píše:
Tak Vendelín to opravdu nebudeAle s tím vkusem máš pravdu. Ale my moc nejedeme v podobnosti u pohlaví. To třeba měli naši. Já měla být buď Radka nebo Radek a brácha Jana nebo Jan
Ale jak se bude jmenovat tenhle drak, to je záhada
Tak já bych k Jakubovi viděla nějakou modernější klasiku, něco z první dvacítky. Tomáš, Matěj, David, Vojta, Ondra, Lukáš, Adam…
@pe-terka píše:
Tak já bych k Jakubovi viděla nějakou modernější klasiku, něco z první dvacítky. Tomáš, Matěj, David, Vojta, Ondra, Lukáš, Adam…
Tak tohle je náš závěrečný výběr, ale dál se nějak nemůžeme hnout. Shoda prostě žádná ![]()
Patrik
Petr
Vojtěch
Marek
Přemek
Maxmilián Max
Petr Pavel
Eliáš
Viktor
Oskar
Jáchym
Kryštof
Matouš
Jonáš
Martin
Ondřej
Daniel Šimon Simon
David
Ja tomu i docela verim, ze nad tim nikdy nepremyslel. Jako ja nad jmenem pro budouci dite taky nikdy dopredu nepremyslela. Az jsem otehotnela, tak me to napadlo, ze by mozna bylo vhodne nad tim uvazovat. On ale tehotny neni, tak mozna mysli, ze maji jeste casu plno. Navic jak zakladatelka psala, maji nejakou spatnou zkusenost (predpokladam potrat nebo neco podobneho), tak mozna to jen ani nechce zakriknout. Anebo byl proste jen po praci unaveny a odsekl a ji to vzalo vic, nez obvykle.
Zakladatelko, byt Tebou, tak si sama vyberu treba pet sest jmen, ktere se Ti libi, ty mu pak v nejake chvilce, kdy si spolu treba povidate u vecere, dala s tim, jestli se mu nejake nelibi. Mozna jen nevi, odkud zacit, jmen je plno
Jinak Te chapu, v 7. mesici uz bych taky chtela mit jasno ![]()
Jo, tak v to jsme taky doufali. Jen teda s obráceným pohlavím. To bychom měli jméno hned