Chlap nehodlá vybírat jméno

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Tunrida
8.2.16 06:48
@Takyjedna píše:
Jo, u někoho to normální být může. Neber si to tak a jméno si vyber sama, já byla u prvního jako tvůj muž, většina jmen se mi nelíbí, tak mi o nich ani nechtělo přemýšlet. Předložil mi jich pár a nakonec jsem si vybrala - jedno pro holku a jedno pro kluka. U druhého jsme pohlaví věděli předem, a protože to byl tentokrát kluk, tak jedno jméno zbylo naštěstí z minula. :lol:

Jo, tak v to jsme taky doufali. Jen teda s obráceným pohlavím. To bychom měli jméno hned :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
919
8.2.16 08:21

@IdealMan my mame pro nase dvojcata v pripade kluciku vybrana jmena po dedeccich :) Nevadi mi to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
919
8.2.16 08:22

@Svistice tak melo by tam byt i rodne cislo ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
8.2.16 08:41

U nas probihal vyber stylem, ze ja chtela Anetu, a on pry „to v zadnem pripade neee, to se mi vubec nelibi…“, tak jsme to odlozili a kdyz jsme se k tomu po mesicich vratili, tak jsem se zeptala, jake teda dame jmeno, tak pry „no samozrejme Aneta, to je super“ :lol:

Vim, ze nezajem parnera vam pripada asi hrozny, ale zas mi to prijde lepsi, nez kdyby prosazoval nejake jmeno, ktere se nelibi vam…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33005
8.2.16 08:50
@BonaDea píše:
@Svistice tak melo by tam byt i rodne cislo ne?

Doručovatelka fakt s rodným číslem nechodí. Veskera úřední pošta je jen na jméno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14110
8.2.16 09:14

@Svistice v rodině už máme tři jedince téhož jména n ajedné adrese.. a obač se stane, že někdo něco tevře, ale fakt nic tak strašnýho, aby kvůli tomu nedal manžel synovi jméno po sobě, protože je na něj hrdý a hodně to pro něj znamená… navíc už spousta pošty chodí se st. nebo ml. za jménem, nejlepší je, a by každýá měl odlišný titul a je po problému :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
8.2.16 09:46
@Tunrida píše:
Jo, tak v to jsme taky doufali. Jen teda s obráceným pohlavím. To bychom měli jméno hned :mrgreen:

a jaký jste měli na holku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
8.2.16 10:09
@pe-terka píše:
a jaký jste měli na holku?

To měla být Vanda :lol:

  • Citovat
  • Upravit
25179
8.2.16 10:29
@Tunrida píše:
To měla být Vanda :lol:

tak dejte Vendelína :mrgreen: Místo Vandy bude Venda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
8.2.16 10:37
@pe-terka píše:
tak dejte Vendelína :mrgreen: Místo Vandy bude Venda.

No haha, strašně vtipný :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
25179
8.2.16 10:46
@Tunrida píše:
No haha, strašně vtipný :mrgreen:

ale já to nemyslela jako výsměch :think:. Mě to prostě přijde Vandě nejpodobnější mužská varianta. :think: A jak jsem už zjistila, tak lidi mají vkus fakt nejrůznější, neodhadnu, co se komu líbí :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
8.2.16 10:57
@pe-terka píše:
ale já to nemyslela jako výsměch :think:. Mě to prostě přijde Vandě nejpodobnější mužská varianta. :think: A jak jsem už zjistila, tak lidi mají vkus fakt nejrůznější, neodhadnu, co se komu líbí :nevim:

Tak Vendelín to opravdu nebude :mrgreen: Ale s tím vkusem máš pravdu. Ale my moc nejedeme v podobnosti u pohlaví. To třeba měli naši. Já měla být buď Radka nebo Radek a brácha Jana nebo Jan :mrgreen:
Ale jak se bude jmenovat tenhle drak, to je záhada :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
25179
8.2.16 11:00
@Tunrida píše:
Tak Vendelín to opravdu nebude :mrgreen: Ale s tím vkusem máš pravdu. Ale my moc nejedeme v podobnosti u pohlaví. To třeba měli naši. Já měla být buď Radka nebo Radek a brácha Jana nebo Jan :mrgreen:
Ale jak se bude jmenovat tenhle drak, to je záhada :mrgreen:

Tak já bych k Jakubovi viděla nějakou modernější klasiku, něco z první dvacítky. Tomáš, Matěj, David, Vojta, Ondra, Lukáš, Adam…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
8.2.16 11:23
@pe-terka píše:
Tak já bych k Jakubovi viděla nějakou modernější klasiku, něco z první dvacítky. Tomáš, Matěj, David, Vojta, Ondra, Lukáš, Adam…

Tak tohle je náš závěrečný výběr, ale dál se nějak nemůžeme hnout. Shoda prostě žádná :zed:
Patrik  
Petr  
Vojtěch
Marek
Přemek
Maxmilián Max
Petr Pavel
Eliáš
Viktor
Oskar
Jáchym  
Kryštof  
Matouš
Jonáš  
Martin  
Ondřej  
Daniel Šimon Simon
David  

  • Citovat
  • Upravit
6113
8.2.16 11:28

Ja tomu i docela verim, ze nad tim nikdy nepremyslel. Jako ja nad jmenem pro budouci dite taky nikdy dopredu nepremyslela. Az jsem otehotnela, tak me to napadlo, ze by mozna bylo vhodne nad tim uvazovat. On ale tehotny neni, tak mozna mysli, ze maji jeste casu plno. Navic jak zakladatelka psala, maji nejakou spatnou zkusenost (predpokladam potrat nebo neco podobneho), tak mozna to jen ani nechce zakriknout. Anebo byl proste jen po praci unaveny a odsekl a ji to vzalo vic, nez obvykle.

Zakladatelko, byt Tebou, tak si sama vyberu treba pet sest jmen, ktere se Ti libi, ty mu pak v nejake chvilce, kdy si spolu treba povidate u vecere, dala s tim, jestli se mu nejake nelibi. Mozna jen nevi, odkud zacit, jmen je plno :D Jinak Te chapu, v 7. mesici uz bych taky chtela mit jasno :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková