Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Znám cca 8letou Kiru. Hezké jméno, se zvířetem ho nemám asociované.
@Janča6 píše: Více
Já taky. Setkala jsem se s ním ve skupině dětí. Rodiče asi jsou Ukrajinci. Psa s tímto jménem neznám.
@Klávesa289 píše: Více
Tito rodiče jsou Slováci dlouhodobě žijící v ČR. Holčička se narodila v ČR.
Já mám jméno Kira spojené s knihou od Kinga Pytel kostí, už tenkrát se mi moc líbilo. Tedy i ta kniha ![]()
Dceru už mít nebudu, ale další pes se tak nejspíš jmenovat bude ![]()
@Janča6 píše: Více
Já píšu, že Ukrajinci jsou rodiče té holčičky, co ji potkávám.
@Klávesa289 píše: Více
Já jsem to pochopila. Čili určitě každá známe jinou holčičku jménem Kira. A evidentně to jméno dávají různé národnosti.
Adam, David, Daniel, Dominik, Filip, Jakub, Jan, Martin, Micha(e)l, Pavel
Anna, Diana, Eva, Hana, Helena, Julie, Laura, Sofie, Veronika
@taleksadrina píše: Více
Nikoho takového neznám. A taky nevím, jak bych na něj volala. Kosťo? ![]()
@Klávesa289 píše: Více
Znám dva Konstantiny, oba původem cizinci, jednomu se říká Kosťo a a druhému Konsty.
@taleksadrina píše: Více
Co takhle Vladan Romašov, Vlasta Romašov, Zbyněk Romašov, Zbyšek Romašov, Dušan Romašov?
@Klávesa289 píše: Více
Znala jsem jednoho, Čecha. Dnes by mu bylo tak 100 let. A ano, byl to Kosťa.
Dneska jsem si uvědomila, že se mi moc líbí jméno Kája. Karolína. Co si o tom myslíte?
Karolína Romašova / Kája Romašova 😊