Chodíte k zubaři? (Koronavirus)

169
17.4.20 11:18

Chodíte k zubaři? (Koronavirus)

Ahoj,

Šli byste v téhle době k zubari? Před chvíli mi volali a když jsem to zrušila, tak se mi zdali naštvaní ( chápu, ze je to těžké v téhle dobe kvůli financím ) ale já se fakt se bojim. Tak jsem řekla, ze je tam přece hodně lidi i když chodí po jednom. A dezinfekce me fakt nezachrani, kdyz ja budu bez rousky.

Říkám si, jestli nepřehanim? Předobjednat mě odmítla, prý mají strašně pacientů a ať si zavolám :D

Chapu mame to vsichni tezke, ale porad makaji v nouzovem rezimu, tak asi vse neni ok…

Jak chodite vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

lebambule
17.4.20 11:21

Když se bojíš vic koronaviru, ktery tu bude už navzdy, nez problémů se zuby… My byli dnes na prevenci celá rodina a za čtrnáct dni jdu na extrakci. A zubari vyloženě milujou zanedbavace, kteří tam pak musí akutně a naruší jim objednané… Takže za me přehánís, no. Ale určitě te tu někdo i pochválí, ted jsou lidi prostě názorově rozdělení.

• Nahlásit
  • Citovat
169
17.4.20 11:23

@lebambule

Ja chodim pravidelne a mela to byt jen dentalka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
17.4.20 11:25

Ano, přeháníš. " Moje rouška chrání tebe, tvoje za se mě.,, do ordinaci a čekáren se vstupuje po jednom. Víc by se měl bát zubař než ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4210
17.4.20 11:32

Vzhledem k tomu že jsem měla zánět okostice tak jsem musela, korona nekorona.
V čekárně jen já a zubař roušku a štít a sestra šla vedle do místnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50067
17.4.20 11:32

Tak v čekárně mít roušku budeš, nebudeš tam nich ochmatávat a uvnitř bude mít roušku doktorka i sestra, ne? Ta naše ji nosí normálně. Nevidím důvod, proč tam nechodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2503
17.4.20 11:33

Byla jsem v úterý i s dětmi, na preventivce, po půl roce. Měla jsem spíš obavu, že to zruší zubařka, je už před důchodem… Jen nám přesunula o něco dřív návštěvu, protože vypadl někdo… V čekárně nikdo další nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
17.4.20 11:33

Muž byl s dětma nedávno, měla jsem z toho nejdřív blbej pocit, nakonec sami volali ať přijdou. Ale pak jsem si řekla, že bůhví jak to bude potom, pak budou chtít ošetřit všichni, bude tam víc lidí než obvykle, takže sli. Měřili jim teplotu, ochrany štíty, respiratory a po vyplivnuti lili do umyvadylka dezinfekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13241
17.4.20 11:35

Mám v květnu, půjdu ráda, když to půjde. Už se to tu uvolňuje všechno… Navíc k tomu zubaři se těžko procpe někdo s kašlem, rýmou. Dětská mi volala, systém ji upozornil, že nemáme mmr :D tak holt půjdeme, ale taky je to za měsíc. Když se něco zvrtne a začne umírat tisíce lidí, tak bych vm samo zrušila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
17.4.20 11:41

Je a já bych tak ráda šla, ale moje zubařka neordinuje :? Ono záleží jak dopředu jsi volala, pokud jsi měla jít příští tyden tak se nedivím, že jsou naštvaní. Koronavirus už tady pár týdnů je, to jsi měla dost času to zrušit. Pokud jsi volala dopředu tak bych to asi neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
17.4.20 11:43

Jo ja se radsi objednala znova, diky holky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.20 11:44
@22Denisa píše:
Ahoj,

Šli byste v téhle době k zubari? Před chvíli mi volali a když jsem to zrušila, tak se mi zdali naštvaní ( chápu, ze je to těžké v téhle dobe kvůli financím ) ale já se fakt se bojim. Tak jsem řekla, ze je tam přece hodně lidi i když chodí po jednom. A dezinfekce me fakt nezachrani, kdyz ja budu bez rousky.

Říkám si, jestli nepřehanim? Předobjednat mě odmítla, prý mají strašně pacientů a ať si zavolám :D

Chapu mame to vsichni tezke, ale porad makaji v nouzovem rezimu, tak asi vse neni ok…

Jak chodite vy?

Budu muset. Už 14 dní mně v noci bolí zub, je to zvláštní, že jen v noci. Ale moc se kvůli tomu nevyspím a je to den ode dne horší. Na preventivní prohlídku bych asi nešla, i když teď už jsou alespoň ochranné pomůcky. Teď se ukázalo, že ten zpěvák ze Spiritual Kvintet zemřel na zánět zubu.

• Nahlásit
  • Citovat
3865

Máme s dětmi termín za týden a ano půjdeme, nemám obavu. Dcera má navíc asi vypadlou plombu, takže to potřebuje spravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19307

Já bych ráda šla, už mi zrušili dva termíny. Neordinuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
17.4.20 11:45

Naše zubařka po dobu nouzového stavu nedělá :nevim: bere jen akutky a za spesl podmínek. Takže preventivka nám byla zrušená a máme se objednat až skončí nouzovej stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama