Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tímto chodítkem: http://www.capavrana.cz/…li-tyrkysova a jaké? Výrobce to neuvádí, ale četla jsem v časopise Maminka, že se nepřevrací. Je to pravda? Nepřevrací se bez nákladu, nebo se do něj musí vložit knížky? Děkuji
Jé, děkuji za upozornění. Naše dítě je totiž v této kategorii a ještě nechodí (ale bude
!), tak jsem si to nějak neuvědomila. Proto je pro nás chodítko tohoto typu důležité - využijeme je zřejmě déle a ještě nám třeba pomůže malou rozchodit. Nemůžu z fotky poznat, jaká je to značka?
@zemanek S tímhle odrážedlem zkušenost nemám, s tím, co je vyfoceno ano. To používala první dcera, někdy, když se snažila u něj vstát, převrátilo se. Teď druhá dcera dostala Ybike odrážedlo. To je mnohem více stabilní. ![]()