Čím je starší, tím je horší

Anonymní
16.7.20 15:16

Cim je starsi,tim je horsi, 4,5 mesice

Ahoj, uz nevim co s tim malym mam delat, ja uz si prijdu, ze fakt jednou zkolabuju, to co predvadi malej ted nikdy předtím nedelal, to se to opravdu zhorsuje vekem? Malemu jsou 4,5 mesice, bud spi a nebo breci, co breci..rve jak tur.. predtim si hral jak sam tak s nami, byl v klidu, spal v noci a budil se po 4 hodkach na kojeni, nekdy i dele..ale ted posledni tyden se budi kazdou pul hodinu az hodinu, a ja uz padam na hubu, pres den naspi max hodinu pak je vzhuru, pak zas usne na hodku, takhle na stridacku, lezim vždy s nim, jenze nez stacim usnout uz je zas vzhuru…partner pomaha jak muze ale je casto v práci a ja nevim co se to s nim najednou stalo.. ma az hystericky revy..jednou jsem se pristihla, ze uz jsem mela spunty v usich, on rval a ja to vůbec nevnimala az po chvíli mi to doslo…nebavi ho nic, noseni v satku, hracky, mit ho v ruce, nic, proste jen rve a pak usne…vsimla jsem si, ze se dopuju nekontrolovane sladkym..ziskavam energii a az ted jsem si toho vsimla…nekdy se mi chce az brecet ze uz toho je na me moc a to jsem jindy silna povaha.. nwm jestli ho neco boli, jsem bezradna, tohle predtim nedelal..co to muze bejt za tak nahlou zmenu pomalu ze dne na den? Rodicum ho dat nemuzu, jsou pryč na dovolene..tchyni se bojim ho dat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2990
16.7.20 15:21

A nebolí ho bříško? Kojiš nebo je na UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
16.7.20 15:22

Nemuze mit nejaky problem? Treba ho neco boli? Co na to doktorka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
16.7.20 15:23

Musi to byt narocne. A doktorka rekl, ze je zdravotne ok? A co zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10132
16.7.20 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj, uz nevim co s tim malym mam delat, ja uz si prijdu, ze fakt jednou zkolabuju, to co predvadi malej ted nikdy předtím nedelal, to se to opravdu zhorsuje vekem? Malemu jsou 4,5 mesice, bud spi a nebo breci, co breci..rve jak tur.. predtim si hral jak sam tak s nami, byl v klidu, spal v noci a budil se po 4 hodkach na kojeni, nekdy i dele..ale ted posledni tyden se budi kazdou pul hodinu az hodinu, a ja uz padam na hubu, pres den naspi max hodinu pak je vzhuru, pak zas usne na hodku, takhle na stridacku, lezim vždy s nim, jenze nez stacim usnout uz je zas vzhuru…partner pomaha jak muze ale je casto v práci a ja nevim co se to s nim najednou stalo.. ma az hystericky revy..jednou jsem se pristihla, ze uz jsem mela spunty v usich, on rval a ja to vůbec nevnimala az po chvíli mi to doslo…nebavi ho nic, noseni v satku, hracky, mit ho v ruce, nic, proste jen rve a pak usne…vsimla jsem si, ze se dopuju nekontrolovane sladkym..ziskavam energii a az ted jsem si toho vsimla…nekdy se mi chce az brecet ze uz toho je na me moc a to jsem jindy silna povaha.. nwm jestli ho neco boli, jsem bezradna, tohle predtim nedelal..co to muze bejt za tak nahlou zmenu pomalu ze dne na den? Rodicum ho dat nemuzu, jsou pryč na dovolene..tchyni se bojim ho dat…

a nazačínají mu třeba růst zoubky nebo ho nebolí bříško?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
16.7.20 15:29

Moje dítě je spokojeně venku, když jede kočár a je po čem koukat. Kolikrát je doma protivna jak cinze ale venku v klidu. Tak chodím dvakrát denně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
16.7.20 15:31

Muzou se mu i chystat zuby. Ale od tebe potrebuje spis trpelivost nez spunty v usich. Nedela ti to naschval, je pro nej vsechno novy a urcite je mu hur nez tobe. Mysli na to, nez na nej budes zvysovat hlas a citit zlobu. Zila jsem na opravdu minimu spanku temer dva roky… mam deti po roce, takze pres den nehrozilo si lehnout, vlastne ani pribrzdit. Ale opruz je unava a nektere cinnosti, mikdy ne ty deti. Vyciti z tebe takovy postoj a bude jeste nervnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2450
16.7.20 15:31

Asi bych šla s malým k doktorovi, tohle není úplně normální. Na bolení bříška bych to neviděla, když už tak na zuby. Jinak jí dobře? Přibírá? Kojíš nebo je na UM? Má dudlík?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.20 15:35

Kojim a u Dr jsme byli v pondeli a prý je v poradku ale vzpomela jsem si, ze uz asi pres tyden, mozna uz 14 dni nekadil, vsichni tvrdej ze je to normalni, ze mam pockat, pokud se nekrouti aj přes den, krouti se pouze v noci, nakojim a nasleduje rev a krouti se tak, ze se chce pretocit na bok, jenze i kdyz to udělá stejne breci…dnes v noci jak se budil kazdou hodinu, jsem si ho vzdy vzala do postele a nabidla prso, jenze ani to nezabralo, to co kdysi ano ted proste nefunguje…venku je taky rad, jenze tam nejde bejt nonstop :lol: a myslim, ze zubama to nebude..nic tam nema…pres den kdyz ho nakrmim, tak je chvili v klidu ale pak nasleduje opět rev…

• Citovat
  • Nahlásit
14032
16.7.20 15:39

Tak 14 dní je špatně i u kojeného miminka. Zkusila jsi mu dát teplý kmínový čaj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
16.7.20 15:39

Nerostou mu zoubky?

Syn ma cerstve 5 mesicu a byl to pohodove vesele miminko. Uz vic jak mesic mu lezou obe dolni jednicky, a kdyz ho to chytne, tak rve jak na lesy :D co u nas zarucene funguje a vzdycky ho uklidni, je NOSIT HO NA TYGRIKA. Proste si ho dame na ruku, hlavicku do ohbi loktu, druhou ruku mezi nozky a nosime. Teda musi mit plenku pod hlavickou, protoze jak mu rostou zuby, tak brutalne slinta, ze mu to vzdycky kape po zemi a ja bezpecne poznam, kudy po byte manzel s malym na ruce chodil :mrgreen: :mrgreen:

Vyzkousej, treba to bude fungovat i u vas :)

Jo, a jeste u toho obcas zpivame Na hrade Okori; nebo Bedna od whisky; Tri krize, no proste ruzny, trampsky pisnicky a z toho je taky odvazanej :D My s manzelem se u toho bavime, pozmenujeme slova v pisnicce, zachovavame stejny rytmus ale menime text a je to docela sranda, my jsme tak v klidu a uklidni se i syn :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
16.7.20 15:45

Jsem si říkala hned, že ho asi něco bolí, nebo hlad. Ale teď čtu 14 nekadil 8o to ho musí bolet bříško jak hrom, nepřijde mi to normální, bála bych se a šla co nejdřív k doktorce. Možná, že má někdo zkušenost, ale moje decka kadila několikrát denně právě z toho MM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.20 15:45
@Netopirek píše:
Tak 14 dní je špatně i u kojeného miminka. Zkusila jsi mu dát teplý kmínový čaj?

Nezkousela, a nevite pripadne co na tu zacpu dat?

• Citovat
  • Nahlásit
239
16.7.20 15:47
@Anonymní píše:
Kojim a u Dr jsme byli v pondeli a prý je v poradku ale vzpomela jsem si, ze uz asi pres tyden, mozna uz 14 dni nekadil, vsichni tvrdej ze je to normalni, ze mam pockat, pokud se nekrouti aj přes den, krouti se pouze v noci, nakojim a nasleduje rev a krouti se tak, ze se chce pretocit na bok, jenze i kdyz to udělá stejne breci…dnes v noci jak se budil kazdou hodinu, jsem si ho vzdy vzala do postele a nabidla prso, jenze ani to nezabralo, to co kdysi ano ted proste nefunguje…venku je taky rad, jenze tam nejde bejt nonstop :lol: a myslim, ze zubama to nebude..nic tam nema…pres den kdyz ho nakrmim, tak je chvili v klidu ale pak nasleduje opět rev…

Kojene deti opravdu nemusi kadit treba tech 10 -14 dni, proste vsechno materske mleko stravi a nezbudou zadne zbytky, ktere by vyloucil. Dcera taky jednou jako miminko nekadila asi dva tydny, rekla jsem to u doktora a ten me uklidnil, ze to je u kojenych deti normalni.

Jeste me napada… Co pohyb? Snazi se otacet na bok, na brisko? Ja jen, ze se muze vztekat, ze by se chtel nejak pohybovat a ono to jeste poradne nejde.. Syn se snazi plazit (no, vlastne dava kolinka pod sebe) a taky se vzteka, ze mu to jeste nejde a nedosahne na hracku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.20 15:48
@olinek píše:
Jsem si říkala hned, že ho asi něco bolí, nebo hlad. Ale teď čtu 14 nekadil 8o to ho musí bolet bříško jak hrom, nepřijde mi to normální, bála bych se a šla co nejdřív k doktorce. Možná, že má někdo zkušenost, ale moje decka kadila několikrát denně právě z toho MM.

No on taky kadil denne nekolikrat, ale pak jsme zacly s prikrmem v poledne na doporuceni dr a najednou proste prestal…uz to bylo tedy par dni predtim ale uz to trva dlouho no, a cviceni s nozickama k brisku, teplomer nezabira…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat