Co 6leté holčičce k narozeninám ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
50
3.1.22 17:27

Co 6 leté holčičce k narozeninám ?

Ahoj, moje malá neteř má narozeniny a vůbec nevím co koupit, chtěla bych být originální, a nechci kupovat nic co by mohla mít, nevídáme se protože bydlíme od sebe daleko, poprvé pro ní budu kupovat dárek, máte někdo nějaké nápady? Ráda si je vyslechnu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.1.22 17:34

Knihu ve které bude hlavní hrdinkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.1.22 17:36

U nás teď bodují panenky Polly pocket s domečky nebo mini svět v kabelce, taky od Polly pocket. V Lidl eshop takové kabelky mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.1.22 17:36

Sada na výrobu náramků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7197
3.1.22 17:41

@Kyle Teď frčí mrkaci kabelka, ale třeba ji má, nebo nějaká sada na vyrábění slizu. Těžko radit, když nevíš s čím si ráda hraje, jaké hračky má, nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1442
3.1.22 17:41

Jestli se s ní nevídáš, nesnaž se být za každou cenu originální, nemusela by ses vůbec trefit. Spíš si o ní něco zjisti, co ji baví a podle toho specifikuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
3.1.22 17:46

@Kazimíra Olejovka Váš nápad mě zaujal, nevíte kde se to dá objednat prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
3.1.22 17:49

Já teda miluju Maileg myšky. Mají fakt nádherné věci, myšky i jiná zvířátka, nábytek, domečky. Ale vzhledem k ceně to vidím tak na jednu myšku k narozeninám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
3.1.22 17:52

A co se informovat u rodičů, co by si dotyčná přála, nebo co má ráda. Nebo můžu použít křišťálovou kouli, ale to bude za 500,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27775
3.1.22 17:53

@Kyle Prvotně bych se zeptala maminky dítěte.

U nás dítě chtělo v tomhle věku lego friends, puzzle s oblíbenými motivy, kostým Frozen a cokoliv s Frozen (triko, penál, hrnek, svacinovy box, sprcháč, vonavka nebo pěna do koupele, oducka či rucnik).
Nepohrdlo by ani oblečením, parádou typu kabelka, korale, exploration sadou, knizkou, nějakým tvořením ve stylu vymalovavaci pokladnička, tachometrem na či něčím na kempovani.
Hraje rádo společenské hry.
A samozřejmě přinést malé slečně květinu.

Myslím, že bych nešlapla vedle ani lístky do kina, divadla, zoo či zábavního parku typu Mirákulum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
3.1.22 17:56

@Fuflík Jak píšu, bydlí od nás daleko, a naše vztahy s jejími rodiči nejsou nejlepší, ale to bych sem netahala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27775
3.1.22 18:05
@Kyle píše:
@Fuflík Jak píšu, bydlí od nás daleko, a naše vztahy s jejími rodiči nejsou nejlepší, ale to bych sem netahala

To je takovy problém napsat jednu SMS „Ráda bych malé koupila něco k narozeninám, můžeš mi poradit, co by ji udělalo radost?“

Případně zjistit přes babičku či jiné blízké příbuzné, pokud se stýkají. :nevim:

Protože opravdu jinak riskujes, že se netrefíš
do vkusu dítěte či rodičů.
Btw, kámošky dcera si v tomhle věku přála kus a terč.

Moji dceru by zase nenadchly barbie, lol ani jiné reklamove panenky, doporučovány sliz už by se za den válel někde v zapomnění, gumickove náramky by asi taky nevyráběla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
3.1.22 18:16

@Svistice My jsme vůbec rádi že nás pozvali, když jsem se ptala co by chtěla, napsali mi ať nekupuji nic, a já nechci přijet s prázdnou, oni se nestýkají s nikým, ale jak jsem napsala to sem tahat nebudu, to je soukromá věc, jen jsem chtěla znát nějaké nápady a nechat se inspirovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38290
3.1.22 18:20
@Kyle píše:
Ahoj, moje malá neteř má narozeniny a vůbec nevím co koupit, chtěla bych být originální, a nechci kupovat nic co by mohla mít, nevídáme se protože bydlíme od sebe daleko, poprvé pro ní budu kupovat dárek, máte někdo nějaké nápady? Ráda si je vyslechnu. :)

Zeptala bych se jejích rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38290
3.1.22 18:21
@Kyle píše:
@Svistice My jsme vůbec rádi že nás pozvali, když jsem se ptala co by chtěla, napsali mi ať nekupuji nic, a já nechci přijet s prázdnou, oni se nestýkají s nikým, ale jak jsem napsala to sem tahat nebudu, to je soukromá věc, jen jsem chtěla znát nějaké nápady a nechat se inspirovat

Abys nedovezla něco, co má :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat