Co a kolik toho svačíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:17
Co a kolik toho svacite?

Ahoj, zajímalo by mě, jak vypada vaše normální svačina, co třeba jíte?
Ja mám obecně problém sníst větší porce, jsem drobné postavy, a svacim malý jogurt, trochu oříšků a jablko. Když ale vidím na sociálních sítích, jak ženy v mém věku jdou na svačinku nebo snídani na vejce Benedikt s dvěma toasty a velkým množstvím zeleninového salátů nebo 200 g mrkvový dort do Crosscafe, je to pro mě nemyslitelné. A asi to je normální porce, ale vždy jsem prostě jedla méně ????
Dnes to třeba ke snídani bylo 50g proteinové kaše, kterou jsem si jen zalila.
Díky za objektivní názory a tipy!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
warita
Extra třída :D 10233 příspěvků 09.05.19 08:21
@Anonymní píše:
Ja mám obecně problém sníst větší porce, jsem drobné postavy, a svacim malý jogurt, trochu oříšků a jablko. Když ale vidím na sociálních sítích, jak ženy v mém věku jdou na svačinku nebo snídani na vejce Benedikt s dvěma toasty a velkým množstvím zeleninového salátů nebo 200 g mrkvový dort do Crosscafe, je to pro mě nemyslitelné. A asi to je normální porce, ale vždy jsem prostě jedla méně ????
Díky za objektivní názory a tipy!

svacina? To jsem mela naposledy ve skole.

Na snidani mam vetsinou jenom bilou kavu, pak poradny obed a kolem 8 vecer veceri. Malokdy jim neco vic a kdyz uz, tak to byva pulnocni mslka.

kve-tinka
Závislačka 4991 příspěvků 3 inzeráty 09.05.19 08:25

Ja jsem typicky clovek se musi jist 5× denne, jinak mi je zle, jsem nevrla a dostavuje se vlci hlad. Svaciny podle toho, jestli jsem v praci nebo mam volno. Ted jsem tehotna a jim jak mam hlad. Jestli tve telo nesni vice, nepremahej se :nevim:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3933 příspěvků 09.05.19 08:26

Tak jediná rada je žít vlastní život a nezaobírt se ostatními, pokud nezvládáte, tak nechodit na sociální sítě. Jinak taky znám pár holek, byly jsme večer na hamburgru ve více lidech a ony se fotily s hamburgrem který si objednali další lidi u stolu a samy jedly jenom salát nebo nic. Takže to co vidíte na netu vůbec nemusí být pravda :nevim:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10111 příspěvků 09.05.19 08:29

Nic, dávám si ráno snídani a pak až oběd. Když je jo hlad tak třeba jabko, nebo si dopol zobnu nějakou malou sušenku ke kafi :D

AnastazieB
Echt Kelišová 8661 příspěvků 09.05.19 08:29

A v čem je problém? Že ty jis málo a ostatní víc? Ty máš nějaký problém s váhou nebo proč to resis? Jez tak, jak ti vyhovuje…

opozice
Extra třída :D 13538 příspěvků 09.05.19 08:32
@Anonymní píše:

Snažím se jíst pětkrát za den. Ráno jsem měl kakao, jako každý den, jen o víkendu mám bílou kávu. Dnes chléb namazaný s kačením sádlem. Teď už stojí na stole kafčo a jogurt. Na oběd budou kuřecí prsíčka s hranolkami, tatarkou a k tomu broskve. Oběd zapíjím pivem, vodu bych nesnesl, nebo nějakou limču. Odpoledne nějaké ovoce a večeře. Tu nechávám na náhodě. Pokud to jde, večeřím kolem 17-18 hod. No a večer, když je ještě chuť, tak zmrzku, nebo nějakou čokoládu, bombošku. :*

debra.morgan
Echt Kelišová 8080 příspěvků 09.05.19 08:33

Dopoledne nesvacim, ale mám velkou snídani, svačina odpoledne je závislá na tom jestli obedvam v 11 nebo v jednu 8) ale nic extra, většinou jogurt, jablko, musli… A pak kolem šesté velká večeře.

Lynette
Echt Kelišová 8592 příspěvků 09.05.19 08:38

Dopoledne sním jedno jablko a odpoledne kus melounu

elen-ka
Extra třída :D 13644 příspěvků 12 inzerátů 09.05.19 08:40
@Anonymní píše:

já většinou nesvačím a to jak dopoledne, tak i odpoledne. Vyjímečně si dám „místo svačiny“ zmrzlinu či nanuka, ale to jen když je opravdu velké horko.

Jinak bych neřešila co svačí ostatní, ale to co vyhovuje mě. Pokud ti nevyhovují svačiny a stačí ti jen snídaně, oběd a večeře, jez jen toto. Pokud svačit chceš a stačí ti jen jablko, jez jen jablko. Ono také záleží, jak ta žena vypadá, jaký výdej energie má za celý den. Také záleží jak moc roztažený žaludek má, případně zda ta porce není snídaně, svačina a možná i oběd dohromady. ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 09.05.19 08:43

Já se nasnídám (müsli) a pak tak nějak kontinuálně svačím v podstatě až do večera. 8) K obědu mívám jen polévku. Nedokážu sníst velkou porci najednou, dát si v hospodě polévku a hlavní jídlo a sníst to, bych se musela opravdu hodně přemáhat.

Svačím ovoce (jablka, banány, hrušky, co je zrovna v sezóně), zeleninu, oříšky, sušené ovoce, případně zas to müsli.

Večeři mám teplou, třeba pečenou zeleninu, čočku, palačinky se špenátem, občas sladké, teď v sezóně třeba zeleninový nebo těstovinový salát.

opozice
Extra třída :D 13538 příspěvků 09.05.19 08:43
@elen-ka píše:
já většinou nesvačím a to jak dopoledne, tak i odpoledne. Vyjímečně si dám „místo svačiny“ zmrzlinu či nanuka, ale to jen když je opravdu velké horko.Jinak bych neřešila co svačí ostatní, ale to co vyhovuje mě. Pokud ti nevyhovují svačiny a stačí ti jen snídaně, oběd a večeře, jez jen toto. Pokud svačit chceš a stačí ti jen jablko, jez jen jablko. Ono také záleží, jak ta žena vypadá, jaký výdej energie má za celý den. Také záleží jak moc roztažený žaludek má, případně zda ta porce není snídaně, svačina a možná i oběd dohromady. ;)

v reále to jasně vidíme. Jedna prdelačka vedle druhé, tím se nechci dotknout těch od přírody štíhlých, co můžou zobnout, co chtějí. :mrgreen: :*

Ijen
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 09.05.19 08:44

Nesvacim. A kdyz jsem v praci ani neobedvam. Kazdy at ji, jak mu vyhovuje, ne?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 09.05.19 08:45

A vážně je důležité co kdo za svačiny ukazují lidi na sociálních sítích? Zvlášť, když tobě tvůj styl vyhovuje?

opozice
Extra třída :D 13538 příspěvků 09.05.19 08:46
@klamonožka píše:
A vážně je důležité co kdo za svačiny ukazují lidi na sociálních sítích? Zvlášť, když tobě tvůj styl vyhovuje?

jsou to plky o ničem, ale je to diskuze, tak proč ne. :mrgreen: ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama