Co dát pod částečně zapuštěný bazen?

250
12.4.21 16:28

Co dát pod částečně zapuštěný bazen?

Ahoj, koupili jsme z Mountfieldu bazén a budeme ho částečně zapouštět do země. Co máte pod ním? Beton, písek, starý koberec? Máme ještě geotextilii, ale pořád se dohadujeme co pod ní, aby folie vydržela. Díky moc za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53388
12.4.21 16:33

Pod i kolem růžový polystyren. Ale my ho máme komplet v zemi. Nelíbí se mi, když to trčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.4.21 16:45
@Kelsey píše:
Pod i kolem růžový polystyren. Ale my ho máme komplet v zemi. Nelíbí se mi, když to trčí.

Díky a ten polystyren jste dali dolů rovnou na hlínu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53388
12.4.21 16:57
@Hojuza píše:
Díky a ten polystyren jste dali dolů rovnou na hlínu?

Jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.4.21 16:59
@Kelsey píše:
Jo

A je to v pohodě? Neláme se to? Jak dlouho to máte? Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5586
12.4.21 17:02

Nám třeba ten polystyren vůbec nedoporučili, že může praskat. My to normálně vybetonovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53388
12.4.21 17:07
@Hojuza píše:
A je to v pohodě? Neláme se to? Jak dlouho to máte? Díky!

Zatím dobrý. Žádný problém s tím. Sousedi to takhle mají 13r. Jen po 10r. dali tu vnitřní plachtu novou.
Můj muž a děda si s tím vyhrál. Betonovat jsme nechtěli. Kdyby nás jednou bazén omrzel nebo cokoli. Tak se ty komponenty vytáhnou, zahází hlínou a není památky po bazénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.4.21 17:16
@nettie píše:
Nám třeba ten polystyren vůbec nedoporučili, že může praskat. My to normálně vybetonovali.

Díky, na ten beton už jste dali jen tu geotextilii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.4.21 17:17
@Kelsey píše:
Zatím dobrý. Žádný problém s tím. Sousedi to takhle mají 13r. Jen po 10r. dali tu vnitřní plachtu novou.
Můj muž a děda si s tím vyhrál. Betonovat jsme nechtěli. Kdyby nás jednou bazén omrzel nebo cokoli. Tak se ty komponenty vytáhnou, zahází hlínou a není památky po bazénu.

Díky za zkušenost. Rozmyslime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53388
12.4.21 17:26
@Hojuza píše:
Díky, na ten beton už jste dali jen tu geotextilii?

Ale kromě polyst., ten písek a geotextilie je tam taky, ale kde přesně nevím. Říkám, s tím si hráli pánové.
Děda dovezl bagr a fáralo se. Teď nevím kolik těch tater hlíny se vyvezlo pryč. Můj úkol byl, že zajistím kávu, svačiny, oběd :lol:. Jediné co nás mrzi, že se vzal kulatý a ne ten větší oválný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
12.4.21 18:35

Ahoj můžu se vetřít s dotazem, jak moc náročné je mít bazén?? Potřebovala bych argumenty pro pořízení ;). Finanční stránka nehraje až tak roli, jak kolik práce je kolem toho denně. Jak často se mění voda, atd. (chtěli bychom solární panely na ohřev ).děkuji moc! Oválný bazén je lepší kvůli plavání??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat