Reklama

Co dělat v práci, když není práce..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 08:20
co dělat v práci, když není práce..

Ahoj všem, mám práci, kde nejsem plně vytížená, zatím se zaučuji a jsem závislá na tom, jak má na mě čas kolega se zaškolováním… obecně to tu tak je, že se nedělá na 100 %. Moje pracovní místo je však vidět hned od dveří, tak nechci provokovat s tím, že budu furt na netu… jak se zaměstnat něčím jiným, co nebude úplně vidět? Občas si platím příkazy z banky, občas čtu letáky.. díky. a pochopitelně anonymní příspěvek..

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2658 příspěvků 12.09.18 08:42

zdokonaluj se v práci excel a tak

taky jsem takovou brigádu měla, naskenovala jsem si knihu a přečetla jsem ji celou a nejrychleji čas utíkal, když se člověk zapovidal s kolegou, ale to uz po čase taky nepomahalo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 08:46
@Elishka1 píše:
zdokonaluj se v práci excel a taktaky jsem takovou brigádu měla, naskenovala jsem si knihu a přečetla jsem ji celou a nejrychleji čas utíkal, když se člověk zapovidal s kolegou, ale to uz po čase taky nepomahalo

Díky, ten excel je dobrý nápad, to zrovna potřebuju.

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 12.09.18 09:24

Nevím jakou máš práci, já tohle ani v jedné práci nezažila. Vždy jsem si něco našla, i kdybych měla někomu s něčím pomoci. Zakládat, archivovat. Pomáhat s podklady. V aktuální práci jsem musela složit 7 testu online a bez učení to nešlo. Tím jsem se zabavila. Četla jsem si zákony k mé práci. Naučila se pořádně excel, atd. Nejhorší je nuda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:40
@lachtanice86 píše:
Nevím jakou máš práci, já tohle ani v jedné práci nezažila. Vždy jsem si něco našla, i kdybych měla někomu s něčím pomoci. Zakládat, archivovat. Pomáhat s podklady. V aktuální práci jsem musela složit 7 testu online a bez učení to nešlo. Tím jsem se zabavila. Četla jsem si zákony k mé práci. Naučila se pořádně excel, atd. Nejhorší je nuda.

dělám tabulky, reporting. akorát ještě nic nevím, čekám až mi dají práci. tak v tom mezičase… tady je na vše čas.. jinak pak už si můžu vylepšovat tabulky, zjišťovat vazby, chodit na investiční akce…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám práci, kde nejsem plně vytížená, zatím se zaučuji a jsem závislá na tom, jak má na mě čas kolega se zaškolováním… obecně to tu tak je, že se nedělá na 100 %. Moje pracovní místo je však vidět hned od dveří, tak nechci provokovat s tím, že budu furt na netu… jak se zaměstnat něčím jiným, co nebude úplně vidět? Občas si platím příkazy z banky, občas čtu letáky.. díky. a pochopitelně anonymní příspěvek..

Pustit svou pracovni napln na obrazovku a dolr pod to si dat pidiokenko, Wordu, ve ktetem budes mit ebook a ten si cist.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 12.09.18 10:44

Jestli budes delat v Excelu, uc se podle knizky makra.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 11:02
@Limi123 píše:
Jestli budes delat v Excelu, uc se podle knizky makra.

dobrý nápad, to zatím moc neumím :-)

Alkata
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 12.09.18 12:35

Lezes do banky na netu v praci? 8o Hustý. No každopádně mysli na to, ze každá stránka kam vlezes se loguje a správce sítě je vidí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 15:11

Já teda vždy měla stejný problém - ze začátku jsem si četla knihy, poté jsem nacházela práci, kde jsem mohla být na notebooku. Jenže jsem vždy byla sama na provozovně, takže pohoda – momentálně taky píšu z práce, ale to dle toho kolik mám zrovna lidí :)

Anebo zkus cvičit angličtinu a fráze daného oboru

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 16.09.18 19:12
@Alkata píše:
Lezes do banky na netu v praci? 8o Hustý. No každopádně mysli na to, ze každá stránka kam vlezes se loguje a správce sítě je vidí.

Co je na tom hustýho? 8o
Záleží, jestli to nemají zakázaný :nevim:

stankaSR
Kecalka 442 příspěvků 16.09.18 19:36

@Bábrdl No nechcela by som aby nejaký IT typek videl moje heslo k účtu a tak… Takto som to pochopila ja.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 16.09.18 20:00
@stankaSR píše:
@Bábrdl No nechcela by som aby nejaký IT typek videl moje heslo k účtu a tak… Takto som to pochopila ja.

Jo takhle :lol: Tak to jo. :mrgreen:

Alkata
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 23.09.18 14:00

Hustý je na tom to, ze přihlašovací údaje muže kdokoli odchytit. Přihlašovat se kdekoli krom domova je volovina. Kor v praci.

lucie.krajcarova
Kecalka 441 příspěvků 100 inzerátů 24.09.18 08:26

@Alkata to možná jo, ale veškeré autorizace jdou přes mobil

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >