Co dělat v práci, když není práce..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 08:20
co dělat v práci, když není práce..

Ahoj všem, mám práci, kde nejsem plně vytížená, zatím se zaučuji a jsem závislá na tom, jak má na mě čas kolega se zaškolováním… obecně to tu tak je, že se nedělá na 100 %. Moje pracovní místo je však vidět hned od dveří, tak nechci provokovat s tím, že budu furt na netu… jak se zaměstnat něčím jiným, co nebude úplně vidět? Občas si platím příkazy z banky, občas čtu letáky.. díky. a pochopitelně anonymní příspěvek..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 12.09.18 08:42

zdokonaluj se v práci excel a tak

taky jsem takovou brigádu měla, naskenovala jsem si knihu a přečetla jsem ji celou a nejrychleji čas utíkal, když se člověk zapovidal s kolegou, ale to uz po čase taky nepomahalo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 08:46
@Elishka1 píše:
zdokonaluj se v práci excel a taktaky jsem takovou brigádu měla, naskenovala jsem si knihu a přečetla jsem ji celou a nejrychleji čas utíkal, když se člověk zapovidal s kolegou, ale to uz po čase taky nepomahalo

Díky, ten excel je dobrý nápad, to zrovna potřebuju.

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 12.09.18 09:24

Nevím jakou máš práci, já tohle ani v jedné práci nezažila. Vždy jsem si něco našla, i kdybych měla někomu s něčím pomoci. Zakládat, archivovat. Pomáhat s podklady. V aktuální práci jsem musela složit 7 testu online a bez učení to nešlo. Tím jsem se zabavila. Četla jsem si zákony k mé práci. Naučila se pořádně excel, atd. Nejhorší je nuda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:40
@lachtanice86 píše:
Nevím jakou máš práci, já tohle ani v jedné práci nezažila. Vždy jsem si něco našla, i kdybych měla někomu s něčím pomoci. Zakládat, archivovat. Pomáhat s podklady. V aktuální práci jsem musela složit 7 testu online a bez učení to nešlo. Tím jsem se zabavila. Četla jsem si zákony k mé práci. Naučila se pořádně excel, atd. Nejhorší je nuda.

dělám tabulky, reporting. akorát ještě nic nevím, čekám až mi dají práci. tak v tom mezičase… tady je na vše čas.. jinak pak už si můžu vylepšovat tabulky, zjišťovat vazby, chodit na investiční akce…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám práci, kde nejsem plně vytížená, zatím se zaučuji a jsem závislá na tom, jak má na mě čas kolega se zaškolováním… obecně to tu tak je, že se nedělá na 100 %. Moje pracovní místo je však vidět hned od dveří, tak nechci provokovat s tím, že budu furt na netu… jak se zaměstnat něčím jiným, co nebude úplně vidět? Občas si platím příkazy z banky, občas čtu letáky.. díky. a pochopitelně anonymní příspěvek..

Pustit svou pracovni napln na obrazovku a dolr pod to si dat pidiokenko, Wordu, ve ktetem budes mit ebook a ten si cist.

Limi123
Závislačka 3690 příspěvků 12.09.18 10:44

Jestli budes delat v Excelu, uc se podle knizky makra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 11:02
@Limi123 píše:
Jestli budes delat v Excelu, uc se podle knizky makra.

dobrý nápad, to zatím moc neumím :-)

Alkata
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.09.18 12:35

Lezes do banky na netu v praci? 8o Hustý. No každopádně mysli na to, ze každá stránka kam vlezes se loguje a správce sítě je vidí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 15:11

Já teda vždy měla stejný problém - ze začátku jsem si četla knihy, poté jsem nacházela práci, kde jsem mohla být na notebooku. Jenže jsem vždy byla sama na provozovně, takže pohoda – momentálně taky píšu z práce, ale to dle toho kolik mám zrovna lidí :)

Anebo zkus cvičit angličtinu a fráze daného oboru

Bábrdl
Generální žvanilka 21777 příspěvků 16.09.18 19:12
@Alkata píše:
Lezes do banky na netu v praci? 8o Hustý. No každopádně mysli na to, ze každá stránka kam vlezes se loguje a správce sítě je vidí.

Co je na tom hustýho? 8o
Záleží, jestli to nemají zakázaný :nevim:

stankaSR
Kecalka 454 příspěvků 16.09.18 19:36

@Bábrdl No nechcela by som aby nejaký IT typek videl moje heslo k účtu a tak… Takto som to pochopila ja.

Bábrdl
Generální žvanilka 21777 příspěvků 16.09.18 20:00
@stankaSR píše:
@Bábrdl No nechcela by som aby nejaký IT typek videl moje heslo k účtu a tak… Takto som to pochopila ja.

Jo takhle :lol: Tak to jo. :mrgreen:

Alkata
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 23.09.18 14:00

Hustý je na tom to, ze přihlašovací údaje muže kdokoli odchytit. Přihlašovat se kdekoli krom domova je volovina. Kor v praci.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 24.09.18 08:26

@Alkata to možná jo, ale veškeré autorizace jdou přes mobil

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >