Reklama

Co do školky v tomhle počasí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 27.03.11 20:42
Co do skolky v tomhle pocasi?

Ahoj, resim co malemu dat do skolky v tomhle pocasi, hlasi 10-14st ale me to prijde jeste takove zradne to pocasi. Nevim zda dat jeste zateplene sustky a tensi zimni bundu :think:

Reklama

Reakce:

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 27.03.11 20:43

já dávám punčochy, tepláky, normální mikču a takovou šusťákovku ve vnitř s fleasem a čelenku nebo lehčí čepičku

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 27.03.11 20:47

Dávám punčocháče, tepláky, nátělník, tričko s dl. rukávem, mikinu, neprofuk bundu s fleesem, tenčí čepici, nevyteplené boty. Ve třídě je v punčochách a sukýnce.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 27.03.11 20:49

Já dávám šusťáky podšité tenkou bavlnou, boty už nižší jarní s membránou, nahoru pak tílko, triko s krátkým, mikinu, tenčí zimní bundu, ale jak se to vyhoupne nad cca 15 stupňů, tak jarní bundu (podšitou jen bavlnou). Bavlněnou čepku (buď dvojitou nebo jednovrtsvou).

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.03.11 20:51

Ahoj. Já dávám teplejší kalhoty (s fleesovým vnitřkem) přes punčocháče, páč předpokládám, že velkou část pobytu venku stráví vsedě na písku. A to mi na slabé kalhoty nebo bez punčocháčů přijde ještě brzy. :nevim: Má takovou soupravu, takže i teplejší bundu.

liška
Echt Kelišová 7558 příspěvků 27.03.11 21:05

Teď jsem to chystala :mrgreen:
Punčocháče, tepláky s chloupkem, tílko, tričko s dlouhým rukávem, mikina a jarní bunda s flísem, čepice. Botasky.
Ve třídě je v šatech. :mavam:

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 27.03.11 21:23

tak u nás punčocháče, šusťáky s bavlněnou podšívkou, triko s dlouhým rukávem, fleeska a jarní bunda s leesem. na hlavu slabá čepice a nebo kšiltovka, na nohy tenisky.

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.11 21:29

Co do vrstev dávám to samé co Nozu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >