Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Janli dekuji moc ![]()
Jooo dite by nejradsi kazdyho osahalo ale ty nejvesi hovada lezou jen v noci kdyz jdu curat a to nevzbudim ani mamzela, natoz mimco at jde lovit ![]()
@tlustyhrosik kdyz my mame barak primo na zahrade, francouzsky okna vsude… ![]()
Jsem dement, ale pres den treba vubec neotviram okno do loznice, aby tam nic nevlezlo
site mam objednany jen do dvou oken, ale asi to jeste prehodnotim ![]()
@Agiba píše:
@tlustyhrosik kdyz my mame barak primo na zahrade, francouzsky okna vsude…
Jsem dement, ale pres den treba vubec neotviram okno do loznice, aby tam nic nevlezlosite mam objednany jen do dvou oken, ale asi to jeste prehodnotim
Hej ja to chapu, ja nez mi nainstalovali site, to trvalo 3 tydny v novem byte, tak jsem nevetrala. Radsi bych umrela na smrad (a to jsem citlivka na pachy), nez riskovat, ze mi prileze Johana!
Jak já vám rozumím! Bydlíme v baráčku u pole takže pavouků je tu spousty. Do sklepa nechodím, dlouho jsem pavouky ničila zelenou Cobrou (mě i voněla) ale to padla jedna flaška na celý barák takže jsem zavelela a objednali jsme sítě do oken. i tak se sem tam někde ty potvory objevily zakže jsem objednala již zmíněný K-othrine, udělala silnější koncentrát a postříkala rámy, oken a dveří, veškerý škvíry, prahy apod. Od tý doby jsem tu měla asi jen dva pidi pavoučky který jsem prostě zamáčkla ubrouskem. Budu ale stříkat postřik znovu jelikož si myslím, že nevydrží tak dlouho a taky pro můj klid
@Evelína91 a prosim kde se to da koupit?
vsude vidim jen raid a biolit ![]()
@Agiba píše:
@Evelína91 a prosim kde se to da koupit?vsude vidim jen raid a biolit
Ten K-othrine na internetu, zelenou Cobru kupuju v Kauflandu ![]()
Ahojky, musím se s Vámi podělit o naši dnešní dopolední příhodu s pavoukem.
Šíleně se jich bojím a dneska to stálo za to. ![]()
Stojím si tak v kuchyni když ke mě příjde manžel, začne se tulit, pusinkovat když v tom zmerčím na zdi asi 4 cm velkého pavouka. V tom šoku jsem ho pevně chytla za ruku a začala couvat. Manželovi začali blikat oči, jelikož si myslel, že ho táhnu do postele když v tom se ta potvora dala do pohybu směrem k nám. V tu chvíli jsem odskočila od manžela snad půl metru dozadu a na celý barák začala ječet ááááá ty svi. ně škaredá běž pryč. Chudák v tu chvíli zůstal úplně zaraženě stát, protože si myslel, že to tak řvu na něj
Až potom co jsem začala pro změnu ječet ať to okamžitě zabije pochopil, která bije
Teď se tomu směju jak střelená, ale v tu chvíli mi šlo o život
![]()
@nela812 To buď ráda, že u toho nebyl nikdo třetí
. To bys byla nejspíš bez manžela
. Sousedům taky chvíli trvalo než pochopili, že nadávky jako - ty sv… chlupatá, táhni ode mě - nepatří mému choti ![]()
Nevite prosim jak jste zminovaly ten biokill, jestli je to ten typ na prostredi? Pise se v navodu o vsemoznych skudcich ale ze je to proti pavoukum tam neni ![]()
@Agiba Je tam obrázek pavouka a patří to pod d) ostatní druhy. Já ho používám a funguje.
@Agiba píše:
@nela812![]()
to je dobra story
chudák jak koukal proč na něj tak sprostě řvu
ale poslední dobou se nám ty potvory nějak stěhují do bytu, předevčírem byl další ve vaně. Asi se na mě společenství pavouků domluvilo, že mě přivedou k šílenství
![]()
@Janli píše:
@nela812 To buď ráda, že u toho nebyl nikdo třetí. To bys byla nejspíš bez manžela
. Sousedům taky chvíli trvalo než pochopili, že nadávky jako - ty sv… chlupatá, táhni ode mě - nepatří mému choti