Co mu může být za nemoc?

Anonymní
19.4.21 19:30

Co mu může být za nemoc?

Ahoj. Syn 16m má už 3 dny horečky mezi 38-39°C. Dobre pije, hodne se kojí a taky jí, sice méně, ale bez chuti k jídlu uplne neni. Je tedy mrzutý, spavý, ale taky má náladu na hraní, čteni knizek atd… kazdopadne lekar udelal cpr a nic, moč take v pořádku, test na covid negativní. V krku pry lehce zarudlý, ale jinak je v pořádku. Mám pokračovat jako doposud a čekat, jestli do 2 dnu horecka neustopi, tak mame opět přijít.
Co to muže znamenat, takhle vysoké horečky, že ani lékař neurčí příčinu? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1024
19.4.21 19:33

Šestá nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
19.4.21 19:34

Normalni viroza. Neznamena to vubec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
19.4.21 19:35

Taky me napadla sesta nemoc. Jen je divne, ze se o ni lekar sam nezminil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 19:43

O tom jsem četla, ale tu vyrazku nemá. Má tedy průjem a oči unavene a male jako špendlíky. A musim rict, ze tak tyden nikoho tretiho osobne nevidel a z okoli nemocni nejsme :nevim: je mi to divný, no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19.4.21 19:44

Tohle teda moc na šestou nemoc nevypadá🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26202
19.4.21 19:51
@Anonymní píše:
O tom jsem četla, ale tu vyrazku nemá. Má tedy průjem a oči unavene a male jako špendlíky. A musim rict, ze tak tyden nikoho tretiho osobne nevidel a z okoli nemocni nejsme :nevim: je mi to divný, no :nevim:

Vyrážka je až 4. den když opadne teplota. Uvidíš co z toho bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10998
19.4.21 20:06

Sesta nemoc, vyrazka je az pozdeji po horecce. Salmonela, hnusnej prujem.
Covid, test vyjde pozdeji.
Pri bezne viroze by ta horecka uz mela klesat, ale jestli ji masivne srazis, muze trvat dele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
19.4.21 20:13

U nasi dcery takhle vypadala sesta nemoc, vcetne zarzdleho krku, sestou nemoc casto doprovazi zanet hrtanu, i prujmu, jen horecky vyssi a nesly moc srazit…to ale zjistis brzy, jestli je to sesta nemoc, tak se zitra probudi bez horecky a zacne se objevovat vyrazka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18066
19.4.21 20:16

Sesta nemoc nebo nejaka jina viroza. Nektere deti na horecky trpi proste vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
19.4.21 20:26
@Andrejka37569 píše:
Tohle teda moc na šestou nemoc nevypadá🤨

Proč prosímtě? Pro šestou nemoc jspu typické vysoké horečky a po jejich opadnutí vyrážka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
19.4.21 20:27

Šestá nemoc. Malá měla to samé..šest dní čtyřicítky, u doktora nic a pak se celá osypala a bylo po horečce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 20:34

Je to vlastne jeho prvni horečka bez příčiny očkování, nemocny jeste nebyl, tak jsem vyjukana, kdyz neznam duvod. Nedávno, tak pred mesicem, mesic a něco… mel očkovaní na mmr, nemel moc hezky prubeh, 2 dny horecky, potom dobry a po tydnu se mu zase na 2 dny vratili… tak snad to nemá jeste souvislost.
Ja vim, ze po netu nic nevykouzlime, jen jsem nejistá. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
6417
19.4.21 20:42

Dítě mělo takto horečkou 3 dny a pak se jí vyrazily v cele puse afty dermatiticka stomatitida… Dost nepříjemna nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2511
19.4.21 20:48

@ludmilaadamkova ty jo, ta byla strašná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat